Rishikimi i kazinosë 10bet - Mobile

Age Limit
10bet
10bet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Mobile

10bet Casino ka zhvilluar një platformë celulare që lejon lojtarët të hyjnë në llogarinë e tyre pavarësisht se ku janë. Në ditët e sotme, është e lehtë të aksesosh një llogari për sa kohë që lojtarët kanë një lidhje të qëndrueshme interneti. 10bet Casino ka zhvilluar një aplikacion për përdoruesit e iOS dhe Android. Për më tepër, platforma e tyre mund të aksesohet edhe nëpërmjet një shfletuesi.

Kazino 10bet ka dy promovime speciale për përdoruesit e tyre celular dhe ata janë Krijo bastin tënd dhe bast Pulse.

  • Krijo bastin tënd – ky është një bonus ekskluziv celular 10bet ku lojtarët mund të vendosin një bast. Ata mund të hyjnë në çdo ndeshje futbolli dhe të zgjedhin deri në gjashtë tregje para ndeshjes dhe kjo do të llogarisë një çmim.
  • Bast Pulse – ky është një bast i shpejtë futbolli. Lojtarët mund të vënë një bast për një gol që do të shënohet në 30 sekondat, 1 minutë, 5 ose 10 minutat e ardhshme.
Total score7.8
Përfitimet
+ Bonuse dhe promovime të jashtëzakonshme
+ Pagesa të sigurta
+ Lundrim i qetë dhe i lehtë
+ Një program shpërblyes i veçantë për klientët e përzgjedhur

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2003
BonusetBonuset (5)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (44)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBlackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futsalli
Gara me kuaj
Golf
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino HoldemKeno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMA
Motorsport
Politika
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
Apple Pay
Credit Cards
Debit Card
MasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Trustly
Visa
Visa Debit
Visa Electron
MonedhatMonedhat (8)
Dollari Kanadez
Dồngu Vietnamez
Euro
Krona Suedeze
Paund sterlina
Reali Brazilian
Ringgiti Malajzian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (10)
Arabia Saudite
Bahrein
Emiratet e Bashkuara Arabe
Irlanda
Katari
Kuvajti
Malta
Mbretëria e Bashkuar
Omani
Suedia
SoftwareSoftware (15)