Rishikimi i kazinosë 1goodbet

1goodbetResponsible Gambling
CASINORANK
7/10
Bonus150% Deri në 1500 € + 125 rrotullime falas
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
1goodbet
150% Deri në 1500 € + 125 rrotullime falas
Deposit methodsMasterCardVisaTrustly
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

1goodbet Casino ka disa bonuse për lojtarët e saj, që është një aspekt tërheqës i faqes së lojrave në internet. Bonuset janë të disponueshme vetëm për lojtarët me profile llogarish të mbushura. Bonuset dhe bonuset fituese kanë një afat kohor 30-ditor pas aktivizimit të tyre. Kërkesat e bastit zbatohen gjithashtu për tërheqjet e fitimeve të bonusit. Disa nga bonuset e disponueshme në 1goodbet Casino përfshijnë:

 • Bonusi i regjistrimit prej 200 rrotullimesh falas
 • 100% bonus në depozitën e parë (deri në 1000 EUR + 100 rrotullime falas)
 • 125% bonus në depozitën e dytë (deri në 1250 EUR + 125 rrotullime falas)
 • 150% bonus në depozitën e tretë (deri në 1500 EUR + 150 rrotullime falas)

Mbani një sy në faqet e Promovimeve dhe Turneve për disa oferta fantastike.

+6
+4
Mbyll
Games

Games

1goodbet ka një gamë të gjerë lojërash kazino online. Lobi i kazinosë ka lojëra elektronike në internet, lojëra tavoline, lojëra me letra dhe lojëra kazino live si kategoritë kryesore të lojërave të kazinosë. Platforma e lojërave të fatit ka një seksion ku lojtarët mund të gjejnë lojëra të ofruara ekskluzivisht nga tregtarët e lojërave Evolution. Kazino online 1goodbet ka bashkëpunuar me zhvillues të tjerë me reputacion të softuerit, puna kryesore e të cilëve është të përditësojnë faqen e lojërave të fatit me lojëra të reja. Lojërat mund të luhen online; shumica kanë një modalitet demo ku lojtarët mund të testojnë një lojë përpara se të luajnë me para të vërteta.

Slots

Në 1goodbet Casino, mund të gjeni mbi 500 tituj slotesh. Lojtarët mund të zbulojnë të preferuarën e tyre të radhës nga kjo listë e titujve të lojërave elektronike në internet. Vendet elektronike mund të filtrohen në lojëra elektronike të njohura, ofrues softuerësh, lojëra elektronike për fruta dhe lojëra elektronike klasike, midis kategorive të tjera. Titujt e njohur të lojërave elektronike përfshijnë;

 • Bonanza e ëmbël
 • Jelly i çmendur
 • Sugar Rush
 • Krem i bukur
 • Sekretet e Krishtlindjeve

Lojëra tavoline

1goodbet Casino ofron dhjetëra tituj të shkëlqyer lojërash tavoline nga zhvillues të shumtë softuerësh. Këto lojëra ofrojnë një lojë unike. Disa nga lojërat e tavolinës kërkojnë aftësi dhe strategji. Për ruletën, lojtarët mbështeten vetëm te fati. Disa nga lojërat e njohura të tavolinës përfshijnë:

 • Ruletë luksoze
 • Ruletë neoni
 • Blackjack VIP
 • Bonus Blackjack
 • Komisioni Baccarat Zero

Video Poker

Video poker është një lojë popullore që tërheq lojtarët në faqen e saj. Video lojërat e pokerit në këtë faqe plotësohen me bonuse dhe turne të shumta. Lojtarët mund të zhvillojnë një strategji pune dhe të shijojnë një seri fitoresh. Zgjedhjet kryesore të video pokerit përfshijnë;

 • Oasis Poker
 • Jacks ose më mirë
 • Texas Hold'Em Poker 3D
 • Aces & Tetë
 • Deuces Wild 100 Hand

Kazino live

Lojtarët mund të luajnë lojërat e tyre të preferuara të kazinosë live me një krupier, i cili do të luajë me ta drejtpërdrejt përmes videos. Kazinoja live është e ndryshme nga lojërat klasike të tavolinës. Meqenëse kjo lojë zhvillohet në internet, ju mund ta luani atë vetëm me para të vërteta. Prandaj, është e rëndësishme të theksohet se kazinoja live nuk është e disponueshme në versionin demo.

