Rishikimi i kazinosë 10bet

Age Limit
10bet
10bet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority
Total score7.8
Përfitimet
+ Bonuse dhe promovime të jashtëzakonshme
+ Pagesa të sigurta
+ Lundrim i qetë dhe i lehtë
+ Një program shpërblyes i veçantë për klientët e përzgjedhur

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2003
BonusetBonuset (5)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Arabe
Portugeze
Suedeze
LicencatLicencat (5)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (44)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBlackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futsalli
Gara me kuaj
Golf
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino HoldemKeno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMA
Motorsport
Politika
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (13)
Apple Pay
Credit Cards
Debit Card
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Trustly
Visa
Visa Debit
Visa Electron
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Dồngu Vietnamez
Euro
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso meksikane
Reali Brazilian
Ringgiti Malajzian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (11)
Arabia Saudite
Bahrein
Emiratet e Bashkuara Arabe
Irlanda
Katari
Kuvajti
Malta
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Omani
Suedia
SoftwareSoftware (15)

About

10bet Casino është në pronësi të Blue Star Planet Limited, një kompani që ka qenë në treg për 20 vitet e fundit. Kjo do të sigurojë çdo lojtar se kjo është një kazino e besueshme që meriton vëmendjen e tyre. 

10bet Casino ka një licencë nga Komisioni i lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar, e cila është një nga autoritetet më të mëdha dhe më me reputacion të lojërave të fatit në të gjithë globin, si dhe nga autoritetet e lojërave të fatit të Suedisë, Irlandës dhe Maltës.

10bet

Sfondi i plotë dhe informacione rreth 10bet

Games

10bet Casino ka një portofol të mahnitshëm lojrash ku lojtarët mund të gjejnë çdo lojë që mund të imagjinojnë. Kazinoja ka bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mirë të softuerit për të sjellë lojërat më të njohura. Në të njëjtën kohë, ata kanë bashkëpunuar me ofrues më pak të njohur për të ofruar diversitet, në mënyrë që lojtarët të mund të eksplorojnë dhe të gjejnë atë që u përshtatet më së miri.

Withdrawals

Lojtarët mund të tërheqin fitimet e tyre duke përdorur mënyra të ndryshme pagese. Një gjë që është e rëndësishme këtu është që lojtarët duhet të përdorin të njëjtën mënyrë pagese për një tërheqje si ajo që përdorën për një depozitë.

Bonuses

Bonuset janë një mënyrë e shkëlqyer që lojtarët mund të përmirësojnë përvojën e tyre në kazino. Të pretendosh një bonus zakonisht do të thotë që një lojtar do të dyfishojë dhe në disa raste edhe trefishon fondet e tij. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të zgjatur lojën dhe për të provuar më shumë lojëra se zakonisht. Bonuse të ndryshme janë të disponueshme në 10bet Casino dhe ne inkurajojmë lojtarët të krijojnë një llogari dhe të shohin vetë se çfarë ka për të ofruar kazino.

Payments

Një kazino duhet të ofrojë mënyra të ndryshme pagese në mënyrë që lojtarët të mund të gjejnë atë që u përshtatet më së miri. Disa nga mënyrat më të njohura të pagesës midis lojtarëve janë Neteller, Skrill dhe Paypal, dhe lajmi i mirë është se ato janë të gjitha të disponueshme në 10bet Casino.

Account

Për të luajtur lojëra për para të vërteta në 10bet Casino, lojtarët duhet të krijojnë një llogari. Ky është një proces i thjeshtë dhe i lehtë dhe lojtarët do të realizohen shumë shpejt. E tëra çfarë ata duhet të bëjnë është të drejtohen në faqen zyrtare të kazinosë dhe të klikojnë në butonin 'Bashkohu tani'. Këtu, lojtarët duhet të plotësojnë informacionin e nevojshëm dhe pasi të kenë përfunduar, llogaria e tyre do të jetë gati.

