Rishikimi i kazinosë 20bet - Deposits

Age Limit
20bet
20bet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao
Total score7.8
Përfitimet
+ 96%+ Pagesa në Top Sports
+ Shërbim i shpejtë ndaj klientit
+ Kazino bastesh sportive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (11)
All Bets Blackjack
Azuree Blackjack
BaccaratBast në FutbollBaste onlineBingoBlackjack
Live Oracle Blackjack
PokerRuletëSlotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
AstroPay
AstroPay Card
Bank transferBitcoin
Coinspaid
Credit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayz
Ethereum
Flexepin
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCardMuchBetterNeteller
Perfect Money
Prepaid Cards
Skrill
SticPay
Visa
Zimpler
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Peso Kilean
Rubla ruse
ShtetetShtetet (32)
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Australia
Austria
Azerbajxhani
Brazili
Danimarka
Emiratet e Bashkuara Arabe
Filipinet
Finlanda
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kamboxhia
Kanadaja
Kazakistani
Kenia
Kroacia
Laosi
Nigeria
Nikaragua
Portugalia
Republika Çeke
Tajlandë
Turqia
Ukraina
Venezuela
Vietnami
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (42)

Deposits

Depozitimi në 20Bet Casino është shumë i thjeshtë. Nëse dëshironi të luani lojëra për para të vërteta, së pari duhet të bëni një depozitë. Për ta bërë këtë, gjithçka që duhet të bëni është të shkoni te arkëtari dhe të zgjidhni mënyrën e depozitimit që dëshironi të përdorni, të futni shumën që dëshironi të depozitoni dhe të konfirmoni transferimin.

Ekzistojnë disa mënyra të ndryshme pagese që mund të përdorni për të depozituar fonde në llogarinë tuaj, duke përfshirë:

 • UPI
 • Kartë Krediti/Debiti
 • Skrill
 • Neteller
 • ecoPayz
 • Shumë më mirë
 • eZeeWallet
 • Kriptovaluta
 • Astropaycard
 • Jeton
 • Sticpay
 • Directa24
 • Neosurfvoucher

Nëse dëshironi të përdorni UPI dhe opsione të tjera të bankingut neto, duhet të zgjidhni metodën Net banking.

Futni shumën që dëshironi të depozitoni dhe klikoni në butonin Depozitim për të vazhduar. Më pas, do të ridrejtoheni në një portë të sigurt pagese ku duhet të futni adresën tuaj të pagesës virtuale. Do të merrni një kërkesë pagese në aplikacionin tuaj UPI dhe do t'ju duhet ta miratoni atë përpara se të përfundojë transaksioni.

Metodat e depozitimit

Ka mënyra të ndryshme pagese të disponueshme në 20Bet Casino që mund t'i përdorni për të depozituar fonde në llogarinë tuaj. Mbani në mend se opsionet mund të ndryshojnë në varësi të vendndodhjes suaj dhe monedhës që përdorni. Ju mund të zgjidhni një nga mënyrat e mëposhtme të pagesës:

 • Kartë Krediti - Visa/ Mastercard

 • Portofolin elektronik

 • Skrill

 • Neteller

 • Kriptovaluta

 • Ecopayz

 • Shumë më mirë

 • Jeton

 • Sticpay

 • Flexepin

 • Neosurfvoucher

  Ndeshja e depozitave

  Herën e parë që depozitoni në llogarinë tuaj, mund të përfitoni nga bonusi i mirëseardhjes. Ky është një bonus depozite 100% që do të përmirësojë bilancin tuaj. Ju do të merrni fonde bonus që shkojnë deri në 100 dollarë dhe do t'ju duhet të bëni një depozitë minimale prej 10 dollarësh për t'u kualifikuar për këtë ofertë. Mbani në mend se bonusi i mirëseardhjes vjen me kërkesat e basteve që do t'ju duhet të plotësoni përpara se të kërkoni një tërheqje të fitimeve tuaja.

  Monedha

  Ju mund të zgjidhni nga shumë monedha të ndryshme që janë të disponueshme në 20Bet Casino duke përfshirë Peso Argjentinase, Real Brazilian, Lev Bullgar, Dollar Kanadez, Peso Kilian, Juan Kinez, Koruna Çeke, Euro, Forintë Hungareze, Rupi Indiane, Dinar irakian, Jen Japonez, Malajzian Ringgit, Peso meksikan, dollari i Zelandës së Re, Peruja e Re, Krona Norvegjeze, Rupia pakistaneze, Zloty Polake, Rubla Ruse, Franga Zvicerane, Baht Thai, Dollar Amerikan, Hryvnia ukrainase dhe Dong Vietnamez.