 • Blackjack i pafund
 • Kazino Hold'Em
 • Auto Ruletë
 • Zare rrufeje
 • Gjuetia e thesarit të Gonzo-s

Software

Lojërat e 1goodbet Casino ofrohen nga ofruesit më të njohur të programeve kompjuterike. Ofruesit e softuerit sigurojnë që lojërat të jenë pa probleme. Ata janë gjithashtu përgjegjës për përditësimin e faqes së lojrave me lojëra të reja. Lojtarët nuk kanë nevojë të shkarkojnë një aplikacion celular për të luajtur lojërat në kazino online 1goodbet. Ofruesit e shumtë të softuerëve sigurojnë diversitet në lojërat që ofron kjo platformë e lojërave të fatit. Disa nga ofruesit kryesorë përfshijnë;

 • Lojëra evolucionare
 • Ezugi
 • Lojëra me Tigër të Kuq
 • NetEnt
 • Spinmatik
Payments

Payments

1goodbet Casino mbështet një gamë të madhe opsionesh pagese. Lojtarët mund të zgjedhin nga metodat tradicionale si kartat e kreditit/debitit, kuletat elektronike dhe kriptovalutat. Kjo kazino online mbështet edhe pagesa në kriptovaluta. Depozita minimale e kërkuar është 10 euro normale. Disa nga mënyrat e pagesës përfshijnë;

 • Astropay
 • Visa/MasterCard
 • Giropay
 • Neosurf
 • Mbështetja e monedhave

Deposits

Për ta bërë procesin e depozitimit sa më të thjeshtë dhe të shpejtë, lojtarët në kazinotë online preferojnë të kenë një përzgjedhje të gjerë të mënyrave të pagesës. Prandaj, 1goodbet ofron një shumëllojshmëri opsionesh pagese të sigurta, të sigurta dhe të besueshme. Kazinoja pranon metoda të shumta depozitimi, duke përfshirë Bitcoin, Visa, MasterCard . Në 1goodbet , mund t'i besoni ndonjë prej metodave të pranuara të depozitimit. Në këtë mënyrë, nuk do të keni asnjë problem për të shtuar paratë tuaja në llogarinë tuaj ose për të filluar me lojërat tuaja të preferuara. Plus, stafi ndihmues në 1goodbet është gjithmonë gati për t'iu përgjigjur çdo pyetjeje që mund të keni në lidhje me depozitimin.

Withdrawals

Tërheqja e fitimeve tuaja është po aq e rëndësishme sa depozitimi, dhe 1goodbet ofron një sërë metodash të sigurta dhe të përshtatshme tërheqjeje. Procesi i tërheqjes është i drejtpërdrejtë me një ndërfaqe miqësore për përdoruesit që ju lejon të menaxhoni transaksionet tuaja me lehtësi. Megjithatë, kini kujdes të verifikoni termat dhe kushtet përpara se të paraqisni një kërkesë për tërheqje, pasi disa mënyra pagese mund të kenë kufizime tërheqjeje ose ndoshta edhe disa tarifa. Ju mund t'i besoni 1goodbet për të përpunuar tërheqjet tuaja në kohën e duhur dhe pa probleme - të sigurta, të sigurta dhe të besueshme.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

Languages

Kazino 1goodbet u shërben lojtarëve nga çdo cep i botës. Prandaj, faqja mbështet shumë gjuhë për të akomoduar të gjithë lojtarët. Lojtarët mund të kalojnë lehtësisht midis gjuhëve duke klikuar në ikonën e flamurit të ekranit në këndin e sipërm majtas. Disa nga gjuhët e mbështetura përfshijnë;

 • frëngjisht
 • turk
 • Spanjisht
 • italisht
 • rusisht
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe siguria juaj janë thelbësore për 1goodbet . Ata marrin masa paraprake për të garantuar konfidencialitetin e të dhënave tuaja në çdo kohë. Për sigurinë dhe kënaqësinë e klientëve të saj, kazinoja u përmbahet rregullave më të rrepta të zbatuara nga autoritetet rregullatore. Siguria për të gjitha lojërat dhe të dhënat garantohet nga politikat e rrepta kundër mashtrimit 1goodbet dhe protokollet më moderne të sigurisë. Falë përkushtimit të 1goodbet ndaj sigurisë së lojtarëve, ju mund të luani lojërat tuaja të preferuara pa u shqetësuar.

