Rishikimi i kazinosë 1xBet - Promotions & Offers

Age Limit
1xBet
1xBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score9.2
Përfitimet
+ Kazino me rul të lartë
+ Luajtur në shumë vende
+ Zgjedhja më e mirë e basteve
+ Zgjedhje e madhe e lojrave

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2011
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (29)
Angleze
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Gjermane
Greke
Hebraike
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Irlandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Lituaneze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (77)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBingoBlackjack
Boks
CS:GO
Caribbean StudCraps
Dota 2
Dragon TigerDream Catcher
Eurovizion
FIFA
Formula 1
French Roulette Gold
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Hurling
Injustice 2
Karlingu
Kazino HoldemKeno
Kriketi
League of Legends
Live Fashion Punto Banco
Live Grand Roulette
Live Multiplayer Poker
Live Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mahjong
Mortal Kombat
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Punto Banco
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Slotat
Snooker
Social Casinos
Sportive
Street Fighter
Tekken
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Trotting
UFC
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (92)
ATM Online
Abaqoos
Alfa Bank
Alfa Click
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bank Wire Transfer
Bank transfer
BankLink
Bitcoin
Boku
Boleto
Carte Bleue
China Union Pay
Credit Cards
Crypto
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EasyPay
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
HSBC
Instant Banking
LifeCell
Litecoin
Lobanet
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
MoneySafe
Multibanco
MyCitadel
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
Otopay
PAGOFACIL
PayKasa
PayKwik
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Paysec THB
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
Przelewy24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Samsung Pay
Santander
Sberbank Online
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Ticket Premium
Todito Cash
TrustPay
Trustly
UTEL
UnionPay
Vimo Wallet
VisaWallet One
WeChat Pay
WebMoney
Webpay (by Neteller)
Yandex Money
eKonto
ePay
ePay.bg
iDEAL
moneta.ru
oxxo
MonedhatMonedhat (78)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Maqedonas
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Ri Taivanez
Dollari i Singaporit
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuanza e Angolës
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu Moldav
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Filipinas
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Peso uruguaiane
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Ringgiti Malajzian
Riyal i Katarit
Rubla Bjelloruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shilinga Ugandeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (181)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Antilet Holandeze
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Dominika
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Grenada
Grenlanda
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Haiti
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt Pitcairn
Ishujt Solomon
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli Bouvet
Ishulli Norfolk
Ishulli i Krishtlindjeve
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i ZiMaqedonia
Maroku
Mauritania
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sllovakia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Sudani i Jugut
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Territori Britanik i Oqeanit Indian
Togo
Tokelau
Tonga
Trinidad & Tobago
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (27)

Promotions & Offers

Ju mund të merrni një bonus ekskluziv 100% që shkon deri në 130 dollarë. Për të marrë bonusin duhet të përdorni kodin promocional 'VIP CODE', por mbani mend, ky bonus regjistrimi është i disponueshëm vetëm për klientët e rinj që regjistrohen për një llogari.

Turneu i Santa Pista

1xBet loton 100 mijë euro në turneun Dirty Santa

Dimri është një kohë plot me gëzime festive dhe surpriza të këndshme. Kjo është arsyeja pse 1xBet ka nisur një turne në shkallë të gjerë me një grup çmimesh deri në 100 mijë euro!

Për të marrë pjesë në turne, kryeni disa hapa të thjeshtë:

 • Hyni ose regjistrohuni në faqen e internetit 1xBet.
 • Jepni pëlqimin për të marrë pjesë në promovime në llogarinë tuaj personale.
 • Klikoni në butonin "Pjesëmarrje" në faqen e turneut.
 • Luaj slotet e tua të preferuara*.

Për çdo bast prej 1 euro ose më shumë, një lojtar do të marrë 1 pikë. Ndërsa mbledhin pikë, përdoruesit lëvizin nëpër nivele, prej të cilave janë vetëm 25. Sa më i lartë niveli - aq më i madh është numri i fitimeve të mundshme. Fituesit e promovimit do të jenë 200 lojtarët me më shumë pikë. Ata do të marrin nga 100 deri në 25 mijë euro!

Kohëzgjatja e turneut është nga 20 dhjetori 2021 deri më 20 janar 2022, duke përfshirë. Fituesit do të marrin paratë e tyre të çmimit në llogarinë e tyre brenda 3 ditëve pas përfundimit të promosë.

Luaj lojëra elektronike në 1xBet dhe fito para me turneun Dirty Santa.

