Rishikimi i kazinosë 10bet - Games

Age Limit
10bet
10bet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority
Total score7.8
Përfitimet
+ Bonuse dhe promovime të jashtëzakonshme
+ Pagesa të sigurta
+ Lundrim i qetë dhe i lehtë
+ Një program shpërblyes i veçantë për klientët e përzgjedhur

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2003
BonusetBonuset (5)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Arabe
Portugeze
Suedeze
LicencatLicencat (5)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (44)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBlackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futsalli
Gara me kuaj
Golf
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino HoldemKeno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMA
Motorsport
Politika
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (13)
Apple Pay
Credit Cards
Debit Card
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Trustly
Visa
Visa Debit
Visa Electron
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Dồngu Vietnamez
Euro
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso meksikane
Reali Brazilian
Ringgiti Malajzian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (11)
Arabia Saudite
Bahrein
Emiratet e Bashkuara Arabe
Irlanda
Katari
Kuvajti
Malta
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Omani
Suedia
SoftwareSoftware (15)

Games

10bet Casino ka një portofol të mahnitshëm lojrash ku lojtarët mund të gjejnë çdo lojë që mund të imagjinojnë. Kazinoja ka bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mirë të softuerit për të sjellë lojërat më të njohura. Në të njëjtën kohë, ata kanë bashkëpunuar me ofrues më pak të njohur për të ofruar diversitet, në mënyrë që lojtarët të mund të eksplorojnë dhe të gjejnë atë që u përshtatet më së miri.

Slots

Në këtë pikë, ka pothuajse 1000 lojëra të ndryshme slot video të disponueshme në 10bet Casino. Për më tepër, kazino shton vazhdimisht publikime të reja për të përmirësuar gjërat. Disa nga lojërat më të njohura që lojtarët mund të gjejnë këtu përfshijnë Cash or Crash, Bigger Bass Bonanza, Lucky O-Mega, Rise of Giza Powernudge, Starbust XXXtreme, Gordon Ramsay Hell's Kitchen, Wild Hammer Megaways dhe Neon Links, vetëm për të përmendur disa.

Ajo që i bën lojërat slot me video në internet kaq të njohura është fakti se çdo lojë ofron raunde bonus që janë unike dhe shpërblyese. Ka mënyra të ndryshme për të aktivizuar raundin e bonusit. Në disa lojëra, lojtarët duhet të vendosin tre ose më shumë simbole që përputhen dhe në të tjera, ata do të duhet të mbushin një metër. Sido që të jetë, raundi i bonusit është vendi ku loja tregon potencialin e saj të vërtetë dhe mund të paguajë shumën maksimale.

Raundet e bonusit janë lojëra shtesë ku lojtarët kanë mundësinë të luajnë lojën pa pasur nevojë të shpenzojnë para nga bilanci i tyre. Këtu janë disa nga raundet më të njohura të bonuseve të disponueshme në lojërat e lojërave elektronike:

 • Funksioni i kumarit – lojërat që kanë funksionin e kumarit do ta aktivizojnë atë pas çdo fitoreje. Lojtarët duhet të zgjedhin midis dy simboleve dhe nëse e kanë marrë me mend saktë çmimin e tyre do të dyfishohet. Nëse parashikimi i tyre është i gabuar, ata do të humbasin.
 • Rrotullime Falas – funksioni i rrotullimeve falas është më i vlerësuari në mesin e lojtarëve të fatit dhe pothuajse çdo slot ofron këtë raund bonus. Gjatë raundit të rrotullimeve falas, sloti do të rrotullojë rrotullat një numër të caktuar herë pa kosto shtesë.
 • Rrotullimet - kjo është një veçori ku makina do të rrotullojë bobinën edhe një herë. Në disa lojëra, kjo veçori është e disponueshme pasi lojtari ka goditur një kombinim fitues. Gjatë funksionit, simbolet fituese do të qëndrojnë në pozicionin e tyre ndërsa simbolet jofituese do të rrotullohen, duke ofruar një mundësi për disa fitore të mëdha.
 • Zgjidh mua – kjo është një lloj mini-lojë ku lojtarët mund të zgjedhin simbole dhe secili simbol fsheh një çmim.
 • Fitore e menjëhershme – kjo është një fitore që lojtarët marrin kur vendosin një simbol të veçantë në bobina.
 • Extra Wilds – këto janë të egra shtesë që lojtarët do të marrin rastësisht. Në disa lojëra, këto të egra do të qëndrojnë gjatë gjithë raundit të bonusit dhe do të rrisin shanset për të fituar të mëdha.
 • Lojë e rrugës – në disa lojëra lojtarët mund të avancojnë ndërsa përfundojnë çdo fazë. Është e qartë se ndërsa lojtarët përparojnë çmimet do të bëhen më të larta.
 • Cascades – kjo veçori shkon me një emër të ndryshëm në secilën lojë, por me të njëjtin funksion. Kur një lojtar rrotullon një kombinim fitues në bobina, të gjitha simbolet e përfshira në fitore do të zhduken dhe simbolet e reja do të zëvendësojnë ato që lejojnë lojtarët të krijojnë fitore të reja.
 • Hold n'Spin – lojtarët do të kenë mundësinë të kyçin simbolet në vend përpara se të rrotullojnë rrotullat.
 • Shumë nivele - lojtarët kanë mundësinë të zgjedhin disa simbole që fshehin çmimet. Lojtarët me fat do të zbulojnë një simbol që do t'i çojë ata në nivelin tjetër ku fshihen çmime më të mëdha.
 • Zgjidh një kuti – lojtarët mund të zgjedhin një kuti nga një grup dhe secila kuti fsheh një çmim.
 • Zgjidh 'Em - kjo është shumë e ngjashme me funksionin 'Zgjidh një kuti'. Gjëja e mirë këtu është se shpërblimet janë të dukshme në mënyrë që lojtarët të mund të zgjedhin atë që dëshirojnë.
 • Wilds - ky është një simbol që vlerësohet shumë kur luani lojëra me video slot. Një simbol wild mund të zëvendësojë çdo simbol dhe të përfundojë një linjë fituese. Lajmi i mirë është se ndonjëherë simbolet e egra vijnë me shumëzues.
 • Rrota rrotulluese – disa lojëra video-slot kanë një rrotë që mund të aktivizohet dhe lojtarët mund ta rrotullojnë atë dhe të fitojnë një çmim.
 • X nga Y - në këtë lojë lojtarët duhet të zgjedhin një simbol dhe secili simbol fsheh një çmim.

Simbolet e egra dhe shpërndarje

Pothuajse çdo lojë slot video përmban simbole të egra dhe të shpërndara. Secili prej këtyre simboleve ka funksionin e tij, dhe ato gjithashtu vijnë në shumë forma.

Stacked Wilds – ky është një simbol i egër që mbush një rrotull të tërë dhe rrit mundësinë e lojtarit për të arritur një fitore të madhe.

 • Sticky Wilds – ky është një i egër që do të qëndrojë në vend për rrotullimin tjetër ose të gjithë raundin e bonusit.
 • Expanding Wild - kjo është një egër që mund të zgjerohet ose horizontalisht ose vertikalisht. Kjo egër do të zgjerohet pa marrë parasysh se ku do të zbresë dhe do të mbushë një rrotull të tërë.
 • Simboli i shpërndarjes – Simbolet e shpërndarjes nuk duhet të zbresin në një linjë luajtjeje aktive për të aktivizuar një veçori. Simbolet e shpërndarjes zakonisht shkaktojnë rrotullime falas.

Lojtarët që duan të lexojnë më shumë rreth rregullave se si të luajnë lojëra elektronike në internet duhet të ndjekin këtë lidhje.

Poker

Pokeri është një lojë që luhet me shekuj. Ka variante të ndryshme të lojës, por rregullat bazë janë pothuajse të njëjta. Lojtarët duhet të kalojnë pak kohë duke mësuar se si të luajnë poker përpara se të vendosin të hyjnë në këtë lojë për para të vërteta. Gjëja më e rëndësishme është të kuptoni vlerën e dorës së pokerit dhe parimin e basteve, dhe ata mund të përshtaten me çdo variant të pokerit në dispozicion.

Çdo tavolinë ka kufijtë e saj të basteve që lojtarët duhet të respektojnë. Disa sisteme kufitare të njohura përfshijnë ato në vijim:

 • Kufiri i fiksuar – disa lojëra pokeri kanë kufij të caktuar dhe lojtarët duhet të vendosin pikërisht ato baste. Për shembull, në disa lojëra, kufiri fiks mund të jetë 5 para shortit dhe 10 pas barazimit.
 • Kufiri i vazove – në lojërat e pokerit me një limit pot, çdo bast ose rritje kufizohet në numrin e patate të skuqura në tenxhere në atë kohë. Edhe me një limit tenxhere, ekziston një kufi maksimal për raundin. Për shembull, nëse ka 6 patate të skuqura në tenxhere dhe është vënë një bast prej 4, atëherë ka 10 patate të skuqura në tenxhere. Raundi kërkon që lojtari tjetër të bëjë një bast me 4 çipa, duke e bërë atë 14 patate në tenxhere, dhe lojtari tjetër mund të rrisë me 14 çipa, e kështu me radhë.

Lojtarët që duan të mësojnë rregullat se si të luajnë poker mund të ndjekin këtë lidhje.

Blackjack

Blackjack është një lojë popullore dhe ka shumë variante të disponueshme në 10bet Casino. Rregullat e lojës janë të thjeshta dhe lojtarët mund t'i zotërojnë ato shumë shpejt. Ideja e lojës është që të arrijmë një dorë më afër 21 në vlerë. Lajmi i mirë është se ka disa mënyra të ndryshme për të fituar raundin edhe kur një lojtar nuk ka një dorë që arrin gjithsej 21. Lojtarët ende mund të fitojnë nëse kanë një dorë me vlerë më të lartë se dora e tregtarit ose ata mund të fitojë kur tregtari dështon.

Për të lexuar mbi rregullat se si të luani Blackjack, lojtarët mund të ndjekin këtë lidhje.

Ruletë

Ruleta është një lojë popullore dhe vjen në shumë forma të ndryshme. Rregullat bazë të lojës janë të njëjta, pavarësisht se cilin variant zgjedhin lojtarët. Ideja e lojës është të parashikohet numri në të cilin do të zbresë topi i bardhë. Pasi lojtarët të vendosin bastet e tyre në paraqitjen e tavolinës, tregtari do të hedhë topin e bardhë në rrotën që rrotullohet. Sapo topi të pushojë në një xhep, ai do të tregojë numrin fitues. Të gjithë lojtarët që kanë bërë parashikimin e duhur do të marrin një pagesë.

Këtu janë disa nga variantet e ruletit që lojtarët mund të gjejnë në 10bet Casino:

 • Ruletë Argjend
 • Ruletë anglisht
 • European Roulette Pro
 • Ruletë VIP
 • Seria e Artë e Ruletës Franceze
 • Ruletë Amerikane
 • Ruletë me shumë rrota
 • Ruletë Premier

Për të lexuar mbi rregullat se si të luani ruletë, lojtarët mund të ndjekin këtë lidhje.

Baste sportive

10bet Casino ka seksionin më të mirë sportiv në industrinë e kazinove në internet. Futbolli ofron opsionet më të shumta të basteve pasi është shumë i popullarizuar në Evropë dhe pjesë të tjera të botës.

Lojtarët mund të shijojnë gjithashtu baste në shumë sporte të ndryshme si hokej mbi akull, basketboll, bejsbolli dhe gara me kuaj, vetëm për të përmendur disa.

10bet Casino ofron gjithashtu baste live ku shanset ndryshojnë vazhdimisht dhe lojtarët duhet të jenë të shpejtë për të marrë vendimin e duhur.

Jackpots

Lojërat Jackpot janë shumë të njohura dhe për këtë arsye, 10bet Casino ka një seksion krejtësisht të veçantë që përmban disa nga lojërat më të njohura. Arsyeja pse këto lojëra janë kaq të njohura është se ato ofrojnë shuma që ndryshojnë jetën. Disa nga titujt më të njohur që mund të gjenden këtu përfshijnë ato të mëposhtme:

 • Mbretëresha e Aleksandrisë Wow Pot
 • Mega Moolah Absolutisht i Çmendur
 • Legjendat afrikane
 • Libri i Atem Wow Pot
 • Perëndeshë Mega Moolah
 • Mega Moolah
 • Pasuritë Perandorake
 • Pasuria Hyjnore
 • Sherlock dhe Moriarty Wowpot
 • Thesaret e Atlantit Mega Moolah