Licencat

Security

Mbrojtja e identitetit dhe fondeve të klientëve të tij është një përparësi kryesore për 1goodbet , kështu që ata janë siguruar që ta pajisin platformën e tij me veçoritë më të mira të sigurisë. 1goodbet kodon të dhënat tuaja duke përdorur protokollin SSL. Për më tepër, sajti i nënshtrohet vlerësimeve të shpeshta të sigurisë për t'u siguruar që ai përdor gjithmonë standardet më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Kur bëhet fjalë për lojërat, 1goodbet ka të bëjë me inkurajimin e sjelljes etike. 1goodbet është e përkushtuar të sigurojë që përdoruesit e tij të kenë një përvojë pozitive dhe të sigurt të lojërave. Falë përkushtimit të kazinosë për mbrojtjen e lojtarëve dhe bastet etike, është një vend popullor për ata që kërkojnë kushte të tilla.

About

About

1goodbet është një libralidhës i njohur dhe një kazino në internet i lançuar në vitin 2021. Është një emër i markës Goodbet OU NV 1goodbet Casino është e licencuar për të kryer operacione të lojërave në internet nga Qeveria e Curaçao. Kazino online punon me Goodbet OÜ si agjent pagesash dhe operacional në emër të Goodbet OU NV

Faqja e internetit është e thjeshtë dhe e lehtë për t'u naviguar dhe do të tërheqë vëmendjen tuaj kur të hapni këtë faqe kazinoje. Kazinoja ka një përzgjedhje të gjerë të kategorive të lojërave, të tilla si lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe kazino live. Përveç kësaj, ajo ka shumë bonuse dhe promovime të mahnitshme që plotësojnë lojërat. Mbrojtja e të dhënave është një përparësi kryesore për këtë kazino në internet dhe depozitat dhe tërheqjet e sigurta janë të gjitha integrale në situatën e licencimit. Për këtë dhe më shumë veçori, vazhdoni të lexoni këtë përmbledhje të kazinosë në internet 1goodbet.

Pse të luani në 1goodbet t Casino

1goodbet Casino është një platformë lojërash fati në internet me veçori të shkëlqyera që tërheqin lojtarë të të gjitha përvojave. Lobi i kazinosë është i mbushur me lojëra cilësore. Ka diçka për çdo dashnor të lojërave të kazinosë në internet. Një lojtar mund të zgjedhë midis sporteve virtuale, lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë me tregtarë aktualë, lojëra elektronike, ruletë, lojëra me letra dhe më shumë.

Lojërat mundësohen nga ofruesit e programeve kompjuterike të nivelit më të lartë të cilët shtojnë më shumë lojëra në sajt dhe përditësojnë ato aktuale. Kazino online 1goodbet shpërblen një bonus të mirëseardhjes që mbështet sisteme të shumta pagesash të besuara dhe më shumë. Faqja e internetit ka një shërbim shumëgjuhësh të njohuri për mbështetjen e klientit.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2021
Sajti i uebit: 1goodbet

Account

Krijimi i një llogarie është faza e parë e aventurës suaj të lojës Kazino Në Internet . Në 1goodbet , procesi i krijimit të llogarisë është i drejtpërdrejtë dhe mund të kryhet në vetëm disa hapa të thjeshtë. Pasi të regjistroheni për një llogari, mund të shijoni gjithçka që ofron kjo faqe më e mirë e lojërave të fatit në internet. Kaloni nëpër një shumëllojshmëri të madhe lojërash, merrni mijëra oferta interesante dhe mbështetuni në mbështetjen profesionale.