1xBet Bast pa rrezik

1xBet u ofron të gjithë entuziastëve të basteve mundësinë për të mbështetur ekipet e tyre të preferuara pa humbur asnjë para. E reja e tyre, promovim i basteve pa rrezik ju jep mundësinë të vendosni baste dhe të merrni depozitën tuaj nëse parashikimi juaj është i pasaktë.

Si mund të merrni pjesë në këtë promovim pa rrezik?

Të jesh në gjendje të bastosh pa rrezikun e humbjes është e thjeshtë dhe e lehtë.

 1. Shkoni te 1xBet, krijoni një llogari dhe mos harroni të zgjidhni kutinë për të rënë dakord me promovimet e bonusit.
 2. Ju gjithashtu duhet të shkruani emrin tuaj të plotë, adresën e emailit dhe vendin e banimit.
 3. Një aspekt tjetër i rëndësishëm është futja dhe aktivizimi i numrit tuaj të telefonit.

Pasi të keni përfunduar hapat për t'u kualifikuar për bastin pa rrezik, shkoni te faqja e promovimeve dhe zgjidhni një ndeshje. Më pas, vendosni një bast të saktë të rezultatit në një nga ngjarjet e mbuluara nga promovimi i basteve pa rrezik.

Nëse rezultati ndryshon nga ajo që keni parashikuar, do ta bëni merrni mbrapsht aksionin tuaj si një kod promocional për një bast falas!

Kod promocional

Për të kërkuar këtë bonus në 1xBet Sports Casino, lojtari duhet të regjistrohet për një llogari dhe të bëjë një depozitë. Kjo është shumë e thjeshtë, por ne do t'ju drejtojmë në procesin në rast se jeni fillestar.

 • Klikoni në 'Regjistrim' për të filluar procesin.
 • Në listën e bonuseve zgjidhni 'SPORTE'. Nuk do t'ju kërkohet të bëni asgjë tjetër pasi ky bonus është automatik.
 • Ju keni mundësinë të regjistroheni përmes telefonit, emailit ose rrjeteve sociale. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të regjistroheni me një klikim.
 • Nëse zgjidhni opsionin me një klikim, do t'ju duhet të zgjidhni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim.
 • Pas përfundimit të procesit të regjistrimit, ju mund të vizitoni arkëtarin dhe të bëni depozitën tuaj të parë.
 • Pasi të keni bërë një depozitë, paratë e bonusit do të transferohen menjëherë në llogarinë tuaj.

Si të përdorni kodin promovues?

Përdorimi i kodeve promocionale në 1xBet Casino është shumë i thjeshtë! Pasi të keni përfunduar procesin e regjistrimit, duhet të vendosni kodin e tyre ekskluziv të promovimit në hapësirën 'Kodi Promocional'. Pasi të bëni depozitën tuaj, do të merrni 30% më shumë Bonus Mirëseardhjeje.

Duhet të mbani mend se kjo ofertë është e vlefshme vetëm për 30 ditë.

1xBet bashkëpunon me Dani Alves për t'u bërë ambasador
2022-11-21

1xBet bashkëpunon me Dani Alves për t'u bërë ambasador

Futbollisti më i dekoruar në botë, Dani Alves, është tani me 1xBet. Dani Alves bëhet ambasador i libralidhësve të besuar.

5 kazinotë më të mira në internet Blackjack në 2022
2022-11-12

5 kazinotë më të mira në internet Blackjack në 2022

Nëse jeni të lodhur duke luajtur Blackjack Live dhe Blackjack real në kazinotë reale, ndoshta duhet të provoni Blackjack Online. Të luash Blackjack në internet në vend të llojeve të tjera të tij ka shumë përfitime. Do të merrni fitime shumë më të mira sepse kushton më pak për të drejtuar një lojë Blackjack Online, do të shijoni provat falas, keni një sërë opsionesh për të zgjedhur dhe më shumë. 

1xBet premton 1 milion € në ndihmë humanitare për Ukrainën
2022-04-05

1xBet premton 1 milion € në ndihmë humanitare për Ukrainën

1xBet, një kompani botërore e bastbërësit dhe teknologjisë me bazë në Qipro, ka bërë një 1 milion euro donacion për bamirësi dhe organizatat e ndihmës në përgjigje të krizës humanitare në rritje në Ukrainë. 

5 arsye pse 1xBet mund të jetë kazinoja më e mirë në internet ndonjëherë
2021-11-24

5 arsye pse 1xBet mund të jetë kazinoja më e mirë në internet ndonjëherë

Le ta pranojmë; Nga qindra, nëse jo mijëra kazinove më të mira në internet atje, për syrin e papërdorur të gjitha ato mund të duken disi njësoj dhe mund të jetë e vështirë të dallosh midis tyre.