1xBet bashkëpunon me Dani Alves për t'u bërë ambasador

Lajme

2022-11-21

Futbollisti më i dekoruar në botë, Dani Alves, është tani me 1xBet. Dani Alves bëhet ambasador i libralidhësve të besuar.

1xBet bashkëpunon me Dani Alves për t'u bërë ambasador

 Futbollisti brazilian me famë botërore, Dani Alves u bë ambasadori i markës globale të kompania e basteve 1xBet. Palët kanë nënshkruar një marrëveshje deri në vitin 2024, duke shënuar fillimin e një partneriteti të gjatë dhe të suksesshëm.

 "E dini, 1xBet dhe unë jemi shumë të ngjashëm. Ata, si unë, përpiqen të jenë më të mirët dhe të kenë qëllimet më të larta. Kam arritur të fitoj më shumë se 40 trofe në karrierën time - besoj se triumfet tona të përbashkëta me 1xBet do të sjellin gjithashtu shumë arritje të reja.

Jam shumë i lumtur që u bëra ambasadore e një marke kaq të mirë. Ka shumë emocione dhe surpriza të këndshme përpara. Mos e humbisni!"  

- Vazhdoi Dani Alves

 "Besoj se partneriteti ynë me Danin do të jetë po aq i suksesshëm sa edhe karriera e tij si lojtar

- Përfaqësuesi i 1xbet komenton fillimin e bashkëpunimit me futbollistët.

Braziliani ka fituar 43 trofe në mbi 20 vjet në lojë, duke e bërë atë futbollisti më i vlerësuar në botë. Ai fitoi shumë tituj duke luajtur për Barcelonën dhe PSG-në, të cilat janë partnere me 1xBet. 

Gjithashtu, Dani Alves ka luajtur me sukses për skuadra të njohura si Juventus, Sevilla, São Paulo, dhe sigurisht edhe kombëtaren e Brazilit. Verën e kaluar ai iu bashkua klubit meksikan Pumas. Tani në moshën 39-vjeçare, ai ende po luan në një nivel të lartë, kështu që do të vijnë më shumë triumfe!

Bookmaker ka përgatitur shumë oferta dhe evente fantastike për klientët e saj dhe fansat e Dani. 

Meqë ra fjala, ai ka dhjetëra miliona mbështetës! Vetëm në Instagram, atleti ka mbi 37 milionë abonentë. Kjo është dyfishi i popullsisë së Bahia, shteti brazilian ku ai lindi.

Ndiqni Dani Alves dhe 1xbet në rrjetet sociale dhe merrni pjesë në promovime dhe aktivizime! Shumë mundësi - 1xBet!

Të rejat e fundit

Yggdrasil lëshon kombinimin e frutave me shumë potencial frutash
2023-05-25

Yggdrasil lëshon kombinimin e frutave me shumë potencial frutash

Lajme

Promocion i kazinosë

1xBet:Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Luaj tani
Betwinner
Betwinner:100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
22BET
22BET:Deri në 600 dollarë