Rishikimi i kazinosë 1xSlots - Mobile

Age Limit
1xSlots
1xSlots is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Malta Gaming AuthorityCuracao

Mobile

1xSlots është i disponueshëm në pajisje të ndryshme, duke përfshirë edhe telefonin tuaj inteligjent. Kjo është teknologjia më e fundit që do t'ju lejojë të luani lojërat tuaja të preferuara sa herë që dëshironi, pa marrë parasysh vendndodhjen tuaj. Mund të hyni në kazino duke përdorur shfletuesin tuaj ose mund të shkarkoni aplikacionin.

Shumica e lojtarëve preferojnë të përdorin një aplikacion për të hyrë në llogaritë e tyre në lëvizje. Duhet të themi se do të keni të njëjtën përvojë lojrash pavarësisht se si hyni në kazino. Megjithatë, ka disa avantazhe të dukshme të përdorimit të aplikacionit. Për shembull, nuk duhet të futni të dhënat tuaja të hyrjes sa herë që dëshironi të luani kur përdorni një aplikacion.

Procedura e shkarkimit është shumë e thjeshtë dhe do t'ju marrë vetëm disa minuta nga koha juaj. Kjo është ajo që duhet të bëni nëse jeni përdorues i Android:

· Hapni shfletuesin Google Chrome në pajisjen tuaj.

· Drejtohuni në faqen zyrtare të kazinosë.

· Lëvizni poshtë në fund të faqes kryesore.

· Prekni në ikonën android dhe skedari .apk do të fillojë të shkarkohet.

· Pasi skedari të shkarkohet, trokitni lehtë mbi të për të filluar procedurën e instalimit.

· Aplikacioni 1xSlots do të shfaqet në panelin tuaj.

· Hapni aplikacionin duke klikuar në ikonën dhe mund të filloni të luani.

Total score8.0
Përfitimet
Disavantazhet
- Bonuset e depozitave duhet të vihen 35 herë (35x)
- Përkthimet mund të jenë më të mira

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (9)
Bonus pa depozitëBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i ditëlindjesBonusi javorBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (38)
Angleze
Arabe
Armene
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Farsi
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Hebraike
Hindi
Hungareze
Indoneziane
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Shqipe
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
Jeton
MasterCardNeteller
Payeer
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Skrill 1-Tap
Visa
WebMoney
ePay
ShtetetShtetet (12)
Argjentina
Bangladeshi
Bolivia
Brazili
Ekuador
Kili
Kuba
Meksika
Paraguaj
Peruja
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (50)