1xSlots Rishikimi 2024 - Account

1xSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 1500 $ + 150 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
1xSlots is not available in your country. Please try:
Account

Account

Territoret Palestineze, Kamboxhia, Malajzia, Togo, Indonezia, Ukraina, El Salvador, Zelanda e Re, Omani, Finlanda, Arabia Saudite, Guatemala, India, Zambia, Bahreini, Botsvana, Mianmar, Republika Dominikane, Seychelles,Turkmenistani,Eu ,Gana,Moldavia,Taxhikistani,Papua Guinea e Re,Mongolia,Bermuda,Afganistani,Kiribati,Eritrea,Letonia,Mali,Guinea,Kosta Rika,Kuvajti,Palau,Icelanda,Grenada,Marok,Aruba,Gro,Temenagu,Paparagu Vietnam, Algjeri, Sierra Leone, Lesoto, Peru, Irak, Katar, Shqipëri, Uruguay, Brunei, Guajana, Mozambik, Namibi, Senegal, Ruanda, Liban, Nikaragua, Makau, Panama, Burundi, Bahamas, Afrika e Re Ishujt Pitcairn, Territori Britanik i Oqeanit Indian, Cocos [Keeling] Ishujt, Argjentina, Malta, Anguilla, Tonga, Maqedonia, Madagaskari, Ishulli Man, Samoa, Niger, Kepi Verde, Xhamajka, Trinidad & Tobago, Guinea Ekuatoriale, Ishulli i Krishtlindjeve, Burkina Faso, Niue, Uganda, M. 'Ivoire, Ishujt Solomon, Gambia, Kili, Kirgistani, Angola, Haiti, Kazakistani, Malavi, Barbados, Fixhi, Nauru, Nepal, Laos, Luksemburg, Grenlandë, Venezuelë, Gabon, Siri, Norvegji, Sri Lanka, Marshall Kenia, Belize, Ishulli Norfolk, Ishulli Bouvet, Libia, Gjeorgjia, Komoret, Guinea-Bissau, Hondurasi, Ishujt e Virgjër Britanikë, Antilet Hollandeze, Liberia, Emiratet e Bashkuara Arabe, Butani, Jordania, Dominika, Nigeria, Benin, Tokelau, Ishujt, Mauritania, Hong Kongu, Irlanda, Sudani i Jugut, Lihtenshtajni, Andorra, Kuba, Japonia, Somali, Montserrat, Kolumbi, Kongo, Çad, Xhibuti, San Marino, Uzbekistan, Kore, Azerbajxhan, Kanada, Ishulli Korean, Kanada, Kook ,Kamerun,Bosnjë dhe Hercegovinë,Egjipt,Suriname,Bolivi,Sudan,Afrika e Jugut,Swaziland,Meksikë,Gjibraltar,Kroaci,Brazil,Tunizi,Maldive,Mauritius,Vanuatu,Armeni,Kroate, Zelanda e Re,Bangladesh

1xSlots ka një proces unik regjistrimi që është një nga më të shpejtët që kemi parë deri më tani. Ka kryesisht tre mënyra të ndryshme për t'u regjistruar për një llogari.

E para është regjistrimi me telefon, dhe kur ta bëni, duhet të përfshini informacionin e mëposhtëm:

· Numri juaj i telefonit.

· Monedha juaj e preferuar.

· Emri yt i plote.

· Data juaj e lindjes.

· Klikoni mbi dërgoni SMS, për të marrë kodin e konfirmimit.

· Shkruani kodin dhe klikoni në konfirmoni.

Mënyra e dytë për t'u regjistruar është me email, dhe kur zgjidhni këtë metodë, duhet të vendosni informacionin e mëposhtëm:

· Vendi juaj.

· Monedha juaj e preferuar.

· Qyteti juaj.

· Futni një fjalëkalim.

· Shkruani adresën tuaj të emailit.

· Shkruani emrin tuaj të plotë dhe datën e lindjes.

Dhe mënyra e tretë për t'u regjistruar për një llogari është ndoshta një nga më të lehtat, dhe është nga mediat sociale.

Procesi i verifikimit

Procesi i verifikimit

Procedura e verifikimit është shumë e rëndësishme dhe është një hap që nuk mund ta kaloni. Nëse nuk arrini të verifikoni identitetin tuaj, kazinoja do të pezullojë llogarinë tuaj.

Ju lejohet të keni vetëm një llogari dhe nëse përpiqeni të krijoni një llogari tjetër duke përdorur një adresë tjetër emaili, kazinoja do të pezullojë të gjitha llogaritë tuaja.

Kazinoja rezervon të drejtën të kërkojë dokumente shtesë nëse është e nevojshme.

Bonusi i llogarisë së re

Kur krijoni llogarinë tuaj të re në 1xSlots Casino, do të trajtoheni me një bonus mirëseardhjeje shumë bujare. Ju mund të merrni deri në $1500 në fonde bonus dhe mbi të, do të merrni 150 rrotullime falas në lojërat e zgjedhura. Nëse kjo ju tingëllon mirë, atëherë gjithçka që duhet të bëni është të krijoni një llogari të re dhe të depozitoni fonde në të. Bonusi i mirëseardhjes bartet mbi katër depozitat tuaja të para në mënyrën e mëposhtme:

· Herën e parë që depozitoni do të merrni një bonus depozite 100% të ndeshjes deri në 300 dollarë dhe 30 rrotullime falas.

· Herën e dytë që depozitoni do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në 350 dollarë dhe 35 rrotullime falas.

· Herën e tretë që depozitoni do të merrni një bonus depozite prej 25% deri në 400 dollarë dhe 40 rrotullime falas.

· Herën e katërt që depozitoni do të merrni një bonus depozite prej 25% deri në 450 dollarë dhe 45 rrotullime falas.

Merr bonus 100% çdo të enjte në 1xSlots me promovimin Cash Rain Hours
2023-10-03

Merr bonus 100% çdo të enjte në 1xSlots me promovimin Cash Rain Hours

Nisur në 2017, 1xSlots është një kazino në internet e licencuar nga Curacao e operuar nga Orakum NV. Kjo faqe interneti është e njohur për gamën e saj të shkëlqyer të bonuseve dhe promovimeve, duke përfshirë bonusin Cash Rain Happy Hours çdo të enjte. Pra, çfarë duhet të bëjnë lojtarët për të kërkuar këtë ofertë? Lexoni për të zbuluar çdo detaj të vogël rreth këtij bonusi emocionues javor.