Rishikimi i kazinosë 20bet - About

Age Limit
20bet
20bet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao
Total score7.8
Përfitimet
+ 96%+ Pagesa në Top Sports
+ Shërbim i shpejtë ndaj klientit
+ Kazino bastesh sportive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (11)
All Bets Blackjack
Azuree Blackjack
BaccaratBast në FutbollBaste onlineBingoBlackjack
Live Oracle Blackjack
PokerRuletëSlotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
AstroPay
AstroPay Card
Bank transferBitcoin
Coinspaid
Credit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayz
Ethereum
Flexepin
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCardMuchBetterNeteller
Perfect Money
Prepaid Cards
Skrill
SticPay
Visa
Zimpler
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Peso Kilean
Rubla ruse
ShtetetShtetet (32)
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Australia
Austria
Azerbajxhani
Brazili
Danimarka
Emiratet e Bashkuara Arabe
Filipinet
Finlanda
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kamboxhia
Kanadaja
Kazakistani
Kenia
Kroacia
Laosi
Nigeria
Nikaragua
Portugalia
Republika Çeke
Tajlandë
Turqia
Ukraina
Venezuela
Vietnami
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (42)

About

20Bet është një faqe e re bastesh në treg e operuar nga TechSolutions Group NV Në kazino, mund të gjeni më shumë se 50.000 ngjarje para ndeshjes në disa nga sportet më të njohura. Lojërat e tyre të kazinosë mund të luhen drejtpërdrejt, gjë që është një shtesë e shkëlqyer për çdo kazino atje.

20bet

Ajo që e bën Kazinonë 20Bet kaq të veçantë dhe dallon në turmë është sepse është krijuar nga një ekip entuziastësh të pasionuar të basteve sportive. Ata janë bashkuar së bashku me vetëm një qëllim në mendje, për të krijuar një përvojë më të mirë të bastbërjes për lojtarët. Kombinimi i përzgjedhjes më të gjerë të tregjeve të basteve, duke lejuar metodat më të sigurta të depozitimit, rezulton të jetë formula më e mirë për një faqe të suksesshme lojrash.

Dhe, në çdo kohë që keni një pyetje ose jeni duke u marrë me një problem, mund të kontaktoni Mbështetjen e Klientit, e cila është e disponueshme 24/7 vetëm për lehtësinë tuaj.

Pronari dhe CEO

Kazino 20Bet operohet nga TechSolutions Group NV

Numri i Licencës

Kazino 20Bet operohet nga TechSolutions Group NV e cila ka një licencë nga Autoriteti i Lojërave Curacao me një numër licence 8048/JAZ.

Ku bazohet 20Bet Casino?

Kazino 20Bet operohet nga TechSolutions Group NV (numri reg. 144920 (0), me adresë në Bulevardin Abraham Mendez Chumaceiro 50, Curaçao.