Rishikimi i kazinosë 1xSlots - Withdrawals

Age Limit
1xSlots
1xSlots is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Malta Gaming AuthorityCuracao

Withdrawals

Ju mund të bëni një tërheqje nga llogaria juaj duke përdorur mënyra të ndryshme pagese. E vetmja gjë që është e rëndësishme të mbani mend këtu është fakti që duhet të përdorni të njëjtën metodë për tërheqje si ajo që keni përdorur për të bërë një depozitë.

1xSlots Casino ofron mënyra të ndryshme pagese që mund të përdorni për të bërë një tërheqje, duke përfshirë sa vijon:

Kartat bankare

 • Viza
 • MasterCard

Kuletat elektronike

 • Skrill
 • B-pagesa
 • Paratë e përsosura
 • Shumë më mirë
 • Vcreditos
 • Portofoli Jeton
 • Portofoli i Runpay
 • Papara
 • Sticpay
 • Paynet
 • Pay4Fun

Pagesat me celular

 • MTS Ukrainë
 • LifeCell

Sistemet e Pagesave

 • Neteller
 • ecoPayz

Terminalet e vetë-shërbimit

 • PBCreditos

Internet Banking

 • Privat24
 • Transferte bankare

Kartat me parapagesë

 • Karta AstroPay

Transferte bankare

 • Hızlı Banka Havale-EFT
 • Help2Pay
 • PayTrust88
 • PayGiga - Anında Banka Havalesi

Kriptovaluta

 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • Dash
 • Ethereum
 • Monero
 • ZCash
 • NEM
 • DigiByte
 • Bitcoin ari
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum Classic
 • Prag
 • QTUM
 • Ripple
 • Monedha Binance
 • Eos
 • monedhë USD
 • USD e vërtetë
 • Token standard i Paxos
 • Tether
 • Lidhje zinxhiri
 • OmiseGO
 • Shenja bazë e vëmendjes
 • TRON
 • BitShares

Koha e tërheqjes mund të ndryshojë në varësi të mënyrës së pagesës që përdorni, kështu që ju mund t'i merrni fitimet tuaja në çast ose maksimumi deri në 5 ditë.

Si të tërhiqeni?

Siç thamë më parë, 1xSlots ofron shumë mënyra të ndryshme pagese që mund të përdorni për të kërkuar një tërheqje. Përpara se të kërkoni një tërheqje, duhet të siguroheni që llogaria juaj është plotësisht e verifikuar dhe e aktivizuar. Ajo që ju mbetet të bëni është të regjistroheni në llogarinë tuaj dhe të shkoni te seksioni i Arkëtarit dhe të zgjidhni Tërheqjet.

Zgjidhni mënyrën e pagesës që ju përshtatet më shumë dhe vendosni të gjitha detajet e nevojshme dhe konfirmoni tërheqjen në fund. Do të merrni një mesazh konfirmimi dhe tërheqja juaj do të përpunohet brenda 24 orëve dhe pasi të lëshohet, mund të prisni fondet tuaja në llogarinë tuaj.

Monedhat

1xSlots ka shtuar shumë monedha të ndryshme që mund t'i përdorni për të bërë një tërheqje të fondeve tuaja. Zgjidhni atë që ju përshtatet më shumë nga lista e mëposhtme:

 • dirhemët e Emirateve të Bashkuara Arabe
 • lekë shqiptare
 • dramë armene
 • Kuanza të Angolës
 • Pesos argjentinase
 • dollarë australianë
 • Manat Azerbajxhani
 • Markat e konvertueshme të Bosnjë-Hercegovinës
 • Takas Bangladesh, leva bullgare
 • dinarë Bahrein
 • bolivianos boliviane
 • Reale braziliane
 • Pulas botsvaneze
 • Rubla bjelloruse
 • dollarë kanadezë
 • franga zvicerane
 • Pesos kilian
 • juan kinez
 • Pesos kolumbiane
 • koronat e Republikës Çeke
 • krona daneze
 • dinarë algjerianë
 • paund egjiptian
 • Birrs etiopiane
 • euro
 • Laris gjeorgjiane
 • Cedis ganeze
 • dollarë të Hong Kongut
 • Kuna kroate
 • forinte hungareze
 • Rupia indoneziane
 • Sheqele të reja izraelite
 • Rupia indiane
 • rialët iranianë
 • krónur islandez
 • dinarë jordanez
 • shilinga keniane
 • Riels kamboxhiane
 • fitoi Koreja e Jugut
 • dinarë të Kuvajtit
 • tenges kazakistanez
 • dirhemë marokene
 • Metalet mozambike
 • Naira nigeriane
 • rialët e Omanit
 • Tabana nuevos peruane
 • zlotitë polake
 • Guarani paraguajane
 • lei rumun
 • dinarë serbë
 • Rubla ruse
 • franga ruandeze
 • Rialet saudite
 • paund sudanez
 • dollarë Singapori
 • Baht Thai
 • dinarë tunizianë
 • Lira turke
 • shilinga tanzaniane
 • Hryvnia ukrainase
 • dollarë amerikanë
 • Pesos uruguaiane
 • Uzbekistani som
 • bolivarët venezuelianë
 • Rand i Afrikës së Jugut
 • Kwachas Zambian
 • Dogecoin
 • Dash
Total score8.0
Përfitimet
Disavantazhet
- Bonuset e depozitave duhet të vihen 35 herë (35x)
- Përkthimet mund të jenë më të mira

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (9)
Bonus pa depozitëBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i ditëlindjesBonusi javorBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (38)
Angleze
Arabe
Armene
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Farsi
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Hebraike
Hindi
Hungareze
Indoneziane
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Shqipe
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
Jeton
MasterCardNeteller
Payeer
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Skrill 1-Tap
Visa
WebMoney
ePay
ShtetetShtetet (12)
Argjentina
Bangladeshi
Bolivia
Brazili
Ekuador
Kili
Kuba
Meksika
Paraguaj
Peruja
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (50)