Rishikimi i kazinosë 10bet - Live Casino

Age Limit
10bet
10bet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority
Total score7.8
Përfitimet
+ Bonuse dhe promovime të jashtëzakonshme
+ Pagesa të sigurta
+ Lundrim i qetë dhe i lehtë
+ Një program shpërblyes i veçantë për klientët e përzgjedhur

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2003
BonusetBonuset (5)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Arabe
Portugeze
Suedeze
LicencatLicencat (5)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (44)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBlackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futsalli
Gara me kuaj
Golf
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino HoldemKeno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMA
Motorsport
Politika
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (13)
Apple Pay
Credit Cards
Debit Card
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Trustly
Visa
Visa Debit
Visa Electron
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Dồngu Vietnamez
Euro
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso meksikane
Reali Brazilian
Ringgiti Malajzian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (11)
Arabia Saudite
Bahrein
Emiratet e Bashkuara Arabe
Irlanda
Katari
Kuvajti
Malta
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Omani
Suedia
SoftwareSoftware (15)

Live Casino

Lojërat e kazinosë live janë risia më e fundit në industrinë e kazinove në internet. Të gjitha lojërat transmetohen drejtpërdrejt nga studiot, dhe kjo u lejon lojtarëve të shijojnë një përvojë realiste të kazinosë sa herë që dëshirojnë. Lojërat në seksionin e tregtarëve të drejtpërdrejtë mund të luhen vetëm me para të vërteta, kështu që lojtarët duhet së pari të depozitojnë fonde në llogaritë e tyre.

Ne i këshillojmë lojtarët të mësojnë rregullat e lojës që duan të luajnë përpara se të depozitojnë fonde.

Blackjack live

Lojtarët mund të gjejnë shumë tavolina Live Blackjack të disponueshme në 10bet Casino. Kjo është një lojë popullore dhe ka shumë variante të ndryshme në dispozicion. Rregullat e lojës janë shumë të thjeshta dhe lojtarët do t'i mësojnë ato shumë shpejt. Pasi të vendosin një bast, ata do të marrin dy letra. Ideja e lojës është të marrësh një dorë që arrin gjithsej 21, dhe lojtarët kanë opsione të ndryshme për të përmirësuar duart e tyre, si goditja, qëndrimi, ndarja, dyfishimi dhe blerja e sigurimit. Për të lexuar mbi të gjitha rregullat se si të luani Blackjack, lojtarët mund të ndjekin këtë lidhje.

Ka shumë lojëra të njohura Live Blackjack të disponueshme në 10bet Casino, por këto janë disa nga më të njohurat:

 • Blackjack me shpejtësi
 • Blackjack i pafund
 • Blackjack Live
 • Partia Blackjack
 • Blackjack Platinum VIP
 • Blackjack Silver 1
 • Blackjack White 1
 • Blackjack Grand VIP
 • Blackjack Fortune VIP

Ruletë e drejtpërdrejtë

Kazino 10bet përmban variante të ndryshme të Ruletës, kështu që lojtarët mund të gjejnë atë që u përshtatet më së miri. Rregullat bazë të lojës janë të njëjta, kështu që ne i këshillojmë lojtarët të kalojnë pak kohë duke i mësuar ato. Ideja e lojës është të parashikohet numri në të cilin do të zbresë topi i bardhë. Ka shumë baste të ndryshme të disponueshme në ruletë, dhe disa nga ato baste ofrojnë pagesa më të mira, ndërsa të tjera ofrojnë shanse më të mira për të fituar. Kushdo që dëshiron të lexojë më shumë rreth rregullave se si të luajë ruletë mund të ndjekë këtë lidhje.

Disa nga lojërat më të njohura Live Roulette që mund të gjenden në Kazino 10bet përfshijnë këto:

 • Ruletë Double Ball Live
 • Ruletë e shpejtësisë
 • Ruletë Live
 • Ruletë franceze ari
 • American Roulette Live
 • Hipodrom Roulette Live

Baccarat live

Baccarat është një lojë e njohur që mund të gjendet në seksionin Live Casino në 10bet Casino. Rregullat e Baccarat janë shumë të lehta dhe lojtarët e shijojnë këtë lojë sepse rregullat janë të thjeshta dhe ata mund të pushojnë gjatë lojës. Vendimi i vetëm që duhet të marrin lojtarët është të vendosin për shumën që duan të bastojnë dhe se për kë të bastojnë. Tre baste janë të disponueshme në baccarat, një bast në Banker, një bast për lojtarin dhe një bast në një barazim. Basti i barazimit ofron pagesën më të lartë, por shanset për të fituar këtë bast janë shumë të vogla. Lojtarët që duan të lexojnë rregullat e lojës Live Baccarat mund të ndjekin këtë lidhje.

Këto janë disa nga variantet më të njohura të Baccarat të disponueshme në 10bet Casino:

 • Baccarat Live
 • Super Sic Bo
 • Asnjë Baccarat me shpejtësi komisioni
 • Baccarat Nuk ka komision
 • Salloni Prive Baccarat Live

Bast Live

Mundësia për të ndjekur ndeshjet dhe ngjarjet drejtpërdrejt dhe për të vënë baste për rezultatet e mundshme është bërë shumë e njohur kohët e fundit. Kazino 10bet ofron tregje të shpejta, ku lojtarët mund të bastojnë për ngjarjet që mund të ndodhin në minutën tjetër të lojës. Lojtarët mund të gjejnë gjithashtu tregje më tradicionale, si Rezultati i saktë dhe Ekipi tjetër për të shënuar.

Këtu janë vetëm disa nga sportet që janë të disponueshme për baste live në 10bet Casino:

 • Futbolli
 • Tenis
 • Basketboll
 • Hendboll
 • Liga e Rugbit
 • Golf
 • Snooker
 • Volejboll
 • Unioni i Rugbit
 • Kriket

Shfaqje të drejtpërdrejta lojërash në kazino

10bet Casino ofron shfaqje zhytëse të lojërave të drejtpërdrejta. Të gjitha lojërat mundësohen nga Evolution Gaming, kështu që lojtarët mund të presin një përvojë argëtuese, krijuese dhe përfshirëse. Këtu janë disa nga lojërat që mund të gjenden këtu:

 • Koha e çmendur
 • Mega Ball
 • Ëndrra tërheqëse
 • Studio futbolli
 • Zare rrufeje
 • Side Bet City
 • Marrëveshje ose pa marrëveshje
 • Monopoly Live