Rishikimi i kazinosë 10bet - Promotions & Offers

Age Limit
10bet
10bet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority
Total score7.8
Përfitimet
+ Bonuse dhe promovime të jashtëzakonshme
+ Pagesa të sigurta
+ Lundrim i qetë dhe i lehtë
+ Një program shpërblyes i veçantë për klientët e përzgjedhur

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2003
BonusetBonuset (5)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Arabe
Portugeze
Suedeze
LicencatLicencat (5)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (44)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBlackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futsalli
Gara me kuaj
Golf
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino HoldemKeno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMA
Motorsport
Politika
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (13)
Apple Pay
Credit Cards
Debit Card
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Trustly
Visa
Visa Debit
Visa Electron
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Dồngu Vietnamez
Euro
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso meksikane
Reali Brazilian
Ringgiti Malajzian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (11)
Arabia Saudite
Bahrein
Emiratet e Bashkuara Arabe
Irlanda
Katari
Kuvajti
Malta
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Omani
Suedia
SoftwareSoftware (15)

Promotions & Offers

10bet Casino ka përgatitur shumë promovime dhe oferta të ndryshme për lojtarët e saj. Çdo lojtar i ri mund të kërkojë një bonus bujar mirëseardhjeje që do të rrisë në mënyrë drastike balancën e tyre dhe pasi të kenë mbaruar bastet, mund të kërkojnë bonuse të tjera. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të regjistrohen për një llogari në kazino dhe të bëjnë depozitën e kërkuar për të kërkuar një ofertë.

Për të qenë në gjendje të pretendoni një nga ofertat e shumta që ka 10bet Casino, lojtarët, fillimisht duhet të krijojnë një llogari. Ky është një proces i thjeshtë ku ata duhet të plotësojnë të dhënat personale dhe të ngarkojnë të gjitha dokumentet që janë të nevojshme për procesin e verifikimit.

Lojtarët duhet të mbajnë mend se nuk mund të përdorin Neteller ose Skrill kur duan të kërkojnë bonusin e mirëseardhjes. Ata duhet të zgjedhin një mënyrë tjetër pagese për depozitat.

Shuma maksimale e fitimit që mund të fitoni është 10,000 SEK.

Ofertë për Klientin e Ri

Lojtarët që krijojnë një llogari në 10bet Casino kanë të drejtë për një ofertë shumë bujare. Bonusi i mirëseardhjes është 100% bonus mirëseardhjeje deri në 100 kr.
Për të kërkuar ofertën, lojtarët nuk kanë nevojë për një kod bonus. Bonusi i mirëseardhjes duhet të vihet 35 herë përpara se lojtari të kërkojë një tërheqje. Lojtarët kanë 60 ditë për të përmbushur kërkesat e basteve.

Kazino 10bet ka promovime të rregullta që janë gjithmonë të disponueshme për lojtarët. Ja disa prej tyre:

Baste Falas Fiesta – çdo javë lojtarët kanë mundësinë të parashikojnë rezultatin e një sërë skenarësh. Çdo lojtar që merr me mend rezultatin e duhur do të fitojë një bast falas. Disa nga skenarët përfshijnë numrin e minutave të shtuara gjatë pjesës së parë të lojës nga numri i gabimeve të kryera.

Koha e bonusit Acca – Bastet Acca i shtojnë shumë shije aksionit sportiv. Lojtarët që bëjnë baste Acca me tre ose më shumë këmbë mund të marrin një bonus akumuluesi sportiv deri në 50%.

Çmimet e Ngushëllimit – herë pas here, 10bet Casino shpërblen lojtarët me një bast falas. Ky çmim vjen gjithmonë si surprizë pasi lojtarët mund të marrin një çmim edhe kur nuk bëjnë parashikimin e duhur.

Turne në Kazino – Kazino 10bet organizon turne të shumëfishta slot çdo muaj dhe lojtarët mund të marrin pjesë. Çdo turne ka një temë miqësore dhe një grup çmimesh të holla që ndahet midis fituesve kryesorë.

Bast me shanse të zgjeruara – Kazino 10bet zgjedh ndeshjet më të mira dhe i ndryshon shanset në favor të lojtarit. Kjo rritje është mjaft mbresëlënëse dhe zakonisht barazohet me diku midis 10% dhe 20%.

Ofertat dhe bonuset e ringarkimit – kazinoja jep rregullisht një bonus ringarkimi për të ndihmuar lojtarët të rrisin bankrollin e tyre. Për më tepër, kazinoja do t'u dërgojë email basteshëve të veçantë duke ofruar baste falas nëse ata vënë bast një shumë të caktuar. Emaili do të përfshijë gjithashtu statistika për ndeshjet e javës që do t'u japin lojtarëve një shans për të marrë vendime më të mira bastesh.

Turne Drops & Wins – kazino zgjedh disa lojëra të njohura që lojtarët duhet të bastojnë. Nëse vendosin baste duke filluar nga 0,50 dollarë e lart, ata kanë një shans për të fituar çmime ditore në para deri në 1000 dollarë. Lojtarët që kualifikohen për turnetë Drops & Wins bëhen automatikisht të pranueshëm për promovimet Ditore Prize Drops, të cilat në të njëjtën kohë dyfishojnë shanset e tyre për të fituar.

Promovimi VIP dhe shpërblimet e lojtarëve

10bet Casino ka një program të këndshëm shpërblyes për klientët e përzgjedhur, i cili quhet The Ten Club. Lojtarët mund të bëhen anëtarë vetëm përmes një ftese. Programi shpërblyes ofron shpërblime të jashtëzakonshme dhe është i hapur vetëm për 1000 anëtarë.

Këtu janë vetëm disa nga përfitimet që anëtarët mund të gëzojnë:

  • Tërheqje të shpejta
  • Oferta të personalizuara
  • Menaxher i llogarisë personale
  • Bonuse speciale
  • Kërkesa më të ulëta për baste
  • Ftesa për ngjarje të veçanta
  • Turne speciale
  • Shpërblime besnikërie dhe dhurata luksoze