Rishikimi i kazinosë 10bet - FAQ

Age Limit
10bet
10bet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority
Total score7.8
Përfitimet
+ Bonuse dhe promovime të jashtëzakonshme
+ Pagesa të sigurta
+ Lundrim i qetë dhe i lehtë
+ Një program shpërblyes i veçantë për klientët e përzgjedhur

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2003
BonusetBonuset (5)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Arabe
Portugeze
Suedeze
LicencatLicencat (5)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (44)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBlackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futsalli
Gara me kuaj
Golf
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino HoldemKeno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMA
Motorsport
Politika
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (13)
Apple Pay
Credit Cards
Debit Card
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Trustly
Visa
Visa Debit
Visa Electron
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Dồngu Vietnamez
Euro
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso meksikane
Reali Brazilian
Ringgiti Malajzian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (11)
Arabia Saudite
Bahrein
Emiratet e Bashkuara Arabe
Irlanda
Katari
Kuvajti
Malta
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Omani
Suedia
SoftwareSoftware (15)

FAQ

Si të bëni një depozitë?

Për të luajtur lojëra me para të vërteta në 10bet Casino, lojtarët duhet së pari të depozitojnë në llogarinë e tyre. Kjo është diçka që është shumë e thjeshtë dhe lojtarët nuk do të kenë probleme edhe nëse kjo është hera e parë që depozitojnë fonde. Faqja e depozitave është e aksesueshme nga disa vende. Në këndin e sipërm djathtas, ka një buton '+' dhe kur ata të klikojnë mbi të, ata do të hapin faqen e depozitave. 

Lojtarët gjithashtu mund të shkojnë te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin e Depozitave. 10bet Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde. Pasi të zgjedhin mënyrën e pagesës që duan të përdorin, ata mund të fusin shumën që dëshirojnë të depozitojnë dhe të konfirmojnë transaksionin. Fondet duhet të transferohen menjëherë në llogarinë e lojtarit.