Rishikimi i kazinosë 10bet - Account

Age Limit
10bet
10bet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Account

Për të luajtur lojëra për para të vërteta në 10bet Casino, lojtarët duhet të krijojnë një llogari. Ky është një proces i thjeshtë dhe i lehtë dhe lojtarët do të realizohen shumë shpejt. E tëra çfarë ata duhet të bëjnë është të drejtohen në faqen zyrtare të kazinosë dhe të klikojnë në butonin 'Bashkohu tani'. Këtu, lojtarët duhet të plotësojnë informacionin e nevojshëm dhe pasi të kenë përfunduar, llogaria e tyre do të jetë gati.

Lojtarët që krijojnë një llogari në 10bet Casino kanë të drejtën e një bonusi shumë bujar: 100% deri në 100 SEK. Lojtarët mund të përdorin çdo mënyrë pagese që dëshirojnë, përveç Skrill dhe Neteller.

Për të bërë një tërheqje, lojtarët duhet të vënë bast bonusin 35 herë në 60 ditë. Shuma maksimale që ata mund të tërheqin është e kufizuar në 10,000 SEK.

Lojtarët që kërkojnë një tërheqje përpara se të plotësojnë kërkesat e basteve rrezikojnë t'u konfiskohen fitimet.

Total score7.8
Përfitimet
+ Bonuse dhe promovime të jashtëzakonshme
+ Pagesa të sigurta
+ Lundrim i qetë dhe i lehtë
+ Një program shpërblyes i veçantë për klientët e përzgjedhur

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2003
BonusetBonuset (5)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Arabe
Portugeze
Suedeze
LicencatLicencat (5)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (44)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBlackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futsalli
Gara me kuaj
Golf
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino HoldemKeno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMA
Motorsport
Politika
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (13)
Apple Pay
Credit Cards
Debit Card
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Trustly
Visa
Visa Debit
Visa Electron
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Dồngu Vietnamez
Euro
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso meksikane
Reali Brazilian
Ringgiti Malajzian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (11)
Arabia Saudite
Bahrein
Emiratet e Bashkuara Arabe
Irlanda
Katari
Kuvajti
Malta
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Omani
Suedia
SoftwareSoftware (15)