1xSlots Rishikimi 2024 - Games

1xSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus mirëseardhjeje deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
1xSlots is not available in your country. Please try:
Games

Games

Lojëra në kazino 1xSlots

Kur bëhet fjalë për shumëllojshmërinë e lojërave, 1xSlots Casino ju ka mbuluar. Me një gamë të gjerë opsionesh të disponueshme, ka diçka për të gjithë. Le të zhytemi në lojërat më të zakonshme që mund të gjeni këtu.

Baccarat Nëse jeni adhurues i James Bond dhe lojës së tij të preferuar të kazinosë, atëherë Baccarat është për ju. Provoni fatin dhe aftësitë tuaja në këtë lojë klasike me letra që ofron eksitim dhe pezullim me çdo dorë.

Slots Bëhuni gati të rrotulloni rrotullat në një përzgjedhje mbresëlënëse të lojërave slot në 1xSlots Casino. Nga titujt e njohur si Starburst dhe Gonzo's Quest tek publikimet e reja si Book of Dead, ka shumë opsione të spikatura për të zgjedhur.

Ruletë Merrni një vend në tryezën virtuale të ruletës dhe vendosni bastet tuaja në numrat e kuq ose të zi, tek ose çift, ose kombinime specifike. Eksitimi i të parit të rrotullimit të timonit dhe pritjes së atij numri me fat është i vështirë për t'u mposhtur.

Blackjack Vëreni në provë aftësitë tuaja strategjike në një lojë blackjack. Synoni për 21 pa e kaluar dhe mundni tregtarin për të fituar shumë. Me variacione të ndryshme në dispozicion, nuk do të mërziteni kurrë duke luajtur këtë lojë letrash të përjetshme.

Keno Për ata që shijojnë lojërat e stilit të llotarisë, Keno ofron një shans për të zgjedhur numra dhe shpresoj se ato përputhen me ato të tërhequra nga kazino. Është një lojë e thjeshtë por emocionuese që mund të çojë në fitore të konsiderueshme.

Poker Pavarësisht nëse jeni një profesionist i sprovuar ose sapo po filloni, pokeri është gjithmonë një zgjedhje e shkëlqyer në 1xSlots Casino. Bashkohuni me lojëra me para ose turne kundër lojtarëve të tjerë nga e gjithë bota për një përvojë autentike pokeri.

Përveç këtyre të preferuarave të zakonshme, 1xSlots ofron gjithashtu disa lojëra unike dhe ekskluzive që nuk do t'i gjeni diku tjetër. Këta tituj të veçantë shtojnë një shtresë shtesë emocioni për lojtarët që kërkojnë diçka ndryshe.

Kur bëhet fjalë për përvojën e përdoruesit, platforma e lojërave të 1xSlots Casino është e nivelit të lartë. Ndërfaqja është miqësore për përdoruesit, duke e bërë të lehtë navigimin nëpër përzgjedhjen e madhe të lojërave. Mund të gjeni shpejt titujt tuaj të preferuar ose të eksploroni të rinj pa asnjë sherr.

Nëse jeni duke kërkuar për më shumë emocione dhe fitore më të mëdha, mbani një sy për jackpots dhe turne progresive në 1xSlots Casino. Këto ju japin mundësinë për të fituar çmime masive ndërsa konkurroni kundër lojtarëve të tjerë.

Si përmbledhje, 1xSlots Casino ofron një gamë të larmishme lojërash që kujdesen për të gjitha llojet e lojtarëve. Nga lojërat klasike të tavolinës si blackjack dhe ruletë deri te një shumëllojshmëri e gjerë lojërash elektronike, këtu ka diçka për të gjithë. Ndërfaqja miqësore për përdoruesit siguron një përvojë të pandërprerë lojërash, ndërsa lojërat unike dhe ekskluzive shtojnë një nivel shtesë emocioni. Mbani një sy për jackpots dhe turne progresive për më shumë shanse për të fituar të mëdha.

