Rishikimi i kazinosë 20bet - Bonuses

Age Limit
20bet
20bet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Bonuses

20Bet Casino ofron bonuse të ndryshme për lojtarët e tyre. Në këtë pikë, ata kanë 2 bonuse dhe promovime të ofruara nga libri i tyre sportiv dhe shumë bonuse të ndryshme për kazinonë. Sa herë që ka një bonus në dispozicion, zakonisht do të njoftoheni me email. Por, nëse doni të jeni në krye të gjërave, mund të shkoni herë pas here te faqja e Promocioneve në llogarinë tuaj, në mënyrë që të siguroheni që të mos ju mungon asgjë.

Herën e parë që depozitoni në llogarinë tuaj, mund të përfitoni nga oferta e regjistrimit. Ju do të merrni deri në 100% bonus i depozitës së ndeshjes hera e parë që depozitoni, deri në 100 dollarë. Shuma minimale që duhet të depozitoni për t'u kualifikuar për ofertën është 10 dollarë. Kërkesat e bastit për ofertën e regjistrimit janë 6 herë.

Bonusi tjetër që mund të përfitoni quhet 'Parashikimet' dhe funksionon si një sistem llotarie. Ju duhet të depozitoni 10 dollarë për t'u kualifikuar për këtë ofertë dhe mund të fitoni deri në 1000 dollarë për 10 fitore radhazi, 100 dollarë për 9 fitore radhazi dhe 50 dollarë për 8 fitore.

Bonusi i besnikërisë

Pasi të krijoni llogarinë tuaj të re në 20Bet Casino ju jeni automatikisht pjesë e programit VIP. Do të merrni pikë kompliment sa herë që luani për para të vërteta. Ju do të merrni 1 pikë për çdo 12,5 dollarë të bastit. Më vonë, kur të grumbulloni pikë të mjaftueshme, mund t'i shkëmbeni ato me para të vërteta që mund t'i përdorni për të luajtur. Fondet që vijnë nga shkëmbimi i pikëve plotësuese vijnë me kërkesat e basteve prej 1x.

Bonusi i ringarkimit

Ju mund të kërkoni një bonus javor të rimbushjes çdo të premte. Ju mund të merrni një ndeshje bonus prej 50% deri në 100 dollarë dhe 50 rrotullime falas. Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 20 dollarë, dhe ajo vjen me kërkesa për bast 40 herë. Ju do të merrni rrotullimet falas në dy ditë rresht, 25 rrotullime në ditë.

Bonusi i ndeshjes

Ka dy bonuse në 20Bet kur ju bashkoheni në kazino. Herën e parë që bëni një depozitë do të merrni një bonus ndeshjeje 100% deri në $120. Do të merrni gjithashtu 120 rrotullime falas në Elvis Frog në lojën video slot Vegas. Depozita minimale që duhet të bëni është 20 dollarë, për t'u kualifikuar për ofertën.

Herën e dytë që bëni një depozitë do të merrni një bonus ndeshjeje prej 50% deri në 100 dollarë. Do të merrni gjithashtu 50 rrotullime falas për t'i përdorur në Great Rhino Megaways. Duhet të përdorni një kod bonus për të kërkuar këtë ofertë dhe depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar është të paktën 20 dollarë.

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Bonuset nga 20Bet Casino janë të disponueshme për të gjithë lojtarët përveç lojtarëve nga Suedia. Shuma maksimale që mund të tërhiqni nga bonusi i rrotullimeve falas është 50 dollarë.

Shuma maksimale që mund të fitoni nga çdo bonus, bonus turneu ose bonus depozite është i kufizuar në 10,000 dollarë. Nëse fitoni më shumë, atëherë çdo shumë mbi këtë shumë do të konfiskohet.

Shuma maksimale që mund të vini bast për rrotullim është e kufizuar në 5 dollarë.

Ju mund të kërkoni vetëm një bonus në të njëjtën kohë. Për të kërkuar një bonus tjetër, duhet të pastroni atë të mëparshëm.

Lojtarët që përdorin kriptomonedhë nuk mund të përfitojnë nga ndonjë bonus.

Nëse bonusi juaj i depozitës nuk është aktivizuar automatikisht, do të duhet të kontaktoni Mbështetjen e Klientit në mënyrë që ata të mund të shqyrtojnë çështjen.

Nëse nuk arrini të përmbushni kërkesat e bastit brenda kornizës kohore, ato do të skadojnë dhe ju do të humbni fitimet tuaja.

Total score7.8
Përfitimet
+ 96%+ Pagesa në Top Sports
+ Shërbim i shpejtë ndaj klientit
+ Kazino bastesh sportive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (11)
All Bets Blackjack
Azuree Blackjack
BaccaratBast në FutbollBaste onlineBingoBlackjack
Live Oracle Blackjack
PokerRuletëSlotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
AstroPay
AstroPay Card
Bank transferBitcoin
Coinspaid
Credit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayz
Ethereum
Flexepin
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCardMuchBetterNeteller
Perfect Money
Prepaid Cards
Skrill
SticPay
Visa
Zimpler
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Peso Kilean
Rubla ruse
ShtetetShtetet (32)
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Australia
Austria
Azerbajxhani
Brazili
Danimarka
Emiratet e Bashkuara Arabe
Filipinet
Finlanda
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kamboxhia
Kanadaja
Kazakistani
Kenia
Kroacia
Laosi
Nigeria
Nikaragua
Portugalia
Republika Çeke
Tajlandë
Turqia
Ukraina
Venezuela
Vietnami
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (42)