1xSlots Rishikimi 2024 - FAQ

1xSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 1500 $ + 150 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
1xSlots is not available in your country. Please try:
FAQ

FAQ

Çfarë lloje lojërash ofron 1xSlots? Në 1xSlots, do të gjeni një shumëllojshmëri të gjerë lojërash që i përshtaten shijeve të çdo lojtari. Ato ofrojnë një përzgjedhje të gjerë të lojërave elektronike, duke përfshirë lojëra elektronike klasike, lojëra elektronike video dhe lojëra elektronike progresive të çmimit të parë. Përveç kësaj, ata kanë një sërë lojërash tavoline si blackjack, ruletë, baccarat dhe poker. Për ata që preferojnë një përvojë më gjithëpërfshirëse, ekzistojnë gjithashtu lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Si të luani në 1xSlots Casino?

Nëse dëshironi të bashkoheni në 1xSlots Casino, duhet të krijoni një llogari fillimisht. Kjo është një procedurë shumë e thjeshtë ku duhet të ndani disa nga të dhënat tuaja me kazinonë dhe llogaria juaj do të jetë e mirë dhe e gatshme në vetëm disa minuta. Gjithçka që ju mbetet të bëni është të depozitoni fonde në llogarinë tuaj dhe të përfitoni nga bonusi i mirëseardhjes dhe të filloni të luani lojërat tuaja të preferuara.

Si të regjistroheni për një llogari?

Regjistrimi për një llogari është shumë i lehtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shkoni në faqen zyrtare të kazinosë dhe të klikoni në butonin Regjistrohu dhe të plotësoni të gjitha fushat e kërkuara. Është shumë e rëndësishme të zgjidhni bonusin e mirëseardhjes kur krijoni llogarinë tuaj, përndryshe nuk do të mund ta kërkoni më vonë.

Çfarë duhet të bëj në rast se harroj fjalëkalimin tim?

Dikush mund të harrojë fjalëkalimin e tij, por nuk ka asgjë për t'u shqetësuar këtu. Ju mund ta rikuperoni me lehtësi fjalëkalimin tuaj kur klikoni në lidhjen "Keni harruar fjalëkalimin". Ju do të duhet të shkruani numrin tuaj të telefonit ose emailin, cilido qoftë i lidhur me llogarinë tuaj, dhe të ndiqni udhëzimet e thjeshta. Nëse keni ndonjë pyetje ose hasni një problem, duhet të kontaktoni Mbështetjen e Klientit.

Çfarë duhet të bëj nëse harroj adresën time të emailit?

Nëse harroni adresën e emailit që keni përdorur për të krijuar llogarinë tuaj të kazinosë, do të duhet të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe të kaloni procedurën e identifikimit. Ju gjithashtu do të duhet të dërgoni një listë të aktiviteteve tuaja më të fundit në llogarinë tuaj, si dhe nëse keni një pamje të ekranit të transaksionit tuaj të fundit.

Sa llogari mund të krijoj?

Ju lejohet të keni vetëm një llogari në 1xSlots Casino. Nëse përpiqeni të krijoni më shumë se një llogari për të përfituar nga bonusi i mirëseardhjes, ose çfarëdo arsye që mund të keni, rrezikoni që të gjitha llogaritë tuaja të pezullohen dhe të gjitha fitimet tuaja të konfiskohen.

A mund ta ndryshoj adresën e emailit?

Po, mund të ndryshoni adresën tuaj të emailit, por për ta bërë këtë duhet të kontaktoni ekipin e Ndihmës së Klientit.

A mund ta ndryshoj monedhën time?

Në 1xSlots Casino, ju mund të zgjidhni një nga monedhat e shumta që ato ofrojnë. Duhet të keni parasysh se duhet të zgjidhni monedhën tuaj kur krijoni llogarinë tuaj dhe pasi ta bëni këtë, nuk mund ta ndryshoni më vonë.

A mund ta mbyll llogarinë time?

Nëse besoni se bixhozi po shkakton probleme dhe dëmton jetën tuaj, mund ta mbyllni llogarinë tuaj. Duhet të dini se mbyllja e llogarisë tuaj është një vendim i përhershëm dhe nuk mund ta hapni përsëri më vonë. Për këtë arsye, ne ju sugjerojmë të bëni një pushim nga lojërat e fatit dhe të përjashtoni veten nga përdorimi i llogarisë tuaj.

A mund ta mbyll llogarinë time përkohësisht?

Po, ju mund të mbyllni llogarinë tuaj për një periudhë të caktuar dhe të përqendroheni në gjëra të tjera në jetën tuaj. Pasi të ketë kaluar një periudhë e caktuar, mund të rihapni llogarinë tuaj përsëri.

Cilat janë shumat minimale të depozitave dhe tërheqjeve?

Kufiri minimal dhe maksimal i depozitave varen nga mënyra e pagesës që përdorni. Nëse dëshironi të shihni shumën e saktë, duhet të shkoni te seksioni i Pagesave dhe pranë secilës mënyrë pagese mund të shihni kufijtë e lejuar. Kur dëshironi të kërkoni bonusin e mirëseardhjes, duhet të bëni të paktën një depozitë prej $10 për t'u kualifikuar për ofertën.

Sa kohë duhet që një depozitë të kreditohet në llogarinë time?

Kur depozitoni në llogarinë tuaj, zakonisht duhen deri në disa minuta që fondet të pasqyrohen në llogarinë tuaj.

A duhet të paguaj një tarifë për tërheqjet dhe depozitat?

Kazinoja nuk ngarkon komision për tërheqjet dhe depozitat. Gjithsesi, disa mënyra pagese mund të paguajnë një tarifë.

A ka kufizime të tërheqjes?

1xSlots Casino nuk vendos kufizime për tërheqjet, megjithatë, disa sisteme pagesash mund të vendosin disa kufij.

A duhet të kaloj një procedurë verifikimi përpara se të bëj një tërheqje?

Procedura e verifikimit në 1xSlots nuk është e detyrueshme. Gjithsesi, nëse aktiviteti juaj në faqen e internetit është i dyshimtë, kazinoja mund të kërkojë nga ju disa kopje të dokumenteve ligjore, përndryshe, kërkesa juaj për tërheqje do të anulohet.

Sa kohë zgjat procesi i verifikimit?

Pasi të dërgoni të gjitha dokumentet e kërkuara në kazino, do të duhen jo më shumë se 72 orë që kazinoja të përpunojë dokumentet.

Çfarë është një bonus?

Bonuset janë një mënyrë që kazinoja tërheq lojtarë të rinj dhe i mban të vjetër të lumtur. Bonuset janë zakonisht para ose rrotullime falas që merrni për të luajtur në kazino. Ata zakonisht vijnë me kërkesa për baste, prandaj sigurohuni që t'i përmbushni ato përpara se të kërkoni një tërheqje. Kërkesat e basteve i referohen shumës që ju duhet të vini bast në kazino përpara se të jeni në gjendje të kërkoni një tërheqje. Për shembull, nëse merrni 100 $ në fonde bonus dhe kërkesat për bast janë 30 herë, atëherë ju duhet të shumëzoni shumën e bonusit me kërkesat e bastit $100 x 30 = $3000. Kjo do të thotë që ju duhet të vendosni baste me vlerë 3000 dollarë përpara se të jeni në gjendje të bëni një tërheqje.

Ku mund të kontrolloj se sa më ka mbetur për të vënë bast?

Kur shkoni te seksioni 'Bonuset dhe dhuratat', aty mund të gjeni të gjithë informacionin e nevojshëm për bonuset aktive dhe shumën që duhet vënë bast.

A ofron 1xSlots disa bonuse të personalizuara?

1xSlots kujdeset për klientët e tyre, kështu që herë pas here, ata mund t'u japin atyre bonuse të përshtatura individualisht. Nëse dëshironi të shihni nëse diçka ju pret, mund të shkoni te seksioni 'Bonuset dhe dhuratat' në Llogaria ime.

A janë të sigurta të dhënat e mia në kazino?

1xSlots Casino e konsideron sigurinë si përparësinë e tyre kryesore dhe ata bëjnë gjithçka që është në fuqinë e tyre për të mbrojtur klientët e tyre. Ata përdorin teknologjinë më të fundit të kriptimit që përdorin bankat, në mënyrë që të jeni të sigurt se të dhënat tuaja personale dhe financiare janë të sigurta në kazino.

A janë lojërat të drejta?

Fair play është shumë i rëndësishëm për çdo kazino që dëshiron të krijojë një marrëdhënie afatgjatë. Kazinoja është licencuar dhe ata kanë bashkëpunuar me disa nga ofruesit e njohur të programeve kompjuterike për të sjellë një mjedis të sigurt dhe të besueshëm për lojtarët e tyre.

A mund t'i luaj lojrat falas?

Ju mund të luani shumicën e lojërave në 1xSlots Casino falas. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të mësuar rregullat e një loje të caktuar dhe për të zhvilluar një strategji. Kazinoja do t'ju shpërblejë me para virtuale për të luajtur, kështu që kjo do të thotë që ju nuk keni nevojë të depozitoni paratë tuaja dhe prapë të shijoni të gjitha përfitimet që ofron loja.

Çfarë ndodh nëse loja ngrin në mes të një raundi?

Nëse loja ngrin gjatë lojës, nuk ka asgjë për t'u shqetësuar këtu. Raundi do të vazhdojë në server dhe fitimet do të kreditohen në llogarinë tuaj. Zakonisht, në raste të tilla, duhet të dilni nga llogaria juaj dhe të identifikoheni përsëri. Nëse problemi teknik vazhdon, atëherë duhet të kontaktoni Mbështetjen e Klientit në mënyrë që ata të mund të shqyrtojnë problemin.

Si të kërkoni një bonus?

Ju nuk keni nevojë të bëni asgjë për të marrë një bonus në 1xSlots. Zakonisht ajo që kërkohet nga ju është të bëni një depozitë kualifikuese dhe bonusi do të shtohet automatikisht në llogarinë tuaj.

A mund të kërkoj më shumë se 1 bonus në kazino?

Ju mund të keni vetëm një bonus aktiv në llogarinë tuaj. Pasi të plotësoni kërkesat e basteve të një bonusi, mund të kaloni te tjetri. Kazinoja ka një bonus shumë bujar mirëseardhjeje për lojtarët e tyre dhe gjithashtu ka promovime të rregullta në dispozicion sapo të bëheni të rregullt.

A është e disponueshme 1xSlots Casino në Afrikën e Jugut?

Po, 1xSlots Casino është në dispozicion në Afrikën e Jugut. Nëse doni të kontrolloni nëse mund të luani në kazino apo jo, duhet të kontrolloni listën e vendeve të kufizuara.

Cilat janë kërkesat e bastit për bonusin e mirëseardhjes?

Bonusi i mirëseardhjes vjen me kërkesat e basteve që duhet të plotësoni përpara se të kërkoni një tërheqje. Kërkesat për bast, në këtë rast, janë 35 herë, dhe ju duhet të luani me fondet e bonusit brenda 7 ditëve, në të kundërt, ai do të humbet.

A mund të luaj në celularin tim?

Po, ju mund të luani të gjitha lojërat që ofron 1xSlots në pajisjen tuaj të dorës. Mund ta shkarkoni aplikacionin ose të hyni në kazino duke përdorur shfletuesin tuaj.

Çfarë lojërash të luani për të pastruar kërkesat e basteve?

Ju mund të luani çdo lojë që dëshironi dhe kjo do t'ju ndihmojë të pastroni kërkesat e basteve. Por ka një gjë që duhet të keni parasysh dhe kjo është se jo të gjitha lojërat do të kontribuojnë në kërkesat e basteve në të njëjtën mënyrë. Slotet e videove në internet do të kontribuojnë 100% në kërkesat e basteve ndërsa lojërat e tjera do të kontribuojnë në një përqindje më të vogël.

Merr bonus 100% çdo të enjte në 1xSlots me promovimin Cash Rain Hours
2023-10-03

Merr bonus 100% çdo të enjte në 1xSlots me promovimin Cash Rain Hours

Nisur në 2017, 1xSlots është një kazino në internet e licencuar nga Curacao e operuar nga Orakum NV. Kjo faqe interneti është e njohur për gamën e saj të shkëlqyer të bonuseve dhe promovimeve, duke përfshirë bonusin Cash Rain Happy Hours çdo të enjte. Pra, çfarë duhet të bëjnë lojtarët për të kërkuar këtë ofertë? Lexoni për të zbuluar çdo detaj të vogël rreth këtij bonusi emocionues javor.