1xSlots Rishikimi 2024 - Mobile

1xSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 1500 $ + 150 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
1xSlots is not available in your country. Please try:
Mobile

Mobile

1xSlots është i disponueshëm në pajisje të ndryshme, duke përfshirë edhe telefonin tuaj inteligjent. Kjo është teknologjia më e fundit që do t'ju lejojë të luani lojërat tuaja të preferuara sa herë që dëshironi, pa marrë parasysh vendndodhjen tuaj. Mund të hyni në kazino duke përdorur shfletuesin tuaj ose mund të shkarkoni aplikacionin.

Shumica e lojtarëve preferojnë të përdorin një aplikacion për të hyrë në llogaritë e tyre në lëvizje. Duhet të themi se do të keni të njëjtën përvojë lojrash pavarësisht se si hyni në kazino. Megjithatë, ka disa avantazhe të dukshme të përdorimit të aplikacionit. Për shembull, nuk duhet të futni të dhënat tuaja të hyrjes sa herë që dëshironi të luani kur përdorni një aplikacion.

Procedura e shkarkimit është shumë e thjeshtë dhe do t'ju marrë vetëm disa minuta nga koha juaj. Kjo është ajo që duhet të bëni nëse jeni përdorues i Android:

· Hapni shfletuesin Google Chrome në pajisjen tuaj.

· Drejtohuni në faqen zyrtare të kazinosë.

· Lëvizni poshtë në fund të faqes kryesore.

· Prekni në ikonën android dhe skedari .apk do të fillojë të shkarkohet.

· Pasi skedari të shkarkohet, trokitni lehtë mbi të për të filluar procedurën e instalimit.

· Aplikacioni 1xSlots do të shfaqet në panelin tuaj.

· Hapni aplikacionin duke klikuar në ikonën dhe mund të filloni të luani.

Merr bonus 100% çdo të enjte në 1xSlots me promovimin Cash Rain Hours
2023-10-03

Merr bonus 100% çdo të enjte në 1xSlots me promovimin Cash Rain Hours

Nisur në 2017, 1xSlots është një kazino në internet e licencuar nga Curacao e operuar nga Orakum NV. Kjo faqe interneti është e njohur për gamën e saj të shkëlqyer të bonuseve dhe promovimeve, duke përfshirë bonusin Cash Rain Happy Hours çdo të enjte. Pra, çfarë duhet të bëjnë lojtarët për të kërkuar këtë ofertë? Lexoni për të zbuluar çdo detaj të vogël rreth këtij bonusi emocionues javor.