Bakarat

Bakarat

Bakarat është një lojë shumë e njohur që mund ta gjeni në 1xSlots Casino. Ka shumë variacione të ndryshme të lojës dhe këto janë ato që mund t'i gjeni këtu në kazino:

 • BIG WIN BACCARAT
 • BACCARAT PRO
 • BACCARAT SUPREME JO KOMISION
 • BAKARAT PER PERSON I PARË
 • BACCARAT VIP
 • DUOBAO BACCARAT
 • BAKARAT 3D
 • BACCARAT JO KOMISION
 • BAKARAT
 • RROTË BACCARAT
 • BACCARAT VIP
 • DUOBAO BACCARAT
 • BAKARAT 3D
 • BACCARAT JO KOMISION
 • RROTË BACCARAT

Baccarat është ndoshta një nga lojërat më të thjeshta që mund të gjeni në çdo kazino. Ju nuk keni nevojë të bëni asgjë pasi të vendosni bast. Tregtari do të bëjë pothuajse gjithçka për ju. Gjithçka që duhet të vendosni është shuma që dëshironi të vini bast dhe çfarë të vini bast.

Objekti i lojës është të vini bast në dorën që do të jetë më afër 9. Ju mund të vini bast ose në dorën tuaj ose në dorën e bankierit. Kartat janë ndryshuar pak për këtë lojë, aset vlerësohen me 1, 10 letra me vlerë kanë vlerën zero dhe letrat nga 2 deri në 9 kanë vlerën e tyre. Nëse merrni dy letra me vlerë totale prej dy shifrash, atëherë shifra e dytë është vlera e dorës suaj. Le të themi se ju merrni një 8 dhe një 5, që mblidhet deri në 13, atëherë vlera e dorës suaj është 3.

Loja fillon me ju dhe çdo lojtar tjetër, duke vendosur një bast, dhe më pas tregtari do të ndajë dy letra për lojtarin dhe dy letra për ta. Nëse ju ose tregtari keni një 8 ose 9, kjo është një dorë e natyrshme dhe kushdo që e ka atë është fituesi i raundit. Nëse askush nuk ka një dorë natyrale, loja vazhdon. Në disa raste, ekziston mundësia që të shpërndahet një kartë e tretë.

Nëse keni gjithsej 6 ose 7 do të qëndroni, dhe nëse keni një dorë me vlerë totale 5 ose më pak, do të merrni një kartë të tretë.

Rregullat për bankierin janë paksa të ndryshme dhe ato do të varen nga fakti nëse lojtari merr një kartë të tretë apo jo. Lajmi i mirë është se nuk duhet të dini rregullat për të pasur një seancë të suksesshme, por nëse doni të dini se çfarë po ndodh, ne do t'ju shpjegojmë:

· Nëse dy kartat e bankierit janë midis 0 dhe 2, ata gjithmonë do të marrin një kartë të tretë.

· Nëse dy kartat e bankierit janë gjithsej 3, bankieri do të marrë një kartë të tretë kur karta e tretë e lojtarit është 1-2-3-4-5-6-7-9-0, dhe ato do të qëndrojnë kur karta e tretë e lojtarit është 8.

· Nëse dy kartat e bankierit janë gjithsej 4, bankieri do të marrë një kartë të tretë kur karta e tretë e lojtarit është 2-3-4-5-6-7, dhe ato do të qëndrojnë kur karta e tretë e lojtarit është 1-8-9- 0.

· Nëse dy kartat e bankierit janë gjithsej 5, bankieri do të marrë një kartë të tretë kur karta e tretë e lojtarit është 4-5-6-7, dhe ato do të qëndrojnë kur karta e tretë e lojtarit është 1-2-3-8-9- 0.

· Nëse dy kartat e bankierit janë gjithsej 6, bankieri do të marrë një kartë të tretë kur karta e tretë e lojtarit është 6-7, dhe ato do të qëndrojnë kur karta e tretë e lojtarit është 1-2-3-4-5-8-9- 0.

· Nëse dy kartat e bankierit janë gjithsej 7, ato do të qëndrojnë.

