1xSlots Rishikimi 2024 - Live Casino

1xSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 1500 $ + 150 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
1xSlots is not available in your country. Please try:
Live Casino

Live Casino

Kazino 1xSlots ka më shumë se 100 lojëra të drejtpërdrejta kazino në këtë pikë. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të ndryshuar rutinën tuaj për të luajtur në një kazino online dhe mund të ndiheni sikur jeni në një kazino të vërtetë tokësore për të paktën për një kohë. Ju mund të zgjidhni çdo lojë që dëshironi dhe ne jemi të sigurt se do të habiteni nga tregtarët profesionistë të drejtpërdrejtë dhe teknologjia më e fundit.

Blackjack live

Blackjack live

Blackjack është një lojë letrash shumë e njohur që mund ta luani në 1xSlots Casino. Për më tepër, ka shumë variacione të ndryshme të lojës që mund të provoni të luani duke përfshirë:

 • Blackjack anglisht
 • Blackjack
 • 21 Blackjack i pakufizuar
 • Blackjack rus
 • Blackjack Rusisht/Anglisht 2
 • Blackjack VIP
 • Blackjack Azure
 • Bast Blackjack falas
 • Blackjack rus i bardhĂ«
 • Diamanti VIP Blackjack
 • Rumba Blackjack
 • Blackjack VIP me dorĂ«zim
 • Blackjack Gold
 • Blackjack Silver
 • Blackjack White
 • Blackjack i pafund
 • Blackjack Grand VIP
 • Blackjack Diamond VIP
 • Blackjack VIP Alpha
 • ShpejtĂ«sia VIP Blackjack
 • Speed VIP Beta
 • Blackjack Grand VIP
 • Blackjack VIP evropian
 • Blackjack pa kufi
 • Blackjack me shumĂ« gjuhĂ«
 • Blackjack anglisht
 • Blackjack rus
 • Blackjack me shpejtĂ«si
 • Blackjack shumĂ«-gjuhĂ«sh
 • Blackjack rus
 • Blackjack anglisht
 • Blackjack me shpejtĂ«si
 • Blackjack VIP
 • Blackjack anglisht
 • Blackjack me shpejtĂ«si
 • Partia Blackjack
 • Bullgari Blackjack
 • Blackjack Gold 5
 • Blackjack turk
 • Blackjack Fortune VIP
 • Blackjack Platinum VIP

Para se të vendosni të luani për para të vërteta, ne ju këshillojmë që së pari të kaloni rregullat. Blackjack është një lojë mjaft e lehtë për t'u luajtur dhe ne jemi të sigurt që do të zotëroni rregullat bazë në një kohë të shkurtër. Objekti i lojës është që të afrohet një dorë më afër 21, më e lartë se dora e tregtarit, dhe pa u rrëzuar. Letrat kanë vlera paksa të ndryshme këtu, Aces vlerësohen me 1 ose 11, letrat nga 2 deri në 10 kanë vlerën e tyre nominale dhe kartat e fytyrës vlerësohen me 10.

Nëse dy letrat që merrni janë një Ace dhe një kartë me 10 vlera, ky është një blackjack natyral dhe ju jeni fituesi i raundit. E njëjta gjë vlen edhe për tregtarin. Nëse askush nuk ka një Blackjack natyral, raundi vazhdon si zakonisht. Kur shihni dy letrat tuaja dhe kartën e drejtuar nga tregtari, duhet të vendosni se cila duhet të jetë lëvizja juaj e ardhshme. Ka disa opsione të disponueshme që mund t'i konsideroni për të përmirësuar vlerën e dorës tuaj. Më të zakonshmet janë goditja dhe qëndrimi në këmbë. Kur të goditni, do të merrni një kartë shtesë dhe mund të godisni sa herë të keni nevojë. Kur qëndroni në këmbë, nuk merrni një kartë shtesë sepse ndoshta jeni të kënaqur me dorën që keni. Kur keni një dorë të mirë, mund të dyfishoni, që do të thotë se do të dyfishoni bastin tuaj dhe do të merrni vetëm një kartë shtesë.

Nëse merrni dy letra me të njëjtën vlerë, mund ta ndani çiftin dhe ta luani si dy duar të veçanta. Ju do të duhet të vendosni një bast shtesë që ka të njëjtën vlerë si basti juaj fillestar.

Ju gjithashtu mund të blini sigurim kur karta e drejtuar nga tregtari është një ACE. Sigurimi është një bast anësor që do ta fitoni nëse karta e zbritjes së tregtarit është me një vlerë 10. Nëse është, ju do të fitoni bastin anësor, por do ta humbni bastin tuaj.

Tregtari ka vetëm dy mundësi, të godasë dhe të qëndrojë. Ata gjithmonë do të godasin në një dorë me një vlerë totale prej 16 ose më pak, dhe ata gjithmonë do të qëndrojnë në një dorë me një vlerë totale prej 17 ose më shumë.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruleta është një tjetër lojë që mund ta luani drejtpërdrejt në 1xSlots Casino. Kjo është një lojë shumë e njohur, kështu që nuk është befasi që ka shumë variante të ndryshme të lojës. Në kazino mund të gjeni këto të mëposhtme:

 • Auto RuletĂ«
 • RuletĂ«
 • Auto RuletĂ« 1
 • Portomaso Oracle Roulette 1
 • RuletĂ« Live En
 • Ruleta e Madhe
 • RuletĂ« live 24/7
 • RuletĂ« ruse
 • Kazino Portomaso
 • RuletĂ« Burgas
 • RuletĂ« 2xwin
 • RuletĂ« Azure
 • RuletĂ« franceze
 • RuletĂ« automatike
 • RuletĂ« Makao
 • RuletĂ« Dragon
 • RuletĂ« e shpejtĂ«
 • Auto RuletĂ«
 • RuletĂ« Azi
 • Kufiri VIP i RuletĂ«s
 • RuletĂ« 2
 • RuletĂ« Azi
 • RuletĂ« Standard
 • RuletĂ« anglisht A
 • RuletĂ« Turqi
 • RuletĂ« Italia
 • RuletĂ« e drejtpĂ«rdrejtĂ«
 • RuletĂ« Amerikane
 • RuletĂ« Sun Macau
 • RuletĂ« spanjolle
 • RuletĂ« Bullgari
 • Auto RuletĂ«
 • RuletĂ« e shpejtĂ«sisĂ«
 • Ruleta En Vivo
 • Rulekta Live
 • RuletĂ« VIP
 • RuletĂ« zhytĂ«se
 • RuletĂ« Oracle
 • RuletĂ« Portomaso
 • RuletĂ« ari 3
 • RuletĂ« Slavyanka
 • Oracle Casino Roulette 360
 • RuletĂ« ari 2
 • Ruleta e kazinosĂ« Portomaso 2
 • RuletĂ« e modĂ«s
 • Oracle Roulette
 • Auto-ruletĂ«
 • RuletĂ« Makao
 • RuletĂ« automatike me shpejtĂ«si
 • Ruleta automatike e shpejtĂ«sisĂ« 2
 • RuletĂ« automatike me shpejtĂ«si 1
 • Ruleta Blaze 1
 • Ruleta A
 • RuletĂ« Arabe
 • RuletĂ« Rrufeja
 • RuletĂ« suedeze
 • Deutsches Roulette
 • RuletĂ« Amerikane
 • RuletĂ« klasike 1
 • RuletĂ« klasike 2
 • RuletĂ« automatike Duo Live
 • Europea Auto Roulette
 • RuletĂ« Queenco
 • RuletĂ« e menjĂ«hershme
 • RuletĂ« Galaxy
 • Roulette Royal Casino
 • RuletĂ« e keqe Homburg
 • RuletĂ« Jackpot
 • Princesha Kazino RuletĂ«
 • RuletĂ« Gjermani
 • RuletĂ« Rusi
 • RuletĂ« japoneze
 • Unaza e ruletĂ«s 3
 • Unaza e ruletĂ«s 2
 • Unaza e ruletĂ«s 1
 • RuletĂ« 3
 • RuletĂ« 2
 • RuletĂ« 1
 • RuletĂ« e shpejtĂ«sisĂ«
 • Galaxy Auto Roulette
 • RuletĂ« e klubit tĂ« natĂ«s
 • Viva Las Vegas Roulette
 • Primetime Auto Roulette
 • RuletĂ« luksoze
 • RuletĂ« VIP
 • RuletĂ« Triple Crown
 • RuletĂ« Evropiane live
 • RuletĂ« me diamant
 • Cumbia Rouleta 1
 • RuletĂ« Namaste

