Rishikimi i kazinosë 20bet - Countries

Age Limit
20bet
20bet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao
Total score7.8
Përfitimet
+ 96%+ Pagesa në Top Sports
+ Shërbim i shpejtë ndaj klientit
+ Kazino bastesh sportive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (11)
All Bets Blackjack
Azuree Blackjack
BaccaratBast në FutbollBaste onlineBingoBlackjack
Live Oracle Blackjack
PokerRuletëSlotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
AstroPay
AstroPay Card
Bank transferBitcoin
Coinspaid
Credit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayz
Ethereum
Flexepin
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCardMuchBetterNeteller
Perfect Money
Prepaid Cards
Skrill
SticPay
Visa
Zimpler
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Peso Kilean
Rubla ruse
ShtetetShtetet (32)
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Australia
Austria
Azerbajxhani
Brazili
Danimarka
Emiratet e Bashkuara Arabe
Filipinet
Finlanda
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kamboxhia
Kanadaja
Kazakistani
Kenia
Kroacia
Laosi
Nigeria
Nikaragua
Portugalia
Republika Çeke
Tajlandë
Turqia
Ukraina
Venezuela
Vietnami
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (42)

Countries

Fatkeqësisht, jo të gjithë mund të krijojnë një llogari në 20Bet Casino dhe të luajnë për para të vërteta. Arsyet pas kësaj mund të jenë të shumta, por në shumicën e rasteve, kjo është për shkak se kazinoja nuk ka licencat e nevojshme për të operuar në vende të caktuara, ose sepse kumari konsiderohet i paligjshëm në të tjera.

Lista e vendeve të kufizuara nuk është aq e gjatë në 20Bet Casino. Nëse dëshironi të shihni nëse vendi juaj është në listë, mund ta kontrolloni këtu: Algjeria, Angola, Bjellorusia, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Kamerun, Çad, Qipro, Xhibuti, Egjipt, Guinea Ekuatoriale, Eritrea, Estonia, Etiopia , Francë, Gabon, Gambia, Gana, Guadeloupe, Guam, Guinea, Guinea-Bissau, Izrael, Bregu i Fildishtë, Kenia, Letoni, Lesoto, Liberi, Libi, Lituani, Madagaskar, Malavi, Mali, Martinique, Mauritania, Mayotte, Microne Montserrat, Maroku, Mozambiku, Holanda, Nigeri, Nigeria, Porto Riko, Rusia, Ruanda, Sllovakia, Somali, Afrika e Jugut, Sudan, Swaziland, Togo, Tonga, Tunizia, MB, Ishulli i Virgjër i SHBA, SHBA, Uganda, Vanuatu dhe Zimbabve .

Ekzistojnë kufizime shtesë që ofruesit e softuerit kanë, qoftë për të gjitha produktet e tyre ose vetëm për disa nga produktet e tyre.

Netent nuk i furnizon lojërat e tyre në vendet e mëposhtme: Belgjikë, Bullgari, Kolumbi, Kroaci, Republika Çeke, Danimarkë, Estoni, Francë, Itali, Letoni, Lituani, Meksikë, Portugali, Rumani, Spanjë, Suedi, Zvicër, Mbretërinë e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Vendet e mëposhtme janë të gjitha në listën e zezë për Lojërat e Kazinosë Netent: Afganistan, Shqipëri, Algjeri, Angola, Australi, Bahamas, Botsvana, Belgjikë, Bullgari, Kolumbi, Kroaci, Republika Çeke, Danimarkë, Estoni, Ekuador, Etiopi, Francë, Gana, Guajana, Hong Kongu, Italia, Irani, Iraku, Izraeli, Kuvajti, Letonia, Lituania, Meksika, Namibia, Nikaragua, Koreja e Veriut, Pakistani, Panamaja, Filipinet, Portugalia, Rumania, Singapori, Spanja, Suedia, Zvicra, Sudani, Siria, Tajvani, Trinidad dhe Tobago, Tunizi, Uganda, Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Jemeni, Zimbabve.

Planeti i majmunëve nuk lejohet në vendet e mëposhtme: Azerbajxhan, Kinë, Indi, Malajzi, Katar, Rusi, Tajlandë, Turqi dhe Ukrainë.

Lojëra me lojëra elektronike Vikings nuk lejohet në vendet e mëposhtme: Azerbajxhan, Kamboxhia, Kanada, Kinë, Francë, Indi, Indonezi, Laos, Malajzi, Myanmar, Papua Guinea e Re, Katar, Rusi, Kore e Jugut, Tajlandë, Turqi, Ukrainë, Bashkuar Shtetet e Amerikës.

Lojë video slot Narcos nuk lejohet në Indonezi dhe Korenë e Jugut.

Lojëra me lojëra elektronike Street Fighter nuk lejohet në Anguilla, Antigua & Barbuda, Argjentinë, Aruba, Barbados, Bahamas, Belize, Bermuda, Bolivi, Bonaire, Brazil, Ishujt e Virgjër Britanikë, Kanada, Ishujt Kajman, Kinë, Kili, Clipperton Island, Kolumbia , Kosta Rika, Kuba, Curacao, Dominika, Republika Domenikane, El Salvador, Grenlanda, Grenada, Guadelupe, Guatemala, Guajana, Haiti, Honduras, Xhamajka, Japonia, Martinika, Meksika, Montserrat, Ishulli Navassa, Paraguaj, Peru, Puerto Riko, Saba, Saint Barthelemy, Saint Eustatius, Saint Kitts dhe Nevis, Saint Lucia, Saint Maarten, Saint Martin, Saint Pierre and Miquelon, Saint Vincent and the Grenadines, Korea e Jugut, Surinami, Ishujt Turks dhe Kaikos, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Uruguai, Ishujt e Virgjër të SHBA, Venezuelë.

Lojëra me video slot Fashion TV nuk lejohet në Kubë, Jordani, Turqi dhe Arabinë Saudite.

Përbindëshat universalë (Dracula, Krijesa nga Laguna e Zezë, Mallkimi i Phantoms dhe Njeriu i Padukshëm) mund të luhen vetëm në territoret e mëposhtme: Andorra, Austri, Armenia, Azerbajxhani, Bjellorusia, Bosnja dhe Hercegovina, Qipro, Finlanda, Gjeorgjia, Gjermania, Greqia, Hungaria, Islanda, Irlanda, Lihtenshtajni, Luksemburgu, Malta, Moldavia, Monako, Mali i Zi, Holanda, Maqedonia e Veriut, Norvegjia, Polonia, Rusia, San Marino, Serbia, Sllovakia, Sllovenia, Turqia dhe Ukraina.