Ka dy baste të tjera që mund të vendosni në Baccarat të quajtura 'çifte' dhe 'barazim'. Në bastin Pairs, ju jeni duke vënë bast që lojtari ose bankieri do të marrë dy letra të çiftuara dhe pagesa për këtë bast është 12 me 1. Në bast Barazimi, ju jeni duke vënë bast që duart e lojtarit dhe bankierit do të përfundojnë në një kravatë. Pagesa për këtë bast është 9 me 1. Në shikim të parë, ju mund të tërhiqeni nga ky bast sepse ato ofrojnë pagesa më të mira, por ne duhet t'ju themi se shanset për të fituar këtu janë shumë më të vogla, kështu që nëse jeni fillestar ne do ju sugjeroj të shmangni këtë bast. Por, nga ana tjetër, nëse keni një parandjenjë me fat, ju sugjerojmë ta bëni atë, në fund të fundit, nuk mund ta dini kurrë se kur jeni duke luajtur bixhoz, mbase basti i radhës do t'ju sjellë fitime të mëdha.

Slot

Slot

1xSlots, siç sugjeron emri i tij, ofron një numër të madh lojërash me video slot në internet. Kur klikoni në butonin 'Slot' që ndodhet në faqen kryesore, ai do të hapë një mori lojërash të ndryshme. Ju mund të gjeni lojëra elektronike klasike, lojëra elektronike video ose lojëra elektronike progresive jackpot, pavarësisht nga zgjedhja juaj. Mund të kaloni nëpër tema të ndryshme dhe të gjeni diçka që do t'ju pëlqejë. Disa nga lojërat më të mira përfshijnë:

 • Kërkimi i Gonzos
 • I vdekur ose i gjallë
 • Linja telefonike 2
 • Thesar i shkretëtirës
 • Kinemaja
 • Kërkimi i Indianës

Ju gjithashtu duhet të provoni lojëra elektronike 3D, të cilat janë diçka ndryshe. Disa nga lojërat 3D që mund të gjeni në 1xSlots përfshijnë:

 • Megaways Jack
 • Dragon's Fire Megaways
 • Rrotullime Aztec
 • Xhoker i errët
 • Gurë Kristali Ylli

Nëse jeni duke kërkuar për një lojë më sfiduese, atëherë duhet të provoni jackpots progresive. Këta janë disa nga titujt më të njohur:

 • Luftëtarët e Dinastisë
 • Piggy Holmes
 • Pasuria e Budës
 • Pandora
 • Perlat e Dragoit
Poker

Poker

Poker është një lojë argëtuese dhe magjepsëse për t'u luajtur, dhe është rritur në popullaritet me kalimin e viteve. Nuk është befasi që ka shumë variante të ndryshme të lojës. Disa nga lojërat që mund të luani në 1xSlots përfshijnë:

 • STEAM JOKER POKER
 • 4H SHOKER POKERI me avull
 • RULETA POKER
 • RULETA GLOBAL POKER
 • POKER MBAJTJE TË LARTË
 • NË MES POKERI
 • JOKER POKER
 • JOKER POKER
 • OASIS POKER
 • POKERI I KARAIBVE
 • TREY POKER
 • JOKER POKER
 • OASIS POKER
 • POKERI I KARAIBEVE
 • DEUCES WILD VIDEO POKER
 • TEXAS HOLD'EM POKER
 • POKER MAGJIK
 • TURBO POKER
 • JOKER POKER
 • POKER AMERIKAN V
 • SUPER VIDEO POKER
 • POKERI me TRE LETRA
 • ZARE POKER
 • POKERI I PLAZHIT KARIBEVE
 • POKERI AMERIKANE GOLD
 • HOLDEM POKER
 • POKER BONUS TREFTË
 • ACES & DEUCES BONUS POKER
 • JOKER POKER
 • POKER BONUS
 • DHOMA POKER
 • JOKER POKER 4 DORË
 • QEN POKER
 • POKER ME FAT
 • POKER RUS
 • POKER GËZIMOR
 • 4 POKERI I NJË LLOJ BONUS
 • JOKER POKER
 • REELY POKER

Objekti i pokerit është të krijojë dorën më të mirë me pesë letra. Është shumë e rëndësishme të mësoni renditjen e duarve sepse nuk dëshironi të hidhni një kartë të mirë. Merrni pak kohë për të kaluar në renditjen e dorës, do ta vlerësoni këtë, sapo të vendosni të luani për para të vërteta.

