Rishikimi i kazinosë 10bet - Tips & Tricks

Age Limit
10bet
10bet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Tips & Tricks

Të luash lojëra në 10bet Casino është shumë intuitive dhe madje edhe fillestarët nuk do të kenë asnjë problem të gjejnë rrugën e tyre rreth faqes. Gjithsesi, është gjithmonë mirë të dini disa këshilla dhe truke përpara se të hyni në botën e lojërave të fatit. Këtu do të përpiqemi të ndajmë disa nga njohuritë dhe përvojën tonë të gjerë në botën e lojërave të fatit në internet.

Si të luani kumar në kazino 10bet

Lojtarët do të duhet të krijojnë një llogari fillimisht në kazino përpara se të jenë në gjendje të luajnë lojërat e tyre. Ky është një proces i drejtpërdrejtë dhe lojtarët nuk do të kenë asnjë problem të regjistrohen për një llogari.

Lojtarët do të duhet të kontrollojnë nëse lejohen të hapin një llogari në vendin e tyre të banimit. Ekziston një listë e plotë e vendeve të kufizuara që mund të gjenden në sajt dhe nëse vendi i lojtarit nuk është në listë, ata do të mund të krijojnë një llogari.

Për të krijuar një llogari të gjithë lojtarët duhet të bëjnë është të klikojnë në butonin bashkohu tani dhe të plotësojnë të gjitha informacionet e nevojshme. Lojtarët duhet të plotësojnë tre seksione kur duan të krijojnë një llogari të re. Në seksionin e parë ata duhet të fusin të dhënat personale, në seksionin e dytë duhet të fusin informacionin e kontaktit dhe në seksionin e tretë, ata duhet të krijojnë një emër përdoruesi dhe fjalëkalim.

Nuk mund të thuhet se i gjithë ky informacion duhet të jetë i saktë sepse lojtarët do të duhet të kalojnë një procedurë verifikimi më vonë.

Marrja e ndihmës

Lojtarët që kanë probleme gjatë procesit të regjistrimit do të zbulojnë se 10bet Casino ka një sërë temash. Dhe, nëse pyetjes së tyre nuk i jepet përgjigje në këto faqe, ka mënyra të ndryshme me të cilat mund të kontaktojnë Mbështetjen e Klientit dhe ata do të jenë të lumtur t'i ndihmojnë në çdo kohë.

Depozitimi dhe tërheqja e fondeve

Në pjesën e sipërme djathtas të faqes, ka një buton Depozitimi i cili do të hapë një dritare të re. Ekzistojnë mënyra të ndryshme pagese në mënyrë që lojtarët të mund të gjejnë atë që funksionon më mirë për ta. Gjithsesi, disa mënyra pagese përjashtohen kur bëhet fjalë për disa promovime.

Kur bëhet fjalë për tërheqjen e fondeve, lojtarët duhet të plotësojnë kërkesat e basteve përpara se të kërkojnë një tërheqje. Është gjithashtu shumë e rëndësishme që lojtarët të verifikojnë llogaritë e tyre sepse në të kundërt, ata nuk do të mund të marrin fondet e tyre.

5 këshilla për të përfituar nga një promovim

Kur bëhet fjalë për bonuse dhe promovime të ndryshme, ka disa gjëra që lojtarët duhet të marrin parasysh:

Kuptoni Termat dhe Kushtet – lojtarët që nuk duan të humbasin bonusin duhet të kuptojnë plotësisht termat dhe kushtet e bonusit edhe përpara se të pranojnë ofertën. Lojtarët mund të kontaktojnë gjithashtu Mbështetjen e Klientit nëse hasin diçka që nuk e kuptojnë në lidhje me bonusin.

Jini të kujdesshëm kur zgjidhni baste – është shumë e rëndësishme të zgjidhni bastet, tregjet e basteve dhe aksionet me shumë kujdes, veçanërisht nëse lojtari është fillestar. Mund të jetë joshëse në fillim të përdorësh baste falas për shanset më të mira, por ne u rekomandojmë lojtarëve të marrin pak kohë dhe të gjejnë opsionin që i përshtatet njohurive dhe zakoneve të tyre të lojës.

Vepro shpejt – çdo bonus vjen me një kornizë kohore në të cilën fondet duhet të bastohen. Për shembull, bonusi i mirëseardhjes duhet të vihet brenda 14 ditëve dhe lojtarëve që nuk arrijnë të përmbushin kërkesat e bastit gjatë kësaj kohe do t'u konfiskohen fondet.

Depozitoni shumën e duhur – çdo bonus ka kërkesat minimale të depozitave që lojtarët duhet të depozitojnë për t'u kualifikuar për të kërkuar ofertën. Çdo gjë më pak do t'i skualifikojë ata nga marrja e bonusit dhe ata mund të humbasin mundësinë sepse disa bonuse janë të disponueshme vetëm një herë.

Mbani gjurmët e historisë suaj të basteve – mbajtja e shënimeve të fitoreve dhe humbjeve është një mënyrë e shkëlqyer për të përmirësuar përvojën e basteve.

Këshilla dhe truket për fillestarët

Ka disa këshilla dhe truke që do t'i ndihmojnë lojtarët të përmirësojnë përvojën e tyre të lojërave. Pra, kushdo që kërkon ndihmë se si të përfitojë plotësisht nga ajo që ka për të ofruar kazino duhet të vazhdojë të lexojë.

Bonuset – bonusi i mirëseardhjes në 10bet Casino është një bonus depozite prej 50% dhe për të kërkuar këtë ofertë lojtarët nuk kanë nevojë për një kod.

Buletini - lojtarët që abonohen në marrjen e buletineve do të dinë së pari për të gjitha përditësimet më të fundit në lidhje me promovimet dhe ofertat. Këto oferta mund të përfshijnë bonuse dhe baste falas që do t'i ndihmojnë lojtarët të provojnë një lojë të re ose të zgjasin përvojën e tyre të lojës.

Strategjia e basteve – disa lojëra në kazino kërkojnë një strategji bastesh që do të përmirësojë në mënyrë drastike mundësinë e një lojtari për të fituar. Lojtarët mund të praktikojnë strategji të njohura ose mund të zhvillojnë të tyren. Këto strategji do t'i ndihmojnë lojtarët jo vetëm të përmirësojnë shanset e tyre për të fituar, por edhe të mbajnë kontrollin e basteve të tyre.

Total score7.8
Përfitimet
+ Bonuse dhe promovime të jashtëzakonshme
+ Pagesa të sigurta
+ Lundrim i qetë dhe i lehtë
+ Një program shpërblyes i veçantë për klientët e përzgjedhur

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2003
BonusetBonuset (5)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (44)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBlackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futsalli
Gara me kuaj
Golf
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino HoldemKeno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMA
Motorsport
Politika
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
Apple Pay
Credit Cards
Debit Card
MasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Trustly
Visa
Visa Debit
Visa Electron
MonedhatMonedhat (8)
Dollari Kanadez
Dồngu Vietnamez
Euro
Krona Suedeze
Paund sterlina
Reali Brazilian
Ringgiti Malajzian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (10)
Arabia Saudite
Bahrein
Emiratet e Bashkuara Arabe
Irlanda
Katari
Kuvajti
Malta
Mbretëria e Bashkuar
Omani
Suedia
SoftwareSoftware (15)