Support

Mbështetja e klientit në 1goodbet është shumë gjithëpërfshirëse dhe disponohet në shumë gjuhë. Lojtarët mund të kontaktojnë agjentët mbështetës në çdo kohë të ditës ose natës përmes kanaleve të shumta. Lojtarët mund të angazhojnë lojtarë në kanalet e mediave sociale si WhatsApp dhe Telegram. Opsioni i bisedës së drejtpërdrejtë është i shpejtë dhe i përshtatshëm. Një lojtar mund të dërgojë gjithashtu një email (help@1good.bet) për pyetje jo urgjente. Faqja e internetit ka një seksion FAQ ku lojtarët mund të gjejnë përgjigje për pyetjet kryesore.

Një përmbledhje e kazinosë 1goodbet

1goodbet është një libër sportiv i mirë-krijuar dhe një kazino në internet. Ajo është në pronësi dhe operuar nga Goodbet OÜ, një kompani estoneze. Kazinoja u lançua në vitin 2022 dhe rregullohej sipas një licence lojrash të lëshuar në Curacao. Faqja kryesore e 1goodbet Casino do t'ju mirëpresë me një ndërfaqe të qartë, banderolë të rregulluar mirë dhe përzgjedhje lojërash të ofruara të shfaqura bukur. Karakteristikat kryesore të kësaj kazinoje në internet shfaqen në kokën e saj, duke e bërë shumë të lehtë navigimin.

Kjo platformë ofron mbi 1000 lojëra kazino nga mbi 30 ofrues kryesorë të iGaming. 1goodbet Casino përdor enkriptimin SSL për të siguruar të gjitha transaksionet. Përveç kësaj, ai mbështet shumë mënyra pagese. Më në fund, lojtarët mund të kontaktojnë ekipin mbështetës në çdo kohë dhe të marrin mbështetje në kohë.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Për të përfituar sa më shumë nga përvoja juaj e lojërave me Kazino Në Internet , ka disa këshilla dhe truke që mund të ndiqni: * Provoni lojëra të ndryshme. Ju mund të keni lojërat tuaja të preferuara, por duhet të eksploroni dhe provoni të reja, sepse nuk e dini kurrë se çfarë mund të pëlqeni. * Zgjidhni lojëra me një RTP të lartë. Përqindja e parave që një lojë u shpërndan lojtarëve me kalimin e kohës quhet kthimi te lojtari (RTP). Gjeni lojëra me një përqindje të lartë RTP për të përmirësuar potencialin tuaj fitues. * Merrni ofertat speciale të 1goodbet . Nëse ndiqni këto hapa, do të përmirësoni shumë përvojën tuaj të lojërave të fatit dhe shanset tuaja për të fituar në 1goodbet . * Luaj Kazino Në Internet lojëra me buxhet. Kufizoni humbjet tuaja në një shumë që mund të përballoni për të humbur dhe mos u përpiqni të rifitoni paratë tuaja duke vënë më shumë baste. * Merrni pushime dhe relaksohuni. Marrja e pauzave të shpeshta është thelbësore për ruajtjen e shëndetit mendor dhe fizik.

Promotions & Offers

Kur regjistroheni me 1goodbet , do të keni akses në një gamë të gjerë bonusesh, promovimesh dhe marrëveshjesh ekskluzive. Kur luani në këtë kazino kryesore, mund të shkoni direkt në një sërë promovimesh emocionuese. Nëse dëshironi të siguroheni që mund të arkëtoni fitimet tuaja dhe të përmbushni kërkesat e bastit të promovimit, mësoni termat dhe kushtet tërësisht përpara se të pranoni ndonjë marrëveshje. Për më shumë mundësi për të fituar të mëdha dhe për të shijuar me të vërtetë lojërat tuaja të preferuara, ju këshillojmë të shikoni promovimet e ofruara nga 1goodbet .

Monedhat

Monedhat

Lojtarët mund të depozitojnë ose tërhiqen duke përdorur monedha fiat ose kriptomonedha të njohura. Lojtarët mund të zgjedhin monedhën e tyre të preferuar në varësi të opsioneve të disponueshme në vendin e tyre. Kjo gjithashtu ndihmon në eliminimin e çështjeve të kursit të këmbimit. Disa nga monedhat e përdorura në këtë kazino përfshijnë;

 • euro
 • dollarë amerikanë
 • Dollarë kanadezë
 • Bitcoin
 • Ethereum
1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë