Rishikimi i kazinosë 10bet - Affiliate Program

Age Limit
10bet
10bet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Affiliate Program

Për t'u bashkuar me programin e filialeve të 10bet Casino, partnerët duhet të plotësojnë formularin e regjistrimit dhe të presin miratimin. Lajmi i mirë është se kompania i jep një shans kujtdo që dëshiron të promovojë markën e saj, kështu që shanset për të miratuar aplikacionin janë të mëdha.

Për t'u bashkuar me programin e filialeve të 10bet Casino, partnerët duhet të plotësojnë formularin e regjistrimit dhe të presin miratimin. Lajmi i mirë është se kompania i jep një shans të gjithëve që duan të promovojnë markën, kështu që shanset për të miratuar aplikacionin janë të mëdha.

10bet Casino ofron një nga strukturat më të mira të komisioneve në internet, ku partnerët mund të fitojnë deri në 35% komision të ndarjes së të ardhurave (një pjesë e të ardhurave neto të krijuara nga lojtarët tuaj).

Partnerët gjithashtu mund të negociojnë një marrëveshje të porositur CPA, hibride ose tarife të sheshtë:

  • CPA - pagesa do të jetë një tarifë e caktuar për çdo lojtar kualifikues.

  • Hibrid - kombinim i CPA dhe pjesës së të ardhurave.

  • Tarifa e sheshtë - caktoni shumën bazuar në reklamat, jo të ardhurat e lojtarit.

    Ekziston gjithashtu një plan i shkëlqyeshëm i referimit të nën-affiliate, në rast se partnerët e filialeve dëshirojnë t'i referojnë bashkëpunëtorët e tjerë në 10bet.

Çfarë është programi i Filialit të Kazinosë 10bet?

Programi i filialeve të 10bet Casino quhet Affiliates 10bet.

Total score7.8
Përfitimet
+ Bonuse dhe promovime të jashtëzakonshme
+ Pagesa të sigurta
+ Lundrim i qetë dhe i lehtë
+ Një program shpërblyes i veçantë për klientët e përzgjedhur

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2003
BonusetBonuset (5)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (44)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBlackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futsalli
Gara me kuaj
Golf
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino HoldemKeno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMA
Motorsport
Politika
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
Apple Pay
Credit Cards
Debit Card
MasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Trustly
Visa
Visa Debit
Visa Electron
MonedhatMonedhat (8)
Dollari Kanadez
Dồngu Vietnamez
Euro
Krona Suedeze
Paund sterlina
Reali Brazilian
Ringgiti Malajzian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (10)
Arabia Saudite
Bahrein
Emiratet e Bashkuara Arabe
Irlanda
Katari
Kuvajti
Malta
Mbretëria e Bashkuar
Omani
Suedia
SoftwareSoftware (15)