Flush mbretëror

Kjo është një dorë që përmban letrat e mëposhtme A, K, G, J dhe 10, të të njëjtit kostum.

Drejt Flush

Kjo është një dorë me pesë letra të të njëjtit kostum në rend numerik.

Katër të një lloji

Kjo është një dorë me katër letra me rang të barabartë, pavarësisht nga kostumi.

Full House

Kjo është një dorë me tre të një lloji dhe një palë. Për shembull, mund të keni tre 10 dhe dy 7.

Flush

Kjo është një dorë ku mund të keni pesë letra të të njëjtit kostum.

Drejt

Kjo është një dorë prej pesë letrash të së njëjtës kostum në rend numerik.

Tre të një lloji

Kjo është një dorë me tre letra të së njëjtës rang nga çdo kostum, dhe dy letra të çdo kostum.

Dy palë

Kjo është një dorë me dy palë dhe një kartë të çdo rangu dhe kostum.

Nje pale

Kjo është një dorë në një palë të një rangu, me tre letra të tjera të pakrahasueshme.

Kartë e lartë

Karta e lartë ka vlerë vetëm kur nuk keni asnjë nga duart e lartpërmendura.

Një tjetër gjë e rëndësishme që duhet të mësoni kur bëhet fjalë për pokerin janë veprimet e mundshme me letra.

Ju mund të kontrolloni - kjo do të thotë që ju refuzoni të vini bast, por kjo është diçka që mund ta bëni për raundin e parë të basteve nëse askush para jush nuk ka vënë një bast.

Ju mund të palosni - kjo do të thotë se po humbisni letrat tuaja dhe do të humbni bastin fillestar.

Ju mund të rritni - kjo do të thotë se jeni të sigurt me letrat që keni, kështu që mund të rrisni bastin. Lojtarët e tjerë do të duhet të thërrasin 'rritje' për të qëndruar në dorë.

Mund të telefononi - kjo do të thotë që duhet të përputheni me bastin më të lartë për të qëndruar në lojë.

Ju mund të vini bast - kjo do të thotë që ju po vendosni një bast që të gjithë lojtarët e tjerë duhet ta thërrasin, duke përputhur shumën e bastit tuaj.

Raundet e basteve përfshijnë gjithashtu sa vijon:

Blinds – përpara se të fillojë basti aktual, ka një raund ku mblidhen patate të skuqura në tenxhere. Për ta bërë këtë, dy lojtarë në tavolinë janë bërë për të vendosur këto baste me forcë. Lojtari i parë, i cili ulet menjëherë në drejtim të akrepave të orës nga tregtari, duhet të vendosë bastin e parë të forcës, i njohur si 'small blind'. Lojtari tjetër është lojtari që duhet të vendosë blindin e madh, i cili është dyfishi i madhësisë së përgjithshme të blindit të vogël.

Raundi tjetër i basteve quhet para-flop, dhe kjo është kur të gjithë lojtarëve u jepen letrat e hapura, por duhet të marrin letra të përbashkëta. Flop është raundi ku vendosen bastet pasi tre letra të përbashkëta shpërndahen ballë-lartë në tabelë. Radha është raundi tjetër, dhe këtu duhet të vendosni një bast pasi të jetë shpërndarë letra e katërt e përbashkët. 'River' është raundi i fundit i basteve dhe këtu bastet bëhen pasi të jetë hedhur letra e pestë e përbashkët.

Kur të përfundojë raundi i fundit i basteve, personi i fundit që vendosi një bast do të shfaqë letrat e tij, dhe më pas do të shfaqen edhe lojtarët e tjerë. Lojtari me dorën e rangut më të lartë është fituesi i raundit.

Kufijtë e basteve

Kur bëhet fjalë për kufijtë e basteve, ka struktura të ndryshme të mundshme për lojëra të ndryshme pokeri, dhe ato më të njohurat përfshijnë:

Poker No-Limit – këtu mund të bastoni sa të dëshironi, sepse siç sugjeron emri, nuk ka kufizime të nënkuptuara.

Poker Pot-Limit – këtu ju mund ta rrisni bastin në madhësinë e përgjithshme të kutisë totale në çdo kohë të caktuar.

Kufiri fiks – këtu mund të vendosni një bast ose të rrisni me një shumë të caktuar paraprakisht.

Bingo

Bingo

Bingo është një tjetër lojë e njohur që mund ta gjeni në 1xSlots Casino, dhe disa nga lojërat përfshijnë:

 • OLE BINGO
 • GAMBETA BINGO
 • BINGOLÉ
 • BINGO90
 • MAKINË BINGO
 • FUTBULLI BINGO
 • VETËM NJË BINGO
 • 88 BINGO 88
 • BINGO KLASIKE
 • BINGO EKSTRA
 • REELY BINGO
 • SIXBINGO

Bingo është një lojë e lehtë për t'u luajtur, dhe ka letra me modele të ndryshme. Mund të blini sa më shumë letra që dëshironi dhe për të fituar duhet të plotësoni një model. Në SHBA, kartat bingo janë me 75 numra, ndërsa në MB dhe Australi kartat janë me 90 numra.

Blackjack

Blackjack

Blackjack është një lojë shumë e njohur që mund ta luani në 1xSlots Casino. Nuk është befasi që kjo lojë vjen në shumë versione të ndryshme, kështu që ju mund të luani lojërat e mëposhtme këtu:

 • BLACKJACK AMERIKAN
 • BLACKJACK 3D
 • BLACKJACK SHUMË DORË
 • BLACKJACK SUPREME SINGLE DORË
 • BLACKJACK SUPREME MULTI DORA
 • BLACKJACK SINGLE KUVERTET
 • AMERIKANI 7 DUAR BLACKJACK
 • BLACKJACK CIFTE ROYAL
 • BLACKJACK SINGLE KUVERTET
 • BLACKJACK LARTË
 • SWITCH BLACKJACK
 • EKSPOZIMI I DYFISHTË BLACKJACK
 • BLACKJACK EVROPIAN
 • BLACKJACK ATLANTIC CITY
 • BLACKJACK VEGAS TRIP
 • BLACKJACK VIP
 • BLACKJACK FAST
 • TURNERI BLACKJACK
 • DORËZIMI BLACKJACK
 • MULTI HAND BLACKJACK PRO
 • BLACKJACK SHUMË DORË
 • BLACKJACK - SHUMË DORË
 • BLACKJACK KLASIK
 • BLACKJACK MULTI HAND
 • BLACKJACK
 • BLACKJACK EVROPIAN
 • BLACKJACK AMERIKAN (SHBA)
 • BLACKJACK SINGLE KUVERTET
 • VEGAS BLACKJACK PESË DORË
 • ZGJEDHJA E LOJTARËVE BLACKJACK
 • SHUMË DORË BLACKJACK
 • BLACKJACK ME 7 DORË (EVROPIAN)
 • HI-LO BLACKJACK
 • BLACKJACK
 • BLACKJACK MBRETËSHERË E KUQE
 • BLACKJACK
 • BONUS BLACKJACK
 • LUCKY 7 BLACKJACK
 • GJASHTË LETRA CHARLIE BLACKJACK
 • BLACKJACK KLASIK
 • SHUMË DORË BLACKJACK
 • PERFEKTE CIFTE BLACKJACK
 • ATLANTIC CITY BLACKJACK ELITE EDITION
 • SINGLE DECK BLACKJACK ELITE EDITION
 • BLEKXHK PER PERSON I PARË ME ANËSITË
 • BLACKJACK I PERSONIT TË PARË
 • BLACKJACK EVROPIAN
 • SONYA BLACKJACK
 • VEGAS TRIP BLACKJACK ELITE EDITION
 • VEGAS TRIP BLACKJACK
 • EDICIONI ELITA E BLACKJACK EVROPIAN
 • BLACKJACK EVROPIAN
 • BLACKJACK FAT

Blackjack është një lojë e lehtë për t'u luajtur. Ka disa rregulla që duhet të kaloni së pari përpara se të vendosni të luani për para të vërteta. Objektivi i lojës është të fitoni një dorë që arrin gjithsej 21. Pasi të vendosni bast, do të merrni 2 letra, po ashtu edhe tregtari. Kartat këtu kanë ndryshuar pak vlera. Aset numërohen si 1 ose 11, letrat e fytyrës numërohen si 10 dhe letrat nga 2 deri në 10 kanë vlerën e tyre nominale. Loja luhet me 6 ose 8 kuverta letrash.

