Rishikimi i kazinosë 10bet - Withdrawals

Age Limit
10bet
10bet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Withdrawals

Lojtarët mund të tërheqin fitimet e tyre duke përdorur mënyra të ndryshme pagese. Një gjë që është e rëndësishme këtu është që lojtarët duhet të përdorin të njëjtën mënyrë pagese për një tërheqje si ajo që përdorën për një depozitë.

10bet Casino ka shtuar mënyra të ndryshme pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Ato përfshijnë këto:

 • Visa është një kartë krediti ose debiti që lojtarët mund ta përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Depozita minimale që ata mund të bëjnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe shuma maksimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 40,000 dollarë. Nuk ka asnjë tarifë kur përdorni këtë mënyrë pagese dhe koha e përpunimit është nga 1 deri në 2 ditë pune.
 • Mastercard është një kartë krediti ose debiti që lojtarët mund ta përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Depozita minimale që ata mund të bëjnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe shuma maksimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 40,000 dollarë. Nuk ka asnjë tarifë kur përdorni këtë mënyrë pagese dhe koha e përpunimit është nga 1 deri në 2 ditë pune.
 • Shumë më mirë është një portofol elektronik që lojtarët mund ta përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Depozita minimale që ata mund të bëjnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe shuma maksimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 10,000 dollarë. Nuk ka asnjë tarifë kur përdorni këtë mënyrë pagese dhe koha e përpunimit është nga 1 deri në 2 ditë pune.
 • Neteller është një portofol elektronik që lojtarët mund ta përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Depozita minimale që ata mund të bëjnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe shuma maksimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 50,000 dollarë. Nuk ka asnjë tarifë kur përdorni këtë mënyrë pagese dhe koha e përpunimit është nga 1 deri në 2 ditë pune.
 • Skrill është një portofol elektronik që lojtarët mund ta përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Depozita minimale që ata mund të bëjnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe shuma maksimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 50,000 dollarë. Nuk ka asnjë tarifë kur përdorni këtë mënyrë pagese dhe koha e përpunimit është nga 1 deri në 2 ditë pune.
 • SEPA Single Euro Payment Area është një transfertë bankare që lojtarët mund ta përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Depozita minimale që ata mund të bëjnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe shuma maksimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 25,000 dollarë. Nuk ka asnjë tarifë kur përdorni këtë mënyrë pagese dhe koha e përpunimit është nga 1 deri në 2 ditë pune.
 • Trustly është një transfertë bankare në internet që lojtarët mund ta përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Depozita minimale që ata mund të bëjnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe shuma maksimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 50,000 dollarë. Nuk ka asnjë tarifë kur përdorni këtë mënyrë pagese dhe koha e përpunimit është nga 1 deri në 2 ditë pune.

Monedhat e pranuara

Lojtarët mund të tërheqin fitimet e tyre duke përdorur një nga monedhat e mëposhtme:

 • Dollar Amerikan (USD)
 • Euro (EUR)
 • Dollar Kanadez (CAD)
 • Dollar Australian (AUD)
 • Krona suedeze (SEK)
 • Krona Norvegjeze (NOK)
 • Jeni japonez (JPY)
 • Dollar Singapori (SGD)

Ajo që lojtarët duhet të mbajnë mend është se pasi të zgjedhin një monedhë, ata nuk mund ta ndryshojnë atë më vonë.

Total score7.8
Përfitimet
+ Bonuse dhe promovime të jashtëzakonshme
+ Pagesa të sigurta
+ Lundrim i qetë dhe i lehtë
+ Një program shpërblyes i veçantë për klientët e përzgjedhur

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2003
BonusetBonuset (5)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (44)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBlackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futsalli
Gara me kuaj
Golf
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino HoldemKeno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMA
Motorsport
Politika
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
Apple Pay
Credit Cards
Debit Card
MasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Trustly
Visa
Visa Debit
Visa Electron
MonedhatMonedhat (8)
Dollari Kanadez
Dồngu Vietnamez
Euro
Krona Suedeze
Paund sterlina
Reali Brazilian
Ringgiti Malajzian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (10)
Arabia Saudite
Bahrein
Emiratet e Bashkuara Arabe
Irlanda
Katari
Kuvajti
Malta
Mbretëria e Bashkuar
Omani
Suedia
SoftwareSoftware (15)