Rishikimi i kazinosë 20bet

Age Limit
20bet
20bet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

20Bet është një faqe e re bastesh në treg e operuar nga TechSolutions Group NV Në kazino, mund të gjeni më shumë se 50.000 ngjarje para ndeshjes në disa nga sportet më të njohura. Lojërat e tyre të kazinosë mund të luhen drejtpërdrejt, gjë që është një shtesë e shkëlqyer për çdo kazino atje.

20bet

Sfondi i plotë dhe informacione rreth 20bet

Games

20Bet Casino ofron shumë lojëra të ndryshme për klientët e tyre. Gjithçka që duhet të bëni është të krijoni një llogari në kazino dhe të bëni depozitën tuaj të parë. Lajmi i mirë është se ju mund të zgjidhni bonusin e mirëseardhjes dhe të përmirësoni balancën tuaj. Në këtë mënyrë ju mund të zgjasni lojën tuaj dhe të shijoni më shumë lojëra se zakonisht.

Withdrawals

20Bet Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese që mund të përdorni për të tërhequr fitimet tuaja. Disa nga metodat përfshijnë:

  • Kartë Krediti - Visa/Mastercard
  • Skrill
  • Neteller
  • Kriptovaluta
  • Ecopayz
  • Shumë më mirë
  • Jeton
  • Sticpay
  • Portofolin elektronik

Kazinoja do të përpunojë kërkesën tuaj për tërheqje brenda 12 orëve dhe ka një rregullore shtesë për tërheqjen e lojtarëve VIP, që është një përfitim tjetër i të qenit pjesë e familjes së Kazinosë 20Bet.

Bonuses

20Bet Casino ofron bonuse të ndryshme për lojtarët e tyre. Në këtë pikë, ata kanë 2 bonuse dhe promovime të ofruara nga libri i tyre sportiv dhe shumë bonuse të ndryshme për kazinonë. Sa herë që ka një bonus në dispozicion, zakonisht do të njoftoheni me email. Por, nëse doni të jeni në krye të gjërave, mund të shkoni herë pas here te faqja e Promocioneve në llogarinë tuaj, në mënyrë që të siguroheni që të mos ju mungon asgjë.

Payments

Metoda të ndryshme pagese janë të disponueshme në 20Bet Casino, kështu që ju mund të zgjidhni atë që ju përshtatet më së miri. Disa nga mënyrat më të njohura të pagesës si për lojtarët ashtu edhe për kazinotë janë Neteller dhe Skrill, dhe lajmi i mirë është se ato janë të disponueshme edhe këtu. E vetmja pengesë është se Paypal nuk është i disponueshëm, por ne jemi të sigurt se ata do ta shtojnë atë së shpejti.

Account

Nëse dëshironi të luani disa nga lojërat e shumta që ka për të ofruar 20Bet Casino, duhet të regjistroheni për një llogari. Kjo është një procedurë shumë e thjeshtë dhe ju do të keni llogarinë tuaj në vetëm disa minuta. Thjesht shkoni në faqen zyrtare të kazinosë dhe klikoni në butonin "Bashkohu tani". Futni të gjitha detajet e nevojshme dhe kazino do t'ju dërgojë një email me një lidhje verifikimi që duhet të klikoni, dhe kjo është e gjitha.

Languages

Një sajt i lojërave të fatit kazino duhet t'u ofrojë lojtarëve mundësinë që të përdorin shërbimet e tyre në një gjuhë me të cilën ata janë të njohur. Për këtë arsye, ata ofrojnë gjuhët e mëposhtme anglisht, frëngjisht, gjermanisht, norvegjisht, polonisht, portugeze, spanjolle, finlandeze dhe hungareze. Jemi të sigurt që në të ardhmen do të shtojnë edhe nja dy.

Countries

Fatkeqësisht, jo të gjithë mund të krijojnë një llogari në 20Bet Casino dhe të luajnë për para të vërteta. Arsyet pas kësaj mund të jenë të shumta, por në shumicën e rasteve, kjo është për shkak se kazinoja nuk ka licencat e nevojshme për të operuar në vende të caktuara, ose sepse kumari konsiderohet i paligjshëm në të tjera.

Mobile

Ju mund të luani në 20Bet Casino në lëvizje sa herë që dëshironi. Kazinoja nuk ka një aplikacion në këtë pikë, ju mund ta shkarkoni, por mund të hyni në kazino duke përdorur shfletuesin tuaj të preferuar.

Tips & Tricks

Kur vendosni se doni të luani kumar për qëllime argëtimi, ju sugjerojmë të kaloni pak kohë duke hulumtuar paraprakisht. Ka shumë këshilla dhe truke të ndara nga lojtarët që duan të ndihmojnë lojtarët e rinj. Ata do t'ju tregojnë se cilat shpërblime janë të mira dhe çfarë jo, madje do të ndajnë disa strategji që do t'ju ndihmojnë të përmirësoni lojën tuaj.

Promotions & Offers

Për të përfituar nga bonuset dhe rrotullimet falas që ofron 20Bet Casino, duhet të përdorni kodet promovuese sa herë që depozitoni. Kazino mirëpret lojtarë të rinj me një bujare bonus mirëseardhjeje dhe më vonë, ka shumë promovime të ndryshme në dispozicion, ju vetëm duhet të mbani një vëzhgim për to.