Por, përpara se të filloni të luani ruletë për para të vërteta, duhet të kaloni disa rregulla bazë. Kjo është një lojë e lehtë dhe me siguri tashmë jeni njohur me disa nga bastet pasi ato janë paraqitur në shumë filma të ndryshëm. Dyshojmë se ka një person që nuk ka dëgjuar për bastin Kuq/Zi. Dhe është kaq e thjeshtë, ju vendosni çipat tuaja në tavolinë dhe shpresoni që topi do të bjerë në numrin që keni vënë bast. Por, nëse doni të përmirësoni shanset tuaja për të fituar, atëherë duhet të kaloni rregullat bazë të ruletit. E shihni, disa baste do të ndodhin më shpesh se të tjerët, dhe disa baste paguajnë më shumë se të tjerët. Kështu që ju duhet të vendosni se çfarë lloj loje dëshironi të luani. Domethënë, të gjitha bastet ndahen në dy kategori, baste brenda dhe jashtë. Bastet e brendshme janë baste për një numër të vetëm ose një grup të vogël numrash. Këto baste do të ofrojnë pagesë më të mirë, por shanset për të fituar këtu janë shumë më të vogla. Për shkak se pagesa është më e madhe, lojtarët e rinj tërhiqen nga këto baste, por ne do t'ju sugjeronim të luani më shumë në anën e sigurt, veçanërisht nëse jeni fillestar derisa të mësoni litarët. Bastet e jashtme janë shumë më të mira për fillestarët, dhe arsyeja pas kësaj është shumë e thjeshtë, ato janë më të lehta për t'u parashikuar. Shumica e këtyre basteve ofrojnë një shans 50-50 për të fituar, dhe e vetmja rënie është se pagesat nuk janë aq mbresëlënëse në krahasim me ato që ofrojnë bastet e brendshme. Gjithsesi, çfarëdo që të vendosni, shpresojmë që të argëtoheni sepse në fund të fundit, kjo është pika kryesore e ruletit.

Loja fillon me vendosjen e çipave në cilindo numër që dëshironi. Ajo që duhet të keni parasysh është se çdo tabelë ka baste minimale dhe maksimale dhe ato shfaqen në çdo tryezë. Kur topi bie në një xhep, nëse keni bërë parashikimin e duhur, do të merrni një pagesë.

ËshtĂ« njĂ« gjĂ« e rĂ«ndĂ«sishme qĂ« duhet tĂ« keni parasysh kur luani jo vetĂ«m ruletĂ«, por çdo lojĂ« tjetĂ«r, Ă«shtĂ« tĂ« mbani bankrollin tuaj. Luaj gjithmonĂ« brenda buxhetit tĂ«nd dhe sapo tĂ« arrish kufirin duhet tĂ« ndalosh sepse do tĂ« ketĂ« njĂ« ditĂ« tjetĂ«r pĂ«r tĂ« luajtur.

Poker Live

Poker Live

Pokeri është një lojë interesante që është sfiduese dhe argëtuese për t'u luajtur. Ka shumë variacione të ndryshme të lojës dhe e mira është se shumicën e tyre mund t'i gjeni në 1xSlots Casino. Pra, nëse jeni adhurues i pokerit, mund të gjeni lojërat e mëposhtme këtu:

 • 2nd Hand Casino Hold'em
 • Bast nĂ« Poker
 • Kazino angleze Holdem
 • Adoleshenti Patti
 • Bast pĂ«r Teen Patti
 • Teen Patti 20 20
 • Side Bet City
 • Poker
 • Ultimate Texas Holdem
 • Poker me tre letra
 • Pokeri i Karaibeve
 • Kazino Hold'em
 • Bonusi i Texas Holdem

Pokeri Ă«shtĂ« njĂ« nga ato lojĂ«ra qĂ« mund tĂ« luani dhe tĂ« argĂ«toheni shumĂ«, por ne ju kĂ«shillojmĂ« qĂ« sĂ« pari tĂ« mĂ«soni rregullat e lojĂ«s pĂ«rpara se tĂ« vendosni tĂ« luani pĂ«r para tĂ« vĂ«rteta. TĂ« luash poker drejtpĂ«rdrejt Ă«shtĂ« pĂ«rvoja mĂ« e mirĂ« sepse nĂ« kĂ«tĂ« mĂ«nyrĂ« mund tĂ« luash me njĂ« tregtar tĂ« drejtpĂ«rdrejtĂ« dhe tĂ« pĂ«rdorĂ«sh veçorinĂ« e bisedĂ«s pĂ«r tĂ« biseduar me tĂ«, si dhe me lojtarĂ«t e tjerĂ«. Kjo i shton pĂ«rvojĂ«s elementin social. Ne ju sugjerojmĂ« tĂ« mĂ«soni sĂ« pari disa rregulla. ËshtĂ« shumĂ« e rĂ«ndĂ«sishme tĂ« njohĂ«sh lojĂ«n sepse ka disa raunde bastesh dhe sigurisht qĂ« duhet tĂ« mĂ«sosh renditjen e dorĂ«s sepse nuk dĂ«shiron tĂ« heqĂ«sh dorĂ« nga njĂ« kartĂ« e mirĂ«.

