Rishikimi i kazinosë 10bet - About

Age Limit
10bet
10bet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

About

10bet Casino është në pronësi të Blue Star Planet Limited, një kompani që ka qenë në treg për 20 vitet e fundit. Kjo do të sigurojë çdo lojtar se kjo është një kazino e besueshme që meriton vëmendjen e tyre. 

10bet Casino ka një licencë nga Komisioni i lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar, e cila është një nga autoritetet më të mëdha dhe më me reputacion të lojërave të fatit në të gjithë globin, si dhe nga autoritetet e lojërave të fatit të Suedisë, Irlandës dhe Maltës.

10bet

Pronari dhe CEO

10bet.se është në pronësi dhe operohet nga Blue Star Planet Limited

Numri i Licencës

10bet Casino ka 4 licenca, të lëshuara nga autoritetet e lojërave të fatit të Mbretërisë së Bashkuar, Irlandës, Maltës dhe Suedisë.

Është licencuar nga Autoriteti Suedez i Lojërave të Fatit - Spelinspektionen. Dhe numri i licencës së tij është 19Si2986.

10bet rregullohet gjithashtu nga Autoriteti Maltez i Lojërave me një numër licence MGA/B2C/331/2016, dhe nga Zyra Irlandeze e Komisionerëve të të Ardhurave nën licencën e bastebërësit në distancë 1010917. Është gjithashtu i licencuar nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar (numri i licencës 43173 ).

Ku bazohet 10bet Casino?

10bet.se është në pronësi të Blue Star Planet Limited. Adresa e tyre fizike është Dragonara Business Center, 5th Floor, Dragonara Road, St. Julians STJ3141, Malta.

Total score7.8
Përfitimet
+ Bonuse dhe promovime të jashtëzakonshme
+ Pagesa të sigurta
+ Lundrim i qetë dhe i lehtë
+ Një program shpërblyes i veçantë për klientët e përzgjedhur

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2003
BonusetBonuset (5)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (44)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBlackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futsalli
Gara me kuaj
Golf
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino HoldemKeno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMA
Motorsport
Politika
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
Apple Pay
Credit Cards
Debit Card
MasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Trustly
Visa
Visa Debit
Visa Electron
MonedhatMonedhat (8)
Dollari Kanadez
Dồngu Vietnamez
Euro
Krona Suedeze
Paund sterlina
Reali Brazilian
Ringgiti Malajzian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (10)
Arabia Saudite
Bahrein
Emiratet e Bashkuara Arabe
Irlanda
Katari
Kuvajti
Malta
Mbretëria e Bashkuar
Omani
Suedia
SoftwareSoftware (15)