Për të fituar në Blackjack, ju duhet të mundni tregtarin pa u dëmtuar. Nëse dështoni, ju humbni automatikisht raundin, dhe nëse tregtari dështon, atëherë të gjithë lojtarët do të marrin një pagesë pavarësisht nga dora e tyre. Ju do t'i merrni të dyja letrat me fytyrë lart, por nuk ka asgjë për t'u shqetësuar këtu sepse do të luani vetëm kundër tregtarit dhe jo kundër lojtarëve të tjerë. Tregtari do të marrë një kartë me fytyrë lart dhe një kartë me fytyrë poshtë. Kur të shihni vlerën e dorës suaj dhe kartën lart të tregtarit, do të duhet të vendosni se cila duhet të jetë lëvizja juaj e ardhshme. Ka disa opsione të disponueshme që do t'ju ndihmojnë të përmirësoni dorën tuaj.

Nëse vlera totale e dy letrave tuaja të para është 21, kjo quhet 'Blackjack Natyror' dhe ju jeni fituesi i raundit. Opsionet më të njohura në Blackjack janë të godasësh ose të qëndrosh. Kur të goditni, do të merrni një kartë tjetër dhe shpresojmë të përmirësoni vlerën e dorës tuaj. Mund të godisni sa herë të doni, ose derisa të rrëzoheni. Kur qëndroni në këmbë, kjo do të thotë se jeni të kënaqur me dorën që keni dhe nuk keni nevojë për një kartë shtesë.

Rregullat për tregtarin janë më strikte dhe të thjeshta në të njëjtën kohë. Ata gjithmonë do të godasin një total prej 16 ose më pak dhe do të qëndrojnë në një total prej 17 ose më të lartë.

Siç thamë edhe më parë, ka rregulla të tjera që lojtari mund të përfitojë dhe një prej tyre është ndarja. Nëse merrni dy letra të së njëjtës rang, mund ta ndani çiftin në dy duar dhe të luani secilën dorë veç e veç. Ju do të duhet të përputheni me bastin tuaj fillestar gjithashtu dhe të vazhdoni të luani me dy duart tuaja duke ndjekur të njëjtat rregulla të blackjack-ut.

Nëse ndani Aces, do t'ju lejohet të merrni vetëm një kartë shtesë për secilën dorë.

Një tjetër opsion i disponueshëm në Blackjack është 'Dubimi'. Ju do të dyfishoni bastin tuaj fillestar përpara se të merrni kartën tuaj të radhës. Ju do të merrni vetëm një kartë pasi të përputheni me bastin tuaj fillestar.

Në disa variacione Blackjack, ju do të jeni në gjendje të "Dorëzoheni". Ky opsion është i disponueshëm kur karta lart e tregtarit është një dhjetë ose një Ace.

Në përgjithësi, këto janë të gjitha rregullat që janë të rëndësishme në Blackjack dhe nëse i mësoni përmendësh do të përmirësoni shanset tuaja për të fituar.

Ruletë

Ruletë

Ruletë është një lojë shumë e vjetër që luhet prej shekujsh. Ju mund të gjeni shumë variacione të ndryshme të lojës sapo të bashkoheni në 1xSlots Casino duke përfshirë:

