Rishikimi i kazinosë 20bet - Account

Age Limit
20bet
20bet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Account

Nëse dëshironi të luani disa nga lojërat e shumta që ka për të ofruar 20Bet Casino, duhet të regjistroheni për një llogari. Kjo është një procedurë shumë e thjeshtë dhe ju do të keni llogarinë tuaj në vetëm disa minuta. Thjesht shkoni në faqen zyrtare të kazinosë dhe klikoni në butonin "Bashkohu tani". Futni të gjitha detajet e nevojshme dhe kazino do t'ju dërgojë një email me një lidhje verifikimi që duhet të klikoni, dhe kjo është e gjitha.

Krijimi i një llogarie në 20Bet Casino mund të bëhet në 3 hapa të thjeshtë. Gjëja e parë që duhet të bëni është të zgjidhni vendin tuaj, të shkruani emailin tuaj, të vendosni fjalëkalimin tuaj dhe më pas të klikoni në butonin Vazhdo. Në hapin tjetër, do t'ju kërkohet të zgjidhni bonusin e mirëseardhjes nëse dëshironi. Dhe në hapin e fundit do t'ju kërkohet të zgjidhni një monedhë, gjini, të shkruani emrin dhe datën e lindjes dhe të klikoni në Submit.

Procesi i verifikimit

Pasi të krijoni llogarinë tuaj në kazino, ju kërkohet të konfirmoni identitetin tuaj. Për ta bërë këtë, do t'ju duhet të dërgoni kopje të dokumenteve ligjore për të konfirmuar identitetin, adresën dhe mënyrën e pagesës.

Ju duhet të jeni në moshë madhore për të krijuar një llogari dhe për të luajtur bixhoz në një kazino.

Për të kaluar procedurën e verifikimit, duhet të dërgoni dokumentet e mëposhtme:

· Një kopje të dokumentit tuaj të identitetit.

· Një kopje të sistemit të pagesave që përdorni.

· Një dokument që konfirmon adresën aktuale të vendbanimit.

Kazinoja rezervon të drejtën të kërkojë prova shtesë nëse është e nevojshme.

Kazinoja kontrollon dokumentet për ndonjë shenjë redaktimi. Për këtë arsye ata mund t'ju kërkojnë të dërgoni një foto tuajën, duke mbajtur dokumentin.

Hyni, emri i përdoruesit dhe fjalëkalimi

Kur regjistroheni për një llogari në 20Bet Casino, ju kërkohet të krijoni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim unik. Është përgjegjësia juaj ta mbani këtë informacion për veten tuaj dhe të mos e ndani me askënd tjetër.

Bonusi i llogarisë së re

Lojtarët që krijojnë një llogari të re në 20Bet Casino dhe bëjnë depozitën e tyre të parë kanë të drejtë për një bonus bujar mirëseardhjeje. Bonusi i mirëseardhjes bartet mbi dy depozitat tuaja të para në mënyrën e mëposhtme:

· Herën e parë që bëni një depozitë, do të merrni një bonus depozite 100% të ndeshjes deri në 120 dollarë dhe 120 rrotullime falas në Elvis Frog në Vegas.

· Herën e dytë që bëni një depozitë, do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në 100 dollarë dhe 50 rrotullime falas në Great Rhino Megaways. Ju do të duhet të përdorni një kod bonus 2DEP për të marrë këtë bonus.

Nëse përfitoni plotësisht nga bonusi, do të përfundoni me 220 dollarë shtesë në bilancin tuaj dhe 170 rrotullime falas.

Përpara se të mund të kërkoni një tërheqje, do t'ju duhet të plotësoni kërkesat e bastit. Kërkesat e basteve për bonusin e mirëseardhjes janë 40 herë, që nuk është shumë që duhet të pranoni.

Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 20 dollarë.

Bonusi i rrotullimeve falas kreditohet në 4 këste me nga 30 rrotullime falas secila.

Basti maksimal që mund të vendosni kur luani me fonde bonus është 5 dollarë.

Lojërat tavoline dhe lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë nuk do të kontribuojnë në kërkesat e basteve.

Shuma maksimale që mund të tërhiqni nga rrotullimet falas është 50 dollarë.

Total score7.8
Përfitimet
+ 96%+ Pagesa në Top Sports
+ Shërbim i shpejtë ndaj klientit
+ Kazino bastesh sportive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (11)
All Bets Blackjack
Azuree Blackjack
BaccaratBast në FutbollBaste onlineBingoBlackjack
Live Oracle Blackjack
PokerRuletëSlotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
AstroPay
AstroPay Card
Bank transferBitcoin
Coinspaid
Credit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayz
Ethereum
Flexepin
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCardMuchBetterNeteller
Perfect Money
Prepaid Cards
Skrill
SticPay
Visa
Zimpler
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Peso Kilean
Rubla ruse
ShtetetShtetet (32)
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Australia
Austria
Azerbajxhani
Brazili
Danimarka
Emiratet e Bashkuara Arabe
Filipinet
Finlanda
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kamboxhia
Kanadaja
Kazakistani
Kenia
Kroacia
Laosi
Nigeria
Nikaragua
Portugalia
Republika Çeke
Tajlandë
Turqia
Ukraina
Venezuela
Vietnami
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (42)