Languages

Faqja e internetit e 10bet Casino mund të përkthehet në disa gjuhë të ndryshme, duke përfshirë këto: anglisht, rusisht, spanjisht, italisht, gjermanisht, suedisht, norvegjisht, finlandisht, rumanisht, portugalisht, kinezisht, japonisht, koreanisht dhe vietnamez.

Countries

Për të luajtur në 10bet Casino, lojtarët duhet të jenë të moshës madhore për t'u regjistruar për një llogari. Është gjithashtu shumë e rëndësishme që ata të jetojnë në një vend ku lojërat e fatit lejohen. Lojtarët që banojnë në vendet e mëposhtme nuk mund të krijojnë një llogari as në kazino. Këtu është një listë e plotë e të gjitha vendeve të përjashtuara:

Afganistani, Shqipëria, Algjeria, Angola, Australia, Azerbajxhani, Bahamas, Bangladeshi, Barbados, Bjellorusia, Belgjika, Botsvana, Brazili, Bullgaria, Kamboxhia, Kina, Kolumbia, Kroacia, Qipro, Kuba, Republika Çeke, Danimarka, Estonia, Franca dhe territoret periferike, Gana, Gjeorgjia, Gjermania, Greqia, Grenlanda, Guajana, Hong Kongu, Hungaria, Irani, Iraku, Izraeli, Italia, Xhamajka, Japonia, Kenia, Republika Popullore Demokratike e Laosit, Letonia, Libani, Libia, Lituania, Makao, Mali , Meksikë, Mongoli, Mali i Zi, Mianmar, Holandë, Antilet Hollandeze, Nikaragua, Nigeri, Koreja e Veriut, Norvegjia, Panama, Papua Guinea e Re, Pakistani, Filipinet, Polonia, Portugalia, Rumania, Rusia, Serbia, Singapori, Sllovakia, Sllovenia, Somali , Afrika e Jugut, Sudani i Jugut, Spanja, Sudani, Zvicra, Siria, Tajvani, Turqia, Uganda, Ukraina, SHBA dhe territoret e saj periferike, Venezuela, Jemeni ose Zimbabve.

Mobile

10bet Casino ka zhvilluar një platformë celulare që lejon lojtarët të hyjnë në llogarinë e tyre pavarësisht se ku janë. Në ditët e sotme, është e lehtë të aksesosh një llogari për sa kohë që lojtarët kanë një lidhje të qëndrueshme interneti. 10bet Casino ka zhvilluar një aplikacion për përdoruesit e iOS dhe Android. Për më tepër, platforma e tyre mund të aksesohet edhe nëpërmjet një shfletuesi.

Tips & Tricks

Të luash lojëra në 10bet Casino është shumë intuitive dhe madje edhe fillestarët nuk do të kenë asnjë problem të gjejnë rrugën e tyre rreth faqes. Gjithsesi, është gjithmonë mirë të dini disa këshilla dhe truke përpara se të hyni në botën e lojërave të fatit. Këtu do të përpiqemi të ndajmë disa nga njohuritë dhe përvojën tonë të gjerë në botën e lojërave të fatit në internet.

Promotions & Offers

10bet Casino ka përgatitur shumë promovime dhe oferta të ndryshme për lojtarët e saj. Çdo lojtar i ri mund të kërkojë një bonus bujar mirëseardhjeje që do të rrisë në mënyrë drastike balancën e tyre dhe pasi të kenë mbaruar bastet, mund të kërkojnë bonuse të tjera. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të regjistrohen për një llogari në kazino dhe të bëjnë depozitën e kërkuar për të kërkuar një ofertë.

Live Casino

Lojërat e kazinosë live janë risia më e fundit në industrinë e kazinove në internet. Të gjitha lojërat transmetohen drejtpërdrejt nga studiot, dhe kjo u lejon lojtarëve të shijojnë një përvojë realiste të kazinosë sa herë që dëshirojnë. Lojërat në seksionin e tregtarëve të drejtpërdrejtë mund të luhen vetëm me para të vërteta, kështu që lojtarët duhet së pari të depozitojnë fonde në llogaritë e tyre.

