Rishikimi i kazinosë 1xSlots - Affiliate Program

Age Limit
1xSlots
1xSlots is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Malta Gaming AuthorityCuracao

Affiliate Program

Nëse dëshironi të bashkoheni me programin e filialeve, duhet të shkoni te 1xslot.com dhe të plotësoni formularin e regjistrimit. Aplikacioni juaj do të shqyrtohet dhe pasi të miratohet, do të merrni një email konfirmimi.

Në këtë pikë, ndoshta po pyesni veten se sa mund të bëni dhe gjithçka që mund të themi këtu është se të ardhurat nuk janë fikse. Ato varen nga të ardhurat që kazinoja merr nga lojtarët që janë regjistruar duke përdorur lidhjen tuaj të filialit.

· Nëse referoni midis 0 dhe 10 lojtarëve, do të merrni 25% të ardhura neto.

· Nëse referoni midis 11 dhe 20 lojtarëve, do të merrni 30% të ardhura neto.

· Nëse referoni midis 21 dhe 30 lojtarëve, do të merrni 35% të ardhura neto.

· Nëse referoni midis 31 dhe 50 lojtarëve, do të merrni 40% të ardhura neto.

· Për 51 lojtarë e lart, do të merrni 45% të ardhura neto.

Cili është programi shoqërues i 1xSlots Casino?

Programi shoqërues i 1xSlots Casino quhet 1xSlots Partners.

Total score8.0
Përfitimet
Disavantazhet
- Bonuset e depozitave duhet të vihen 35 herë (35x)
- Përkthimet mund të jenë më të mira

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (9)
Bonus pa depozitëBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i ditëlindjesBonusi javorBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (38)
Angleze
Arabe
Armene
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Farsi
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Hebraike
Hindi
Hungareze
Indoneziane
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Shqipe
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
Jeton
MasterCardNeteller
Payeer
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Skrill 1-Tap
Visa
WebMoney
ePay
ShtetetShtetet (12)
Argjentina
Bangladeshi
Bolivia
Brazili
Ekuador
Kili
Kuba
Meksika
Paraguaj
Peruja
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (50)