Rishikimi i kazinosë 20bet - Affiliate Program

Age Limit
20bet
20bet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Affiliate Program

Për t'u bashkuar me programin e filialit, duhet të plotësoni një aplikacion dhe të prisni miratimin. Ju duhet të shkruani të dhënat tuaja kur ta bëni këtë dhe pasi aplikimi juaj të jetë miratuar, do t'ju caktohet një menaxher që do t'ju ndihmojë sa herë që keni nevojë për ndihmë.

20Bet Casino është pjesë e grupit Playamo Partner i cili përfshin markat e mëposhtme:

Bob Casino – kjo është një kazino e re që ishte një sukses i menjëhershëm. Ideja e markës ishte të krijonte një atmosferë të qetë që do t'ju ndihmojë të relaksoheni dhe të çlodheni kur luani. Pasi t'i bashkoheni kazinosë, do t'ju mbulohen bonuse në forma të ndryshme për ta bërë vizitën tuaj të vlefshme për pak kohë.

Playamo – kjo është një markë moderne dhe inovative e kazinosë që ofron një përzgjedhje të gjerë të lojërave elektronike dhe shumë lojëra të tjera. Këtu mund të gjeni lojëra nga disa prej ofruesve më të mirë të softuerit, duke përfshirë Pragmatic Play, Play&Go, Evolution dhe BGaming, vetëm për të përmendur disa. Pasi të bëheni pjesë e familjes Playamo, do të merrni bonuse dhe promovime rregullisht për t'i bërë gjërat më interesante për ju.

Betchan Casino – kjo kazino u lançua në vitin 2015 dhe vazhdon ende të jetë e fortë. Këtu mund të gjeni një përzgjedhje të madhe lojërash që mund t'i luani sa herë që dëshironi. Mund të gjeni lojëra nga NetEnt, B-Gaming, Amatic dhe Microgaming, të cilat janë disa nga ofruesit më të mirë të softuerit. Për t'i bërë gjërat interesante për lojtarët e tyre, ata ofrojnë disa paketa të mirëseardhjes që nuk mund t'i refuzoni. Për më tepër, ato ofrojnë disa lojëra të rralla që nuk mund t'i gjeni as në kazino të tjera.

Spinia – kjo është një kazino që ofron tonelata bonuse për lojtarët e tyre dhe aktivitetet promovuese. Ju mund të luani më shumë se 3.000 lojëra këtu në kazino dhe ata po lëshojnë lojëra të reja vazhdimisht. Spinia ofron kufij të lartë të tërheqjes, turne të përditshëm dhe çfarë jo për klientët e tyre. Kështu që ju sugjerojmë të kontrolloni këtë kazino dhe nuk do të pendoheni.

Betamo – kjo është një kazino që është një kazino plotësisht e licencuar dhe e rregulluar që ofron një bollëk lojërash të ndryshme për lojtarët e tyre. Në momentin që do të bashkoheni në Betamo Casino, do të mirëpriteni me një bonus shumë bujar dhe më vonë, kur bëheni një i rregullt, mund të shijoni promovime individuale të përshtatura për nevojat tuaja të lojës. Kazinoja ka një licencë të BE-së për operatorin e lojërave të fatit në internet nga Autoriteti i Lojërave të Maltës.

Casinochan – kazinoja krenohet me lojëra nga disa prej ofruesve më të mirë të softuerëve duke përfshirë disa nga emrat më të mëdhenj në industri. Kur të bashkoheni në kazino, do të merrni jo një, por katër bonuse të mirëseardhjes.

CookieCasino – kjo është një kazino e shkëlqyer dhe nëse i bashkoheni, mund ta shihni vetë. Ofrohen një mori lojërash të ndryshme që mund t'i shijoni në modalitetin argëtues ose për para të vërteta. Sa herë që keni një pyetje ose një problem, ekipi miqësor i Mbështetjes së Klientit do t'ju ndihmojë në çdo mënyrë të mundshme.

Woocasino – kjo është një kazino që ofron një bibliotekë të gjerë lojërash me cilësi të lartë. Ata kanë bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mirë të softuerit për të sjellë lojërat më të mira në rrugën tuaj. Portofoli i kazinosë ofron më shumë se 3000 lojëra dhe ato shtojnë lojëra të reja rregullisht.

20Bet – kjo është një kazino që ofron lojëra kazinoje dhe një shans për të bastuar në disa nga sportet tuaja të preferuara. Kazinoja pranon monedha të ndryshme, kështu që është e mundur që të gjeni monedhën tuaj amtare për t'u përdorur. Ju mund të luani lojërat tuaja të preferuara si nga laptopi ashtu edhe nga pajisja e dorës, zgjedhja është e juaja.

Avalon78 – kjo është një kazino e dizajnuar bukur që do të sjellë orë e orë të tëra argëtimi në rrugën tuaj. Këtu mund të gjeni më shumë se 3.000 lojëra nga disa prej ofruesve më të mirë të programeve kompjuterike.

Total score7.8
Përfitimet
+ 96%+ Pagesa në Top Sports
+ Shërbim i shpejtë ndaj klientit
+ Kazino bastesh sportive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (11)
All Bets Blackjack
Azuree Blackjack
BaccaratBast në FutbollBaste onlineBingoBlackjack
Live Oracle Blackjack
PokerRuletëSlotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
AstroPay
AstroPay Card
Bank transferBitcoin
Coinspaid
Credit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayz
Ethereum
Flexepin
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCardMuchBetterNeteller
Perfect Money
Prepaid Cards
Skrill
SticPay
Visa
Zimpler
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Peso Kilean
Rubla ruse
ShtetetShtetet (32)
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Australia
Austria
Azerbajxhani
Brazili
Danimarka
Emiratet e Bashkuara Arabe
Filipinet
Finlanda
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kamboxhia
Kanadaja
Kazakistani
Kenia
Kroacia
Laosi
Nigeria
Nikaragua
Portugalia
Republika Çeke
Tajlandë
Turqia
Ukraina
Venezuela
Vietnami
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (42)