Baccarat live

Baccarat live

Të luash Baccarat drejtpërdrejt në kazinonë 1xSlots është një përvojë e mahnitshme. Lajmi i mirë është se ka shumë variante të ndryshme të lojës që mund të luani duke përfshirë:

 • Kufiri VIP i Baccarat
 • Bakarat
 • Kufiri standard i Baccarat 2
 • Kufiri standard i Baccarat
 • Baccarat me shpejtĂ«si
 • Baccarat Live 13
 • Baccarat NC 2
 • Baccarat Knock Out
 • Unaza Baccarat
 • Bakarat VIP ari
 • Baccarat i shpejtĂ«
 • Baccarat RNG
 • Baccarat i shpejtĂ«
 • Nuk ka Baccarat komisioni
 • Shtrydhja e kontrollit tĂ« Baccarat
 • Pa Baccarat me shpejtĂ«si komunikimi
 • Baccarat Dragon Tiger
 • Baccarat Super 6
 • Kazino Marina Baccarat
 • Baccarat Gold
 • Bakarat e BullgarisĂ«
 • Baccarat Live
 • Sun Macau Baccarat
 • Bakara e artĂ«
 • Cricket Baccarat me shpejtĂ«si
 • Baccarat Makao
 • Tigri i Dragoit
 • Salsa Baccarat
 • Galaxy Baccarat
 • Queenco Baccarat
 • NC Baccarat
 • Bakarat e Burgasit
 • X Baccarat M4

Nuk mund të thuhet se duhet të mësoni rregullat e lojës përpara se të vendosni të luani për para të vërteta. Lajmi i mirë është se loja është shumë e lehtë për t'u mësuar dhe do t'i zotëroni rregullat në asnjë kohë. Të luash Baccarat Live në 1xSlots Casino është përvoja më e mirë dhe diçka që nuk duhet ta humbisni. Loja fillon me vendosjen e basteve nga ju, dhe tregtari do t'ju shpërndajë 2 letra për ju dhe ata.

Ju mund të bastni në dorën e lojtarit, dorën e bankierit dhe në një barazim. Statistikisht, dora e Bankerit do të fitojë më shpesh në planin afatgjatë. Bastet në një barazim mund të jenë diçka që tërheq lojtarët thjesht sepse ky bast ofron pagesën më të lartë. Ky bast ka shumë pak gjasa të ndodhë, kështu që nëse jeni fillestar ju sugjerojmë të shmangni këtë bast, të paktën derisa të mësoni se si funksionon loja.

Një nga arsyet kryesore pse lojtarët e pëlqejnë këtë lojë është sepse nuk mund të bëni asgjë për të ndikuar në lojën. Baccarat luhet sipas rregullave të paracaktuara që duhet të ndjekin si tregtari ashtu edhe lojtari. Ideja e lojës është të merrni një dorë që arrin gjithsej 9. Nëse dy letrat që merrni kanë një vlerë totale prej 8 ose 9, kjo quhet 'Dorë Natyrore' dhe kushdo që e merr atë është fituesi. Ekziston mundësia e një karte të tretë që do t'ju ndihmojë të përmirësoni dorën tuaj.

Merr bonus 100% çdo të enjte në 1xSlots me promovimin Cash Rain Hours
2023-10-03

Merr bonus 100% çdo të enjte në 1xSlots me promovimin Cash Rain Hours

Nisur në 2017, 1xSlots është një kazino në internet e licencuar nga Curacao e operuar nga Orakum NV. Kjo faqe interneti është e njohur për gamën e saj të shkëlqyer të bonuseve dhe promovimeve, duke përfshirë bonusin Cash Rain Happy Hours çdo të enjte. Pra, çfarë duhet të bëjnë lojtarët për të kërkuar këtë ofertë? Lexoni për të zbuluar çdo detaj të vogël rreth këtij bonusi emocionues javor.