 • RULETA
 • RULETA MAXI
 • EDICIONI EVROPIAN I KRISHTLINDJEVE TE RULETES
 • RULETA VIRTUALE DJEGJES
 • RULETA KLASIKE VIRTUALE
 • RULETA VIRTUALE
 • RULETA EVROPIAN
 • RULETA VIRTUALE KRIKETI
 • RULETA POKER
 • RULETA GLOBAL POKER
 • RULETA EVROPIANE VIP
 • RULETA EVROPIANE MODI I ERRËT
 • RULETA VIP
 • RULETA FRANCEZE
 • RULETA AMERIKANE
 • RULETA EVROPIANE VIP
 • RULETA TURBO
 • RULETA 10P
 • RULETA AMERIKANE
 • RULETA REALISTIKE
 • RULETA DIAMANTI
 • RULETA EVROPIANE LUCKY SPIN
 • RULETA FRANCEZE
 • RULETA NEON
 • RULETA E ULËT
 • RULETA FAT
 • RULETA AMERIKANE
 • RULETA – AMERIKAN
 • RULETA ARGJENDI
 • RULETA ME TRACK
 • BASTET E VOGLA RULETA EVROPIANE
 • RULETA ME 12 NUMRA
 • EURO RULETA
 • RULETA ZOOM
 • RULETA GLOBAL AMERIKAN
 • RULETA GLOBAL EURO
 • RULETA AMERIKANE
 • RULETA E ARTË
 • RULETA ASTRO
 • RULETA EVROPIAN 3D
 • RULETA
 • RULETA KAZINO
 • RULETA REELY
 • RULETA KLASIKE
 • RULETA E PËRBASHKËT SHOKAT 12 NUMRA
 • RULETA CHIP ARTË
 • RULETA DINAMIKE TABELA E PAGAVE
 • RULETA VIRTUALE
 • RULETA EVROPIAN
 • RULETA LEANDER

Ideja në ruletë është të parashikohet se në cilin numër do të zbresë topi i bardhë. Ka disa baste të ndryshme që mund të vendosni në ruletë. Për shembull, mund të vendosni një bast në një numër të vetëm ose një grup numrash. Dy llojet kryesore të basteve janë bastet e brendshme dhe të jashtme. Bastet e brendshme janë baste të vendosura në një numër të vetëm ose një grup të vogël numrash. Këto baste ofrojnë pagesa të mëdha, por shanset për të fituar janë shumë më të vogla. Bastet e jashtme, nga ana tjetër, mbulojnë një pjesë më të lartë të tabelës, kështu që kjo do të thotë që ju do të fitoni në baza më të rregullta, por pagesat nuk do të jenë aq të mëdha. Këto janë të gjitha bastet që mund të vendosni kur vendosni të luani ruletë:

· Një bast i drejtpërdrejtë është një bast në një numër të vetëm me pagesën më të lartë prej 35 me 1.

· Një bast i ndarë është një bast në dy numra me një pagesë prej 17 deri në 1.

· Një bast rruge është një bast në tre numra me një pagesë prej 11 deri në 1.

· Një bast katror është një bast mbi 4 numra që formojnë një katror në tryezë me një pagesë prej 8 deri në 1.

· Six Line është një bast në 6 numra me një pagesë prej 5 deri në 1.

· Basti i ngjyrave është një bast që topi do të bjerë në një xhep të zi ose të kuq.

· Dozen është një bast që mbulon 12 numra në tavolinë.

· Një bast i lartë/i ulët është një bast ose për të gjithë numrat e ulët, nga 1 deri në 18, ose për të gjithë numrat e lartë nga 19 në 36.

· Koeficientët/çiftet është një bast ose për të gjithë numrat tek ose çift.

· Basti i kolonave është një bast mbi 12 numra të rastësishëm që janë në një kolonë.

Merr bonus 100% çdo të enjte në 1xSlots me promovimin Cash Rain Hours
2023-10-03

Merr bonus 100% çdo të enjte në 1xSlots me promovimin Cash Rain Hours

Nisur në 2017, 1xSlots është një kazino në internet e licencuar nga Curacao e operuar nga Orakum NV. Kjo faqe interneti është e njohur për gamën e saj të shkëlqyer të bonuseve dhe promovimeve, duke përfshirë bonusin Cash Rain Happy Hours çdo të enjte. Pra, çfarë duhet të bëjnë lojtarët për të kërkuar këtë ofertë? Lexoni për të zbuluar çdo detaj të vogël rreth këtij bonusi emocionues javor.