Ne i këshillojmë lojtarët të mësojnë rregullat e lojës që duan të luajnë përpara se të depozitojnë fonde.

Responsible Gaming

Bixhozi mund të bëhet problem për disa lojtarë që zhvillojnë një varësi. Kushdo që ka të bëjë me një varësi duhet të kontaktojë me një nga organizatat e mëposhtme për udhëzim dhe ndihmë:

Kumarxhinj Anonimë

Faqja e internetit: www.gamblersanonymous.org

Terapia e lojërave të fatit

Faqja e internetit: www.gamblingtherapy.org

Software

Ofruesit e programeve kompjuterike zhvillojnë platformën e lojërave të fatit dhe 10bet Casino ka bashkëpunuar me disa nga më të njohurit. Softueri i përdorur nga kazinotë në internet është shumë më i avancuar sot se sa në të kaluarën. Duhet të pranojmë se loja dhe përvoja e përgjithshme janë shumë më të mira tani se sa ishte më parë. Disa nga ofruesit e programeve kompjuterike që fuqizojnë 10bet Casino përfshijnë ato të mëposhtme:

 • Microgaming, 
 • NetEnt
 • Lojëra me aftësi
 • Betsoft
 • Luaj'n GO
 • iSoftBet
 •  Fantazma
 • JFTW
 •  2 Nga 2 Lojëra
 •  Vetëm për fitore
 • Quickspin
 • Rabcat
 • Lojëra në kohë të mëdha

Support

Mënyra më e përshtatshme për të kontaktuar me një përfaqësues të kazinosë nga 10bet Casino është nëpërmjet bisedës live. Funksioni i bisedës live është i disponueshëm 24/7, kështu që lojtarët mund të jenë të sigurt se do të marrin ndihmë sa herë që t'u nevojitet.

Deposits

Për të bërë një depozitë, një lojtar duhet së pari të krijojë një llogari. Pasi të jenë kyçur, ata mund të drejtohen te arkëtari dhe nga seksioni Depozita, mund të zgjedhin mënyrën e pagesës që duan të përdorin, të fusin shumën që dëshirojnë të depozitojnë dhe të konfirmojnë transferimin.

Security

10bet Casino merr të gjithë përgjegjësinë për t'u siguruar që përvoja në internet e lojtarit të jetë e sigurt dhe e sigurt. Për këtë arsye, ata kanë përdorur teknologjinë më të fundit të kriptimit për të siguruar të gjitha transaksionet financiare. Lojtarët mund të jenë të sigurt se do të jenë të sigurt dhe të sigurt gjatë gjithë kohës ndërsa luajnë në kazino.

FAQ

Si të bëni një depozitë?

Për të luajtur lojëra me para të vërteta në 10bet Casino, lojtarët duhet së pari të depozitojnë në llogarinë e tyre. Kjo është diçka që është shumë e thjeshtë dhe lojtarët nuk do të kenë probleme edhe nëse kjo është hera e parë që depozitojnë fonde. Faqja e depozitave është e aksesueshme nga disa vende. Në këndin e sipërm djathtas, ka një buton '+' dhe kur ata të klikojnë mbi të, ata do të hapin faqen e depozitave. 

Lojtarët gjithashtu mund të shkojnë te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin e Depozitave. 10bet Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde. Pasi të zgjedhin mënyrën e pagesës që duan të përdorin, ata mund të fusin shumën që dëshirojnë të depozitojnë dhe të konfirmojnë transaksionin. Fondet duhet të transferohen menjëherë në llogarinë e lojtarit.

Affiliate Program

Për t'u bashkuar me programin e filialeve të 10bet Casino, partnerët duhet të plotësojnë formularin e regjistrimit dhe të presin miratimin. Lajmi i mirë është se kompania i jep një shans kujtdo që dëshiron të promovojë markën e saj, kështu që shanset për të miratuar aplikacionin janë të mëdha.