Rishikimi i kazinosë 10bet - Bonuses

Age Limit
10bet
10bet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority
Total score7.8
Përfitimet
+ Bonuse dhe promovime të jashtëzakonshme
+ Pagesa të sigurta
+ Lundrim i qetë dhe i lehtë
+ Një program shpërblyes i veçantë për klientët e përzgjedhur

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2003
BonusetBonuset (5)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Arabe
Portugeze
Suedeze
LicencatLicencat (5)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (44)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBlackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futsalli
Gara me kuaj
Golf
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino HoldemKeno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMA
Motorsport
Politika
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (13)
Apple Pay
Credit Cards
Debit Card
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Trustly
Visa
Visa Debit
Visa Electron
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Dồngu Vietnamez
Euro
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso meksikane
Reali Brazilian
Ringgiti Malajzian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (11)
Arabia Saudite
Bahrein
Emiratet e Bashkuara Arabe
Irlanda
Katari
Kuvajti
Malta
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Omani
Suedia
SoftwareSoftware (15)

Bonuses

Bonuset janë një mënyrë e shkëlqyer që lojtarët mund të përmirësojnë përvojën e tyre në kazino. Të pretendosh një bonus zakonisht do të thotë që një lojtar do të dyfishojë dhe në disa raste edhe trefishon fondet e tij. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të zgjatur lojën dhe për të provuar më shumë lojëra se zakonisht. Bonuse të ndryshme janë të disponueshme në 10bet Casino dhe ne inkurajojmë lojtarët të krijojnë një llogari dhe të shohin vetë se çfarë ka për të ofruar kazino.

Lojtarët që krijojnë një llogari në 10bet Casino kanë të drejtë për një bonus mirëseardhjeje që do të rrisë shumë balancën e tyre. Ka disa gjëra që lojtarët duhet të kenë parasysh kur kërkojnë këtë ofertë. Për shembull, jo të gjitha lojërat do të kontribuojnë në përmbushjen e kërkesave të basteve.

Lojtarët që duan të pastrojnë shpejt bonusin duhet të bastojnë në lojëra elektronike, lojëra elektronike progresive, arkada, keno dhe letra me gërvishtje. Të gjitha këto lojëra do të kontribuojnë në përmbushjen e kërkesave të basteve 100%, duke i lejuar lojtarët të përmbushin kërkesat e basteve më shpejt.

  • Ruletë, Sic Bo, dhe Dream Catcher do të kontribuojë vetëm 20% në përmbushjen e kërkesave të basteve.
  • Lojëra me letra, të gjitha llojet e Blackjack, përveç Blackjack Surrender, do të kontribuojë 10% në përmbushjen e kërkesave të basteve.
  • Video Poker dhe Pokeri Rus do të kontribuojë me 5% në përmbushjen e kërkesave të basteve.
  • Të gjitha varietetet e Bakarat, Craps, dhe Live Football Studio do të kontribuojë me 0% në përmbushjen e kërkesave të basteve.