Live Casino

Nëse dëshironi të luani lojëra tavoline live, mund ta bëni këtë në 20Bet Casino. Lojërat mundësohen nga disa nga ofruesit më të mirë të softuerit, duke përfshirë Evolution Gaming, Pragmatic Play, Lucky Streak, Playtech dhe Ezugi. Disa nga lojërat më të njohura të tregtarëve të drejtpërdrejtë nga këta ofrues përfshijnë Speed Baccarat, Quantum Blackjack, Blackjack Live, Portomaso Oracle Roulette, Mega Sic Bo, Dream Catcher, Monopoly Live, Deal, ose No Deal, Dream Catcher dhe Lightning Dice.

Responsible Gaming

Varësia nga kumari është një çështje serioze që është e lidhur ngushtë me çështjet e shëndetit mendor si depresioni. Ky është një problem që mund të ndikojë në jetën tuaj në çdo aspekt dhe mund të çojë në falimentim. Bixhozi është një aktivitet argëtues dhe duhet parë si i tillë dhe jo si një mënyrë për të fituar të ardhura.

Software

20Bet Casino ka bashkëpunuar me shumë ofrues të ndryshëm softuerësh për të sjellë lojërat më të njohura në rrugën tuaj. Mund të gjeni lojëra nga Microgaming, PlayTech, NetEnt, Play'n GO, 1x2 Gaming, Thunderkick, Playson, 2 nga 2 Gaming, Spinomenal, Elk Studios, iSoftBet, BetSoft, Evolution, Quickspin, Leander Games, Rabcat, Genesis, Big Time Lojëra, Yggdrasil, Lojë Pragmatike, Lojëra Amatic, Endorphina, Lojëra me Tigër të Kuq, Habanero, Booming Games, GameArt, Teknologjia e Lojërave Ainsworth, Lojëra Realiste, Booongo, Wazdan, Push Gaming, Red Rake Gaming, Felix Gaming, Teknologji Kazino, Igrosoft, Tom Horn Gaming, Just For The Win, Fantasma Games, Relax Gaming, Nolimit City, Gamevy, Fugaso, Kiron Interactive, Iron Dog Studio, BELATRA Games, EvoPlay, Triple Edge Studios, BGaming, Platipus Gaming, Leap Gaming, August Gaming, Bet2Tech, TrueLab Games, Golden Rock Studios

Support

Ka disa mënyra të ndryshme që mund të kontaktoni me Mbështetjen e Klientit. Më i përshtatshmi është nëpërmjet funksionit Live Chat që është i disponueshëm 24/7 vetëm për lehtësinë tuaj. Nëse nuk jeni me nxitim, mund t'i dërgoni gjithashtu një email ekipit mbështetës në:

Deposits

Depozitimi në 20Bet Casino është shumë i thjeshtë. Nëse dëshironi të luani lojëra për para të vërteta, së pari duhet të bëni një depozitë. Për ta bërë këtë, gjithçka që duhet të bëni është të shkoni te arkëtari dhe të zgjidhni mënyrën e depozitimit që dëshironi të përdorni, të futni shumën që dëshironi të depozitoni dhe të konfirmoni transferimin.

Security

Të gjitha lojërat drejtohen nga një gjenerues i numrave të rastësishëm që do të thotë se ato ofrojnë rezultate të rastësishme me çdo rrotullim të vetëm. Sajti përdor gjithashtu teknologjinë SSL dhe protokollet e enkriptimit 128-bit për t'u siguruar që të gjitha detajet tuaja personale dhe financiare janë të sigurta.

FAQ

Lojtarët mund të hasin disa pyetje gjatë lojës në 20Bet. Lexoni informacionin e pyetjeve të bëra shpesh që mund t'ju duhet të dini.

Affiliate Program

Për t'u bashkuar me programin e filialit, duhet të plotësoni një aplikacion dhe të prisni miratimin. Ju duhet të shkruani të dhënat tuaja kur ta bëni këtë dhe pasi aplikimi juaj të jetë miratuar, do t'ju caktohet një menaxher që do t'ju ndihmojë sa herë që keni nevojë për ndihmë.

Total score7.8
Përfitimet
+ 96%+ Pagesa në Top Sports
+ Shërbim i shpejtë ndaj klientit
+ Kazino bastesh sportive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (11)
All Bets Blackjack
Azuree Blackjack
BaccaratBast në FutbollBaste onlineBingoBlackjack
Live Oracle Blackjack
PokerRuletëSlotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
AstroPay
AstroPay Card
Bank transferBitcoin
Coinspaid
Credit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayz
Ethereum
Flexepin
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCardMuchBetterNeteller
Perfect Money
Prepaid Cards
Skrill
SticPay
Visa
Zimpler
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Peso Kilean
Rubla ruse
ShtetetShtetet (32)
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Australia
Austria
Azerbajxhani
Brazili
Danimarka
Emiratet e Bashkuara Arabe
Filipinet
Finlanda
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kamboxhia
Kanadaja
Kazakistani
Kenia
Kroacia
Laosi
Nigeria
Nikaragua
Portugalia
Republika Çeke
Tajlandë
Turqia
Ukraina
Venezuela
Vietnami
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (42)