Rishikimi i kazinosë 1xBet - Live Casino

Age Limit
1xBet
1xBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Live Casino

Në kazinonë 1xBet mund të gjeni një përzgjedhje të madhe lojërash, duke përfshirë ruletë me limit të ulët, të mesëm dhe të lartë, blackjack, poker dhe variante baccarat. Janë afër 100 lojëra live të kategorizuara në grupe të ndryshme.

Bastet minimale dhe maksimale ndryshojnë nga loja në lojë. Për shembull, ju mund të luani Blackjack me një bast minimal prej $10 dhe një bast maksimal prej $5000. Nga ana tjetër, ju mund të zgjidhni Blackjack të pakufizuar dhe të vendosni baste deri në 1$.

Nëse jeni adhurues i lojërave të lotarisë, mund të luani Bet on Numbers ose Keno.

Të apasionuarit pas ruletës mund të shijojnë një lojë shumë realiste që fillon me baste 0,20$.

Gjëja që e bën kazinonë Live Dealer kaq popullore është fakti që ju mund të shijoni lojërat realiste dhe të shihni lojtarë që janë fizikisht të pranishëm në kazino dhe vendosin baste në të njëjtën tryezë me ju.

Çfarë lojërash live mund të luaj në 1xBet?

Ju mund të gjeni lojëra të drejtpërdrejta nga operatorë të tjerë duke përfshirë:

Ho Gaming, Bingo Boom, GamePlay, Authentic Gaming, Evolution Gaming, Pragmatic Play, Super Spade, Live Euro Roulette, Ezugi, BetConstruct, Lucky Streak, SA Gaming, Asia Gaming, Vivo Gaming, XPG, Dream Games, Fazi dhe Virginia Live Kazino.

Lojërat TV, nga ana tjetër, vendosen në një kategori të veçantë dhe ato shfaqin transmetime të drejtpërdrejta nga TV Bet, Ezugi dhe LIW. Ka një tërheqje të re loto çdo 1,3,7 dhe 10 minuta larg njëri-tjetrit. Kjo do të thotë që pavarësisht se cila është zona juaj kohore, gjithmonë mund të gjeni një lojë të re loto për të marrë pjesë.

Kufijtë e basteve varen nga operatori, por me siguri mund të gjeni atë që i përshtatet preferencave tuaja.

Për shembull, nëse jeni në grupin e rrotullave të lartë, mund të gjeni lojëra që fillojnë nga 500 dollarë dhe shkojnë deri në 2500 dollarë. Dhe, nëse ju pëlqen të luani lojëra me limit të ulët, mund të gjeni ato që fillojnë nga 0,10 dollarë dhe shkojnë deri në 1 dollarë.

Blackjack live

Blackjack është një lojë shumë e njohur dhe varianti i NetEnt është rreptësisht për rrotulla të larta. Një bast i vetëm mund të shkojë deri në 5000 dollarë.

Loja luhet me 6 kuvertë dhe vetëm 7 lojtarë mund të luajnë njëherësh.

Blackjack live vjen me rregulla të caktuara si:

 • Loja paguan 3:2
 • Tregtari qëndron në të gjitha 17-at
 • Lojtari mund të dyfishojë çdo kartë
 • Lojtari mund të ndajë letra me të njëjtën vlerë
 • Pas ndarjes së Aces, lojtari mund të marrë vetëm një kartë për secilën dorë të ndarë.
 • Nëse tregtari`Dora e parë është Aces, lojtari mund të blejë sigurim që është 50% e vlerës së aksioneve të tyre fillestare.
 • Veçoria edhe e parave ju lejon të pranoni pagesën 1:1 në rast se keni një Blackjack dhe tregtari shfaqet si Ace.

Ju mund të shihni statistikat e 10 duarve të fundit të tregtarit, të cilat mund të jenë vërtet të dobishme në procesin e vendimmarrjes në lidhje me lëvizjen tuaj të ardhshme.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ka shumë lojëra ruletë të disponueshme në 1xBet Casino. Disa nga variantet më të njohura vijnë nga Evolution dhe Authentic.

Zakonisht na pëlqen tituj si Lightning Roulette, Roulette Oracle dhe Roulette Portmaso, por ju mund të kontrolloni portofolin e lojërave të disponueshme dhe të gjeni variantin që preferoni.

Baccarat live

Baccarat është loja perfekte për lojtarët që duan lojëra me letra, por nuk duan të mësojnë rregulla të gjera dhe strategji të ndryshme. Baccarat është padyshim loja më e lehtë që mund të luani dhe të fitoni para gjatë rrugës. Disa nga variantet më të njohura përfshijnë:

 • Baccarat Dragon Tiger
 • Baccarat Super 6
 • Baccarat Gold
 • Quenco Casino Baccarat
 • Turbo Baccarat
 • Tema Baccarat

Ka shumë të tjera, dhe ju keni lirinë të zgjidhni atë që ju pëlqen vërtet.

Bast Live

Bastet e drejtpërdrejta janë në thelb vendosja e basteve vetëm pak çaste pasi një ndeshje ka filluar. Nuk duhet të mendoni shumë kur bëhet fjalë për këtë lloj bastesh, thjesht bëni parashikimin tuaj dhe mbështetuni te fati juaj i mirë.

Çdo ditë, ju mund të bastoni drejtpërdrejt në më shumë se një mijë ngjarje. Çdo sport që mund të imagjinoni përfshihet në seksionin LIVE të kazinosë. Kjo do të thotë që ju mund të bastni në ndeshje futbolli, vaterpolo, boks, bejsboll, vetëm për të përmendur disa.

Vendosja e një basti është shumë e thjeshtë

Një nga avantazhet kryesore kur bëhet fjalë për bastet live është se ju mund të fitoni para të mëdha në një periudhë të shkurtër kohe. Fakti që mund të vendosni një bast pak para përfundimit të ndeshjes është shumë i përshtatshëm.

Kjo do të thotë që ju mund të analizoni ndeshjen, të shikoni përparimin e lojës dhe të vendosni një bast. Kjo është shumë e ndryshme nga ajo kur duhet të vendosni një bast para se të fillojë ndeshja.

Ku të vendosni një bast?

Faqja e internetit e 1xBet Casino është shumë e lehtë për t'u naviguar, kështu që nuk do të keni fare probleme kur të vendosni të vendosni një bast. Ju vetëm duhet të zgjidhni metodën më të përshtatshme për ju dhe të gjeni ngjarjen ku dëshironi të vendosni një bast.

Total score9.2
Përfitimet
+ Kazino me rul të lartë
+ Luajtur në shumë vende
+ Zgjedhja më e mirë e basteve
+ Zgjedhje e madhe e lojrave

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2011
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (29)
Angleze
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Gjermane
Greke
Hebraike
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Irlandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Lituaneze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (77)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBingoBlackjack
Boks
CS:GO
Caribbean StudCraps
Dota 2
Dragon TigerDream Catcher
Eurovizion
FIFA
Formula 1
French Roulette Gold
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Hurling
Injustice 2
Karlingu
Kazino HoldemKeno
Kriketi
League of Legends
Live Fashion Punto Banco
Live Grand Roulette
Live Multiplayer Poker
Live Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mahjong
Mortal Kombat
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Punto Banco
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Slotat
Snooker
Social Casinos
Sportive
Street Fighter
Tekken
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Trotting
UFC
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (92)
ATM Online
Abaqoos
Alfa Bank
Alfa Click
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bank Wire Transfer
Bank transfer
BankLink
Bitcoin
Boku
Boleto
Carte Bleue
China Union Pay
Credit Cards
Crypto
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EasyPay
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
HSBC
Instant Banking
LifeCell
Litecoin
Lobanet
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
MoneySafe
Multibanco
MyCitadel
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
Otopay
PAGOFACIL
PayKasa
PayKwik
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Paysec THB
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
Przelewy24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Samsung Pay
Santander
Sberbank Online
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Ticket Premium
Todito Cash
TrustPay
Trustly
UTEL
UnionPay
Vimo Wallet
VisaWallet One
WeChat Pay
WebMoney
Webpay (by Neteller)
Yandex Money
eKonto
ePay
ePay.bg
iDEAL
moneta.ru
oxxo
MonedhatMonedhat (78)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Maqedonas
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Ri Taivanez
Dollari i Singaporit
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuanza e Angolës
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu Moldav
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Filipinas
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Peso uruguaiane
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Ringgiti Malajzian
Riyal i Katarit
Rubla Bjelloruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shilinga Ugandeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (181)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Antilet Holandeze
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Dominika
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Grenada
Grenlanda
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Haiti
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt Pitcairn
Ishujt Solomon
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli Bouvet
Ishulli Norfolk
Ishulli i Krishtlindjeve
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i ZiMaqedonia
Maroku
Mauritania
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sllovakia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Sudani i Jugut
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Territori Britanik i Oqeanit Indian
Togo
Tokelau
Tonga
Trinidad & Tobago
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (27)