1xSlots Rishikimi 2024 - Affiliate Program

1xSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 1500 $ + 150 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
1xSlots is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Nëse dëshironi të bashkoheni me programin e filialeve, duhet të shkoni te 1xslot.com dhe të plotësoni formularin e regjistrimit. Aplikacioni juaj do të shqyrtohet dhe pasi të miratohet, do të merrni një email konfirmimi.

Në këtë pikë, ndoshta po pyesni veten se sa mund të bëni dhe gjithçka që mund të themi këtu është se të ardhurat nuk janë fikse. Ato varen nga të ardhurat që kazinoja merr nga lojtarët që janë regjistruar duke përdorur lidhjen tuaj të filialit.

· Nëse referoni midis 0 dhe 10 lojtarëve, do të merrni 25% të ardhura neto.

· Nëse referoni midis 11 dhe 20 lojtarëve, do të merrni 30% të ardhura neto.

· Nëse referoni midis 21 dhe 30 lojtarëve, do të merrni 35% të ardhura neto.

· Nëse referoni midis 31 dhe 50 lojtarëve, do të merrni 40% të ardhura neto.

· Për 51 lojtarë e lart, do të merrni 45% të ardhura neto.

Cili është programi shoqërues i 1xSlots Casino?

Programi shoqërues i 1xSlots Casino quhet 1xSlots Partners.

Merr bonus 100% çdo të enjte në 1xSlots me promovimin Cash Rain Hours
2023-10-03

Merr bonus 100% çdo të enjte në 1xSlots me promovimin Cash Rain Hours

Nisur në 2017, 1xSlots është një kazino në internet e licencuar nga Curacao e operuar nga Orakum NV. Kjo faqe interneti është e njohur për gamën e saj të shkëlqyer të bonuseve dhe promovimeve, duke përfshirë bonusin Cash Rain Happy Hours çdo të enjte. Pra, çfarë duhet të bëjnë lojtarët për të kërkuar këtë ofertë? Lexoni për të zbuluar çdo detaj të vogël rreth këtij bonusi emocionues javor.