1xSlots Rishikimi 2024 - Deposits

1xSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 1500 $ + 150 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
1xSlots is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Metodat e depozitimit në 1xSlots: Një udhëzues për lojtarët e kazinosë

Po kërkoni të financoni llogarinë tuaj në 1xSlots? Ju jeni me fat! Ky destinacion i lojërave në internet ofron një larmi metodash depozitimi për t'iu përshtatur nevojave të çdo lojtari. Pavarësisht nëse preferoni komoditetin e kartave të kreditit, shpejtësinë e kuletave elektronike ose sigurinë e transfertave bankare, 1xSlots ju ka mbuluar.

Eksploroni një sërë opsionesh

Në 1xSlots, do të gjeni një sërë opsionesh depozitimi në majë të gishtave. Nga kartat e debitit/kreditit dhe kuletat elektronike te kartat me parapagesë dhe transfertat bankare, ka diçka për të gjithë. Kazinoja e kupton që çdo lojtar ka preferencat e veta kur bëhet fjalë për financimin e llogarive të tyre, kështu që ata janë siguruar që të ofrojnë një përzgjedhje të larmishme.

Përdorues miqësor dhe i përshtatshëm

Jeni të shqetësuar për lundrimin përmes proceseve komplekse të pagesave? Mos kini frikë! 1xSlots krenohet me ofrimin e metodave të depozitimit miqësore për përdoruesit që janë të lehta për t'u përdorur dhe kuptuar. Pavarësisht nëse jeni një lojtar me përvojë ose i ri në lojërat në internet, nuk do të keni asnjë problem të financoni llogarinë tuaj me vetëm disa klikime.

Siguria në radhë të parë me sigurinë më të fundit

Kur bëhet fjalë për transaksionet në internet, siguria është parësore. Kjo është arsyeja pse 1xSlots përdor protokolle sigurie më të fundit si kriptimi SSL për të siguruar që të gjitha informacionet tuaja personale dhe financiare të mbeten të sigurta. Ju mund të jeni të qetë duke ditur se depozitat tuaja mbrohen nga teknologjia më e fundit.

Përfitimet VIP për shpërblime shtesë

Jeni anëtar VIP në 1xSlots? Nëse po, përgatituni për disa përfitime të mrekullueshme! Anëtarët VIP gëzojnë përfitime ekskluzive si tërheqje më të shpejta dhe bonuse speciale të depozitave. Të jesh pjesë e klubit elitar në këtë kazino ia vlen!

Pra, pavarësisht nëse preferoni Visa ose MasterCard, QIWI ose WebMoney, Skrill ose Neteller - jini të sigurt se 1xSlots ka metodën e depozitimit që ju përshtatet më së miri. Me fokus në miqësinë ndaj përdoruesit, sigurinë e nivelit të lartë dhe përfitimet VIP, ky destinacion i lojërave në internet ka gjithçka që ju nevojitet për të shijuar një përvojë të qetë dhe shpërblyese të kazinosë.

Si të bëni një depozitë?

Depozitimi në llogarinë tuaj është i lehtë dhe intuitiv. Hyni në llogarinë tuaj dhe shkoni te seksioni i Arkëtarit. Zgjidhni seksionin Depozita dhe zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni dhe fondet do të kreditohen në llogarinë tuaj pothuajse menjëherë.

Metoda e depozitimit

Metoda e depozitimit

1xSlots Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese për t'i bërë gjërat më të lehta për ju. Mbani në mend se opsionet do të ndryshojnë në varësi të vendndodhjes dhe monedhës suaj. Këtu janë të gjitha mënyrat e disponueshme të pagesës:

KARTAT BANKARE
 • Viza
 • MasterCard
E-KULETA
 • WebMoney
 • Skrill
 • Skrill 1-Trokitni lehtë
 • B-pagesa
 • Paratë e përsosura
 • Vcreditos
 • Portofoli Jeton
 • Portofoli i Runpay
 • Papara
 • Sticpay
 • Pay4Fun
SISTEMET E PAGESAVE
 • Neteller
 • ecoPayz
KËMBËSIT E-VALUTA
 • Depozitë e shpejtë
 • Webmoney-Qiwi UZ
TERMINALET E VETËSHERBIMIT
 • Terminalet e vetë-shërbimit CyberPlat
 • Paymaster.md
 • Tregtia dhe zhvillimi...
 • Terminalet e vetë-shërbimit Kassa24
 • Terminalet MMPS
 • Terminalet me pagesë të shpejtë
 • PBCreditos
 • Shpejt
 • Terminalet Paynet
INTERNET BANKING
 • Privat24
 • Itau
 • Banco në Brazil
 • Bradesco
 • Caixa
 • Multibanko
 • Transferte bankare
 • Santander
 • Boleto
 • KARTAT E PARAPAGUARA
 • Neosurf
 • CEP BANK
 • Hızlı Cepbank
TRANSFERTE BANKARE
 • Hızlı Banka Havale-EFT
 • Help2Pay
 • Help2Pay
 • PayGiga - Anında Banka Havalesi
 • Hızlı QR
KRIPTOKURENCA
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • Dash
 • Ethereum
 • Monero
 • ZCash
 • NEM
 • DigiByte
 • Bitcoin ari
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum Classic
 • Prag
 • QTUM
 • Ripple
 • Monedha Binance
 • Eos
 • monedhë USD
 • USD e vërtetë
 • Token standard i Paxos
 • Tether
 • Lidhje zinxhiri
 • OmiseGO
 • Shenja bazë e vëmendjes
 • TRON
 • BitShares
E-VOUCHER
 • Pago Efektivo

 • 1x Kupon

 • DisaShop Peru

 • Flexepin

  Ndeshja e depozitave

  Kur regjistroheni për herë të parë për një llogari dhe bëni depozitën tuaj, mund të merrni një bonus mirëseardhjeje deri në $1500. Bonusi bartet mbi katër depozitat tuaja të para dhe mbi të, do të merrni rrotullime falas. Ju do të merrni bonusin e mirëseardhjes në mënyrën e mëposhtme:

· Për depozitën tuaj të parë, ju do të merrni një bonus depozite 100% të ndeshjes deri në $300 dhe 30 rrotullime falas.

· Për depozitën tuaj të dytë, ju do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në 350 dollarë dhe 35 rrotullime falas.

· Për depozitën tuaj të tretë, ju do të merrni një bonus depozite prej 25% deri në $400 dhe 40 rrotullime falas.

· Për depozitën tuaj të katërt, ju do të merrni një bonus depozite prej 25% deri në 450 dollarë dhe 45 rrotullime falas.

Depozita minimale që duhet të bëni për të kërkuar bonusin e parë është 10 dollarë dhe e fundit është 15 dollarë. Kërkesat e bastit për bonusin e mirëseardhjes janë 35x, që nuk është shumë.

Për të kërkuar të gjitha këto bonuse, duhet të krijoni një llogari të re dhe të bëni depozitën e kërkuar, është kaq e thjeshtë.

Kufijtë e depozitave në 1xSlots janë shumë të ulëta dhe ju mund të depozitoni të paktën 1 dollarë dhe të tërhiqni 1,5 dollarë.

Depozitë pa bankë?

1xSlots ofrojnë shumë mundësi për të depozituar fonde në llogarinë tuaj pa bankë. Këtu është një listë e plotë e të gjitha opsioneve të disponueshme, por mbani në mend se ato mund të ndryshojnë në varësi të vendndodhjes suaj:

TERMINALET E VETËSHERBIMIT
 • Terminalet e vetë-shërbimit CyberPlat
 • Paymaster.md
 • Tregtia dhe zhvillimi...
 • Terminalet e vetë-shërbimit Kassa24
 • Terminalet MMPS
 • Terminalet me pagesë të shpejtë
 • PBCreditos
 • Shpejt
 • Terminalet Paynet
E-VOUCHER
 • Pago Efektivo

 • 1x Kupon

 • DisaShop Peru

 • Flexepin

  Monedha

  1xSlots ofron monedha të ndryshme kështu që ju mund të zgjidhni atë që është më e përshtatshme për ju. Mbani në mend se pasi të caktoni një monedhë në llogarinë tuaj, nuk mund ta ndryshoni atë më vonë:

 • dirhemët e Emirateve të Bashkuara Arabe

 • lekë shqiptare

 • dramë armene

 • Kuanza të Angolës

 • Pesos argjentinase

 • dollarë australianë

 • Manat e Azerbajxhanit

 • Markat e konvertueshme të Bosnjë-Hercegovinës

 • Takas Bangladesh, leva bullgare

 • dinarë Bahrein

 • bolivianos boliviane

 • Reale braziliane

 • Pulas botsvaneze

 • Rubla bjelloruse

 • dollarë kanadezë

 • franga zvicerane

 • Pesos kilian

 • juan kinez

 • Pesos kolumbiane

 • koruna të Republikës Çeke

 • krona daneze

 • dinarë algjerianë

 • paund egjiptian

 • Birrs etiopiane

 • euro

 • Laris gjeorgjiane

 • Cedis ganeze

 • dollarë të Hong Kongut

 • Kuna kroate

 • forinte hungareze

 • Rupia indoneziane

 • Sheqele të reja izraelite

 • Rupia indiane

 • rialët iranianë

 • krónur islandez

 • dinarë jordanez

 • shilinga keniane

 • Riels kamboxhiane

 • fitoi Koreja e Jugut

 • dinarë të Kuvajtit

 • tenges kazakistanez

 • dirhemë marokene

 • Metalet mozambike

 • Naira nigeriane

 • rialët e Omanit

 • Tabana nuevos peruane

 • zlotitë polake

 • Guarani paraguajane

 • lei rumun

 • dinarë serbë

 • Rubla ruse

 • franga ruandeze

 • Rialet saudite

 • paund sudanez

 • dollarë Singapori

 • Baht Thai

 • dinarë tunizianë

 • Lira turke

 • shilinga tanzaniane

 • Hryvnia ukrainase

 • dollarë amerikanë

 • Pesos uruguaiane

 • Uzbekistani som

 • bolivarët venezuelianë

 • Rand i Afrikës së Jugut

 • Kwachas Zambian

 • Dogecoin

 • Dash

Merr bonus 100% çdo të enjte në 1xSlots me promovimin Cash Rain Hours
2023-10-03

Merr bonus 100% çdo të enjte në 1xSlots me promovimin Cash Rain Hours

Nisur në 2017, 1xSlots është një kazino në internet e licencuar nga Curacao e operuar nga Orakum NV. Kjo faqe interneti është e njohur për gamën e saj të shkëlqyer të bonuseve dhe promovimeve, duke përfshirë bonusin Cash Rain Happy Hours çdo të enjte. Pra, çfarë duhet të bëjnë lojtarët për të kërkuar këtë ofertë? Lexoni për të zbuluar çdo detaj të vogël rreth këtij bonusi emocionues javor.