Rishikimi i kazinosë 10bet - Deposits

Age Limit
10bet
10bet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Deposits

Për të bërë një depozitë, një lojtar duhet së pari të krijojë një llogari. Pasi të jenë kyçur, ata mund të drejtohen te arkëtari dhe nga seksioni Depozita, mund të zgjedhin mënyrën e pagesës që duan të përdorin, të fusin shumën që dëshirojnë të depozitojnë dhe të konfirmojnë transferimin.

10bet Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre.

 • Visa është një kartë krediti ose debiti që lojtarët mund ta përdorin për të depozituar fonde në llogarinë e tyre. Shuma minimale që lejohet të depozitohet është e kufizuar në $10 dhe shuma maksimale është $50,000. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.
 • Mastercard është një kartë krediti ose debiti që lojtarët mund ta përdorin për të depozituar fonde në llogarinë e tyre. Shuma minimale që lejohet të depozitohet është e kufizuar në $10 dhe shuma maksimale është $50,000. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.
 • MuchBetter është një portofol elektronik që lojtarët mund ta përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Shuma minimale që lejohet të depozitohet është e kufizuar në 10 dollarë dhe shuma maksimale është 10,000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.
 • Neteller është një portofol elektronik që lojtarët mund ta përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Shuma minimale që lejohet të depozitohet është e kufizuar në 10 dollarë dhe shuma maksimale është 10,000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.
 • Skrill është një portofol elektronik që lojtarët mund ta përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Shuma minimale që lejohet të depozitohet është e kufizuar në 10 dollarë dhe shuma maksimale është 10,000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.
 • Skrill 1-Tap është një portofol elektronik që lojtarët mund ta përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Shuma minimale që lejohet të depozitohet është e kufizuar në 10 dollarë dhe shuma maksimale është 10,000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.
 • Paysafecard është një kupon me parapagesë që lojtarët mund ta përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Shuma minimale që lejohet të depozitohet është e kufizuar në 10 dollarë dhe shuma maksimale është 1000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.
 • Trustly është një transfertë bankare në internet që lojtarët mund ta përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Shuma minimale që lejohet të depozitohet është e kufizuar në 10 dollarë dhe shuma maksimale është 10,000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.
 • Euteller është një transfertë bankare në internet që lojtarët mund ta përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Shuma minimale që lejohet të depozitohet është e kufizuar në 10 dollarë dhe shuma maksimale është 10,000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.
 • Sofort Uberweisung është një transfertë bankare në internet që lojtarët mund ta përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Shuma minimale që lejohet të depozitohet është e kufizuar në 10 dollarë dhe shuma maksimale është 10,000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.
 • Eps është një transfertë bankare në internet që lojtarët mund ta përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Shuma minimale që lejohet të depozitohet është e kufizuar në 10 dollarë dhe shuma maksimale është 10,000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.

Monedhat e pranuara

Kazino 10bet është në dispozicion në vende të ndryshme kështu që për këtë arsye kazinoja duhet të pranojë monedha të ndryshme. Në këtë pikë lojtarët mund të përdorin një nga këto monedha për të depozituar fonde në llogarinë e tyre:

 • Dollar Amerikan (USD)
 • Euro (EUR)
 • Dollar Kanadez (CAD)
 • Dollar Australian (AUD)
 • Krona suedeze (SEK)
 • Krona Norvegjeze (NOK)
 • Jeni japonez (JPY)
 • Dollar Singapori (SGD)
Total score7.8
Përfitimet
+ Bonuse dhe promovime të jashtëzakonshme
+ Pagesa të sigurta
+ Lundrim i qetë dhe i lehtë
+ Një program shpërblyes i veçantë për klientët e përzgjedhur

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2003
BonusetBonuset (5)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (44)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBlackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futsalli
Gara me kuaj
Golf
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino HoldemKeno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMA
Motorsport
Politika
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
Apple Pay
Credit Cards
Debit Card
MasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Trustly
Visa
Visa Debit
Visa Electron
MonedhatMonedhat (8)
Dollari Kanadez
Dồngu Vietnamez
Euro
Krona Suedeze
Paund sterlina
Reali Brazilian
Ringgiti Malajzian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (10)
Arabia Saudite
Bahrein
Emiratet e Bashkuara Arabe
Irlanda
Katari
Kuvajti
Malta
Mbretëria e Bashkuar
Omani
Suedia
